Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

{İninal Kampanyasını Kaçırma} ÇağCraft Emek Skyblock - cagcraft.batihost.net - /hediye

BercagArdic

Sudan Çıkmış
Mesajlar
3
Puanları
10
121305


Merhaba, ÇağCraft adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sizlere özgürce eğlenip, Emek Skyblock türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak yeni bir Çağ sunuyoruz. Skyblock türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!

Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.

Sizinle yeni bir Çağa adım atmak istiyoruz.
121306

Discord adresimizden ve oyun içinden birçok etkinliğe katılabilirsiniz ödüllü yarışmalar ve daha birçok etkinlik sizleri bekliyor...

Discord Adresimiz -> https://**********/hJwNwAa

Web Sitemiz -> https://cagcraft.oyna.tc/

İP adresimiz -> cagcraft.batihost.net

Serverımıza şu an 1.8 ve üstü tüm sürümlerle giriş yapabilmektesiniz ileride serverımıza oyuncularımızın isteği üzerine farklı çeşit oyun modları ve özellikler ekleyebiliriz bu demek oluyor ki ÇağCraft sadece Skyblock'a yeni bir Çağ getirmek için burada değil daha birçok şeye Yeni bir Çağ getirmek için burada.

ÇağCraft daha önceden açılmış bir sunucudur bazı sıkıntılar nedeniyle kapanmıştır ama kapanmamak üzere tekrardan açılmıştır şuanda 500kişilik bir slotumuz vardır ve kapanmamasına dair ön ödemeler yapılmış ve sizlerin karşısına çıkmıştır.

Bizim server yönetme prensibimiz saygılı bir ortamda skyblock severlerle bir araya gelmektir oyuncularımızın fikirlerine önem vermekteyiz discord adresimizde bulunan dilek öneri kanalına gelen fikirleri önerileri değerlendirip serverımız için uygun olan ve gelişimi için elimizden geleni yapmaktayız.

Serverın gelişmesi adına her gün çalışıyoruz. şu an 2 Kurucumuz 2 Rehberimiz 2 Deneme Rehberimiz var.(Eğer sizde ekibimize katılmak isterseniz sitemizdeki son yazıyı okumalısınız). Ekip olarak tüm önerileri dikkate alıp yeni eklenecek şeyleri bu doğrultuda ayarlıyoruz.Yani Serverın yolunu siz belirliyorsunuz. Aynı zamanda oyun içi sürekli etkinlik düzenleniyor.

Oyun içinde Hile kullananlara ve küfür edenlere karşı ayrıcalık tanımıyoruz. Bu oyunu her yaştan insanlar oynuyor. Herkes birbirine saygılı olmak zorunda.

şu an sunucumuzda 5 Farklı vipimiz var: VIP,Legend,Mystery,Hero ve God.


2019-06-12_20.54.41.png
2019-06-12_20.55.01.png
2019-06-12_20.55.15.png
2019-06-12_20.55.24.png
2019-06-12_20.55.29.png
 
Son düzenleme:

ByAli_Pro_PvP

Marangoz
Mesajlar
53
Puanları
400
sw çöp oyuna girdiğim gibi EmreSprint ana bacı sövmeye başladı ben siyah şapkalıyım bela team ananı .... falan dedi şikayetçiyim ss almadım bir şey yapmadım ananın a... ddos atıcam bekle sen diyo v.s ss almadım yazık çocuğa bi eğitim verin
 

LordOfTürk

Allah de ve sus! Başka hiçbir şey söylemeye değmez
Kaynak Yetkilisi
Mesajlar
948
Puanları
1,480
Konu tasarımı aşırı zayıf lütfen acilen geliştirin.
başarılar...
 

AsimowHS_

Sudan Çıkmış
Mesajlar
3
Puanları
10
konu tasarımı kötü serverin sistemleri normal skyblock sistemleriki bu hoşuma gitti başarılar :)