[İSTEK PLUGİN] Plugin Yazılmalı

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar mmorpg server açacağım ama market yapmam lazım. Şöyle bir şey düşündüm metin2 deki gibi oyuncular iteme sağ tıklayınca eğer üstünde set yoksa chest oluşcak ve oyuncu haraket edemicek ve görünmeyecek. Sonra oyuncu cheste tıklayınca içine item koyunca bir yer açılacak orada kaç paraya vereceği kaç tane vereceğini filan ayarlayacak. Onları ayarlayınca item cheste gidecek. Sonra başka oyuncu chesti açınca itemin üstüne gelince kaç para olduğu yazıcak. Sonra iteme sol veya sağ tıklayınca gene bir yer açılacak orda eğer alacaksa mesela yesil yüne tıklayacak almıcaksa kırmızı yüne tıklayacak. Tabi ki oyuncu itemi alınca parası pazar kuran kişiye gidecek. Daha sonra pazarı kuran oyuncu cheste tıklayınca altta yün olacak o yüne tıklayınca pazar kapanacak ve pazarın içindekiler oyuncuya gelecek tekrardan.Ve marketi kurduğu item silenecek. Ve pazarı kurunca chestin üstünde kişinin adı yazarsa güzel olur.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence hiç uğraşma direk bettershop kullan en iyi market elentisi

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Metin2 Deki Sistemde Adam Bir Tezgaha Dönüşüyor Yanlış Hatırlamıyorsam :p
Kodlayacak İnsan Çıkacağını Sanmıyorum Ancak Hazır Pluginler Ve Skript İle Güzel Bir Sistem Elde Edebilirsin

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bu sistemin Skript ile aynısı @blackone1991 tarafından yazılmıştır, kendisi 80TL gibi bir ücrete satıyordu.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sistemin Skript ile aynısı @blackone1991 tarafından yazılmıştır, kendisi 80TL gibi bir ücrete satıyordu.

Parayla satmıyorum kendi MMORPG sunucumda kullanıyorum. Hologram desteği ve ayarlanabilir chest(Entityler...) :/

Buda ilk yaptığım pazar tavuk pazar koymuştum adını :D

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banada öyle lazım :| Skriptle yapalır ama şu chest ayarlamayı ve itemin üstüne fiyatı yazmayı oyuncu alıncada o fiyatı silmeyi bilmiyorum. Acaba loresini son slota koyup oyuncu alıncada son slottaki loreyi silebilirmiyiz ?[DOUBLEPOST=1435934746,1435934584][/DOUBLEPOST]
bence hiç uğraşma direk bettershop kullan en iyi market elentisi
Better shop kullanıcaktımda benim isteğimi tam sağlamıyor o yüzden istemedim.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Banada öyle lazım :| Skriptle yapalır ama şu chest ayarlamayı ve itemin üstüne fiyatı yazmayı oyuncu alıncada o fiyatı silmeyi bilmiyorum. Acaba loresini son slota koyup oyuncu alıncada son slottaki loreyi silebilirmiyiz ?[DOUBLEPOST=1435934746,1435934584][/DOUBLEPOST]
Better shop kullanıcaktımda benim isteğimi tam sağlamıyor o yüzden istemedim.

İstersen şu an BetterShop eklentisini geçecek bir skript göstereyim.Benim pazarın gelişmişi :D