İstekli okumak? Teknoloji ile okuma.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hepinize merhabalar :şapka:. Konumu okurken keyif almanıza bakın. Arkanıza yaslanın ve biraz mola verin :keyif:.

Bu konuyu okuyan kişilerin çoğu kitap okumuyor. Bunu sizde biliyorsunuz bende. Kitap okumak aslında zor gibi gözükebilir veya kitaplar can sıkıcı gelebilir. Tüm bunların üstesinden gelmek çok kolay. İlgilendiğiniz bölüm ile ilgili kitaplar alabilirsiniz. Sadece hikaye veya romandan ibaret değildir kitap. Kitap aslında her şeydir.

Eğer oyunlara bağımlıysanız veya seviyorsanız oyunlarla ilgili çizgi romanlar veya oyunların hikayelerini anlatan kitaplar alabilirsiniz. Bu seriye örnek olarak Assasin's Creed oyunun hikayesinin anlatıldığı kitaplar mevcut. Bu kitapları alıp okuyabilirsiniz.

Eğer teknolojiye bağımlıysanız veya teknoloji ile ilgili, haber ve gelişmeleri takip ediyorsanız teknoloji ile ilgili kitaplar almanız sizin yararınıza olacaktır. Bu kitaplar aslında bir yönden de sizin bilgi hazinenizi büyütecektir.

Eğer tasarım, kodlama türü şeylere bağımlı veya yapmayı seviyorsanız kodlama veya tasarım ile ilgili kitap alabilirsiniz. Kodlama ile ilgili kitaplar piyasada mevcut. Bende kitap okumuyordum. Bende ilgili olduğum bölüm yani kodlama üzerine kitap aldım ve en azından kitap okuyorum. Hiç kitap okumamak yerine zamanım olduğunda bile bakabildiğim kitaplarım var artık.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Bu konuyu okuyan kişilerin çoğu kitap okumuyor." dan sonrasini okumadim :D
kitap okumayi cok severim ozellikle romantik / bilimkurgu

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence aksine, bu konuyu okuyanların çoğu kitap okuyor. Ama çok okumuyor.
Herkesin sevdiği tarz kitaplar vardır, gerek çevre etkisi gerek kişinin kendi isteği ile kitap okumaya yönelir insan. Hiçbir kitap tarzından da hoşlanmayan / kitabın kendisini sevmeyen insanı az bulursun. Çünkü kitap bir gereksinimdir, yoksa insanlar nasıl yalnız olmasın ki ?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
"Bu konuyu okuyan kişilerin çoğu kitap okumuyor." dan sonrasini okumadim :D
kitap okumayi cok severim ozellikle romantik / bilimkurgu
O zaman az kısımdan oluyorsun :)

Bence aksine, bu konuyu okuyanların çoğu kitap okuyor. Ama çok okumuyor.
Herkesin sevdiği tarz kitaplar vardır, gerek çevre etkisi gerek kişinin kendi isteği ile kitap okumaya yönelir insan. Hiçbir kitap tarzından da hoşlanmayan / kitabın kendisini sevmeyen insanı az bulursun. Çünkü kitap bir gereksinimdir, yoksa insanlar nasıl yalnız olmasın ki ?
Genel olarak kitap okuyorlar ama çok az. Bende az okuyan taraftanım. Bizim bu az kısmı biraz daha arttırmaya çalışmamız gerek.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Ben şahsen, çok kitap okuma taraftarıyım. Zihni, hayal gücünü geliştirmekle birlikte konularıma çok yardımcı oluyor. İnsana yaratıcılık kazandırıyor, zihnin kelime dağarcığını yükseltiyor ve birçok şeye yardımcı oluyor.

R

RlarkGraphic

Ziyaretçi
bu içerik sahibi tarafından silindi

Son düzenleme:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Valla ben vakit buldukça bol bol okuyorum, hatta saatlerce kendi kendime konuşuyorum. Bu şekilde diksiyon ve hitabetim gelişti ve 3 dersten hocalarım 100-100 verdi performansıma. Ayrıca okul programlarının tamamında da konuşmacı olmayı düşünüyorum.

Okumanın avantajlarını say say bitmez tabii ama ben sadece bir tanesini örnek verdim. İnsanı rahatlatan şeyler arasında kitap okumak ve yazmak kesinlikle olmalı. Hele ki yazmak, hayal gücünü geliştirmede birebir olduğunu düşünüyorum.

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kitap olarak sınırlandırmamak lazım, ihtiyaç duyulan bilgi internet ilede ulaşılabiliyor.
Kitap okumuyorum, ama okuyorum.