İstek İstek Eklentiler (Ücret Karşılığında)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Selam arkadaşlar, ben sunucu açmaya hazırlanıyorum ancak istediğim birkaç basit ve zor eklentiler var.

Öncelikle npc olacak lobide ve sağ tıkladıkları zaman günlük ve haftalık ödül menüsü çıkacak. Günlük ödülü aldıklarında Saat Dakika Saniye sonra tekrar alabilirsiniz mesajı çıkacak, haftalıkta Gün Saat Dakika Saniye şeklinde

Diğer sistem ve zor olan ise şu şekilde olacak, siteden krediyi alacaklar ancak vip'i ve itemleri oyun içinden alacaklar. Mesela lobide vipi alacaklar, her sunucuya özel itemleri o sunucudan alacaklar. Siteye 50 kredi yüklendiğinde oyunda ki market menüsünde kredi güncel olarak 50 olarak güncellenecek. Eksilip çoğaldığında oyunda da aynı şekilde olacak, Vipi lobiden tıklayıp aldıklarında sitede ve oyunda aynı anda kredi eksilecek.

Üstteki eklentiyi yapabilirim ancak vaktim hiç yok. Alttaki eklentiyi yapamam, yapabilecek varsa bana ulaşsın;

Discord Eren#5125 alttaki dediğim eklentiye yüksek miktarda ücret ödeyebilirim. Discorddan iletişime geçerseniz sevinirim.

@ToprakM @4kr3p @javabey @DonsuzTurkk

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanki alttaki eklentiyide yapmana gerek yok gibi ? Yada yaptırmana eğer sunucu ile siteni birbirine bağlaya biliyorsan bunu çok rahat bir şekilde yapabilirsin. Sadece biraz araştırma yap dostum.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Sanki alttaki eklentiyide yapmana gerek yok gibi ? Yada yaptırmana eğer sunucu ile siteni birbirine bağlaya biliyorsan bunu çok rahat bir şekilde yapabilirsin. Sadece biraz araştırma yap dostum.

Krediyi güncel olarak oyunda gösterme sistemini yapabilirim, bir eklenti ile hallederiz ancak vipi siteden değilde oyundan almayı ve alınca o kredinin eksilmesini bulamadım. Bulabilsem konuyu açmazdım zaten.