ŞOK ŞOK ŞOK! Doblosuz Adex Enişte, Başkan Gardi'yi Kovup İstifa Süsü Vermeye Çalışıyormuş

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Şok ile ilgili tüm haberleri, son dakika Şok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Şok haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Forum'da Şok Üzerine Şok!

İddialara göre Gardi Başkan istifa etmedi, KOVULDU!

Toprak Haber Ajansından alınan son bilgilere göre forumun ilk başkanı Gardi bey ve bazı yandaşları dün gece saatlerinde elinde "Hain Adex Beni Kovdu" yazılı pankartlarla görüldü.
140420

Gardi başkan başka bir haber ajansına verdiği röportajda ise aynen şunları söyledi: "Bir akşam Adex beyle oturmuş doblosunu neden satmaması gerektiğini anlatmaya çalışıyordum. O ise ısrarla doblosunu satmak istiyordu. O akşam biraz tartıştık ve ileri saatlerde uzlaşamayıp ayrıldık. Birkaç gün sonra doblosunu sattığını öğrendim ve ona "Pişman olacaksın." dedim, demez olaydım! Birkaç gün sonra gerçekten pişman oldu ve "Hepsi senin yüzünden! Neden uyarmadın beni, aslında zaten satmak istemiyorum" tarzı şeyler saçmaladı. Ben de bunları söyledikten sonra ona gülünce yüzüme "KOVULDUN!" diye bağırdı ve tazminat bile alamadan işimden, güzel forum ahalisinden ayrılmak zorunda kaldım." dedi.

Geçen 20 yılı forumda çalışarak harcamış Gardi Başkan, bir ay kadar önce forumdan emekli olmuştu. Bütün forum ahalisi çok üzülmüş, Gardi Başkan Geri Dönsün Derneği bile açılmıştı.
@AdexTR @Cardinal41​

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm, Gardi Başkan da bir gidiyor Konya'da Etli Ekmek yiyor, sonra geri geliyor ve sonra tekrar gidiyor.
Bu senaryo bana tanıdık geldi ama neyse.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Üzülerek bildiriyorum doğru, ben de Doblonun muayenesini yaptırma o parayla mangal yaparız dedim, beni Facebook'ta Doblo Düşmanları grubuna ihbar etmiş, iki gündür evimin önünde Doblolarla konvoy yapıyorlar. @AdexTR

"Alırsan Ford, olursun Lord."

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hiç yakıştıramadım adex dedeye

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
adex'in yanında doblo falan konuşmayın, neden cardiyla ekipte değiliz düşünün

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Anlamıştım ben zaten

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IMG_20191106_004355.jpg

Umarım ki doblo 3 kapılı şekilde satılmamıştır.