[İSTEK] Minigames kodluyorum yardım.

Wentklor123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar eğer sunucu açıksa menüde saniyelik olarak kaç kişinin açık olduğu yazıcak yeşil yünde eğer sunucu dolu ise kırmızı yün olucak.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu kadar açıklama ile yapılamaz

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu kaç kişilik oyunlar world ile mi yoksa bungeecord ile mi

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bungeecord ile yapmayı düşünüyosan skript'in öyle bir özelliği olduğunu düşünmüyorum. Eğer farklı dünyalar olarak yapıyorsan o da aşırı basit olur. Minigame'e her giren kişi için bir değişken oluşturursun. Eğer max limite ulaşırsa da yünü kırmızı yaparsın falan.
Yünü değişmekte takıldıysan komutu şöyle:
Kod:
execute console command "/setblock (bloğun kordinatları) minecraft:wool 14 replace"

Wentklor123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bungeecord ile yapmayı düşünüyosan skript'in öyle bir özelliği olduğunu düşünmüyorum. Eğer farklı dünyalar olarak yapıyorsan o da aşırı basit olur. Minigame'e her giren kişi için bir değişken oluşturursun. Eğer max limite ulaşırsa da yünü kırmızı yaparsın falan.
Kod:
execute console command "/setblock (bloğun kordinatları) minecraft:wool 14 replace"
Teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz :) wool rengini ayarlayamamıştım.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
bungeecord ile yapılabilir; skriptin mysql bağnaltısını gerçekleştirmen gerekecek ve her sunucunda skripti kurarsan sunucu acıkmı kapalımı bi değişkene kayıt edip lobi sunucuna gönderebilirsin, aynı şekilde kaç kişi oldugunuda
edit: bu şekilde ise skypeden ulaşabilirsin yardımcı olurum : emretoptas20