Şarkı Sözünü Tamamla Google Play'de

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Google Play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselions.SarkiSozunuTamamla
Öncelikle merhaba bildiğiniz üzere birkaç önce forumu bırakmıştım.Bu süre içinde oyun yapımına başladım ve ilk oyunum olan "Şarkı Sözünü Tamamla" isimli oyunumu yayınladım.

Yayınladığım ilk oyun olan "Şarkı Sözünü Tamamla" Google Play'de yayınlanmıştır.Bana destek olmak için oyunuma Google Play'den yüksek oy verebilir , yorum yazabilir ve ek olarakda oyunumu paylaşabilirsiniz.Oy ve yorum yazımı oyunumun yukarıya taşınması için çok önemlidir.Ayrıca beni Google Play'den ([email protected]) ekleyerekde oyunda birlikte yarışabiliriz.Şimdiden herkese teşekkür ederim.

"Şarkı Sözünü Tamamla" Eğlenirken süreyle yarışacaksınız. Hem şarkı bilgilerinizi güncelleyeceksiniz hemde zamana Karşı heyecan dolu anlarla birlikte Olacaksınız.Merak etmeyin takıldığınız yerlerde jokerlerinizide kullanabileceksiniz.En bilinen sanatçıların, en bilinen şarkılarının sorulduğu bu yarışmada hem hit parçaları cevaplayacak hemde nostaji şarkılara döneceksiniz.Bilindik 70 sanatçının şarkılarının içinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.Ayrıca yaptığınız skorları arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla paylaşabilecek, lider tablosunda kim daha iyi görebileceksiniz.

Destek olmak için başka neler yapabilirim?
Destek olmak için oy, yorum, paylaşma ve reklamlara tıklayabilirsiniz.Oy ve yorumlar oyunu üst sıralara taşımakta, paylaşım daha fazla kitleye ulaşmamı sağlamakta ve reklamlara tıklanmasıda gelir getirmektedir.

Oyunla ilgili veya oyun yapımıyla ilgili soruları konu altından sorabilirsiniz.Unutmadan söyleyeyim yakında Minecraft Bilgi Yarışması isimli oyunumda gelecektir.Bakalım skor listesinde hangi üye yer alacak :)

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HARİKA!
Başarılı bir oyun olmuş, fikir de bana özgün geldi :D
Bu arada hangi dille yazdınız oyunu? Java mı?
Çok güzel bir çalışma olmuş, en yakın zamanda deneyeceğim :D

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık
Başarının devamını diliyorum

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
HARİKA!
Başarılı bir oyun olmuş, fikir de bana özgün geldi :D
Bu arada hangi dille yazdınız oyunu? Java mı?
Çok güzel bir çalışma olmuş, en yakın zamanda deneyeceğim :D
Unity motorunda C# ile yazıldı.Unity'de ki java farklı olduğu için (hatta unityjava deniyor) pek kullanılmıyor.Yorum için çok teşekkür ederim :)

Ellerine sağlık
Başarının devamını diliyorum
Çok teşekkürler :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel olmuş bence emeğine sağlık diğer oyunu bekliyorum.

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık fakat bakamadım ne zaman app store desteği gelir ? Ayda 99 lira ama :c

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1000 küsür puanla hala birinciyim :(
Soruları hazırlarken ezberlediğim için sizi geçip birinciliğinizi almak istemedim :)Tebrik ederim:) sanırım bugün minecraft yarışmasıda yayınlanabilir skorunuzu ordada görmek isterim :)