İstek İyi bir plugin paketçisi arıyorum

YAPABİLİRMİSİN

• BENDE VAR

Kullanılan: 2 50.0%
  • YAPARIM

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

NOSTANJICraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben BatiHosttan 4GB RAM'lik bir sunucu kiraladım ben pluginlerden fazla anlamam pluginci arıyorum SkyBlock olucak server

Moderatör tarafından düzenlendi:

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock Serverinizi Kaliteli Ve Profosyönel Yapacak Paket Tasarlayabilirim Hiç Sıkıntı Değil Ücret Konusunda Sizden Fazla Ücret İstemem :)
Skype live: djcin1994
Discord: CrazyNetwork#1521
Yetkisiz forumda satış yapmak yasak. Uyarmak istedim...

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam Teşekkür Ederim Ben Satış Konusu Açmadım Sadece Bilgilendirdim :)
  1. 7- Ürün Satışı

Forum içerisinde yetkisiz satış yasaktır. Yetkisiz satış yapmanız durumunda uyarı ile cezalandırılırsınız. Satışa sunulabilecek herhangi bir içerik için, satıcı yetkisine sahip olmadan iletişim bilgisi vermeniz yasaktır. Tanıtım adı altında dolaylı yoldan satış yasaktır. Ek olarak sunucu tanıtım konularına özel üyelik fiyatlarını eklemek satış olarak sayılır ve yasaktır.
    Eğer bir ürünün satışını yapmak istiyorsanız Satıcı üyelik sahibi olmalısınız!

Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

YigitKurul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Olabilirim Discord : YigitKurul/Pluginer#3275