JESTERİA NETWORK ! @2018 - @2020 : Yetkili Alımları

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Admin
  3. Moderator
  4. Mimar
JESTERİA Network
@2017 - @2019

Merhaba bu adı duyanınız illaki vardır eminim 2018 senesinden beri devam eden bir sunucu,
ara verme tarihi 2019 olarak belirleyip ara vermiştik çoğu kişi geri dönmemiz gerektiğini söylemişti,
biz de artık geri dönüyoruz.

Youtube'de Jesteria Network
Evet eski zamanlara ait geçmişe ait anılar youtube platform'unda
sizlerin karşısına çıkıyor platform'a play.rocketnw.com yazdığınız zaman
birçok video ile karşılaşabiliceksiniz dikkat edin tarihleri 2018 2019 arası ile değişmektedir

Bilmiyenler için.
JESUS#8504 adı çoğu yerde karşınıza çıkmadıysa bile internetten araştırıp,
birçok sayfa da görebilirsiniz ilk açtığımız da sunucu skyblock olarak belirlenmişti
daha sonra faction veya çekirdek sunucu olarak devam etmekteydi
bu böyle 1 2 sene devam etti ve belirli kitleye kavuştuk
birçok kez ara vermek zorunda kaldık (zamanımızın yetmemesi) gibi
nedenlerden ötürü sunucuyu durdurma kararı almıştık
ancak artık bu sunucu 2020 tarihine girerken de yanınız da olucak.

Ne zaman açılıcak
Sunucunun paketini ve eklentileri tamamen sıfırdan hazırlanmaktadır
bu yüzden 3 hafta içerisin de açılıcak ve sizlerle buluşucağız
etkinliklerimiz olucak para ödüllü etkinlikler veya sunucu da vip gibi özel
yetkilere sahip olan ödüller verilicektir detaylar için discord adresimizden bize
ulaşabilirsiniz.
Discord ID: JESUS#8504

Yetkili başvuruları
birçok kişinin merak ettiği konu budur sanırım yetkili başvuruları kesinlikle
açık bir şekildedir her istiyen yetkili olabilir bazı koşullar içerisinde tabi ki
yaşı veya deneyimli olması gerekmektedir.
Detaylı bilgi için discord
Discord ID: JESUS#8504

Ekli dosyalar

• r0kL47.png
    r0kL47.png
    68.8 KB · Görüntüleme: 184
Son düzenleme:

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ortak, Admin, Moderator olmak istiyenler discord: JESUS#0002

Son düzenleme:

asasfsgsadf

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardes kabul edermisin istegi

Blackgame

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle adım timuçin soy adım ise aydemir yaşım 16 ön açıklamaya yazdığınız şeyler hoşuma gitti projeler olsun emekler olsun hedefleriniz olsun evet ortak olabilirim ama server da pluginerlik serverda bazı ayarlamalar olsun anladığım konular değildir ama öğrenerek yapabilirim fakat admin veya moderator tarzı şeyleri daha uygun görüyorum siz daha iyibilirsin başta kendimde bütçemi ayırdım server kurmak haritalar ayarlamalar tarzı şeyler pek anlamadığımdan dolayı ortak veya destekçi olucak birini bulabilceğimi pek sanmadığımdan yapamadım ama serverınızda para konusu , fikir vb şeylerde destek çıkabilirim inşallah bu metni okuyarak benide bi düşünebilirsiniz
İletişim Bilgilerim ; Discord; Timuçin#7527 E-posta; [email protected] Numaramıda bana ulaştığınız zaman isterseniz veririm.
Teşşekürler,Size yardımcı birini bulmak dileğiyle...

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba öncelikle adım timuçin soy adım ise aydemir yaşım 16 ön açıklamaya yazdığınız şeyler hoşuma gitti projeler olsun emekler olsun hedefleriniz olsun evet ortak olabilirim ama server da pluginerlik serverda bazı ayarlamalar olsun anladığım konular değildir ama öğrenerek yapabilirim fakat admin veya moderator tarzı şeyleri daha uygun görüyorum siz daha iyibilirsin başta kendimde bütçemi ayırdım server kurmak haritalar ayarlamalar tarzı şeyler pek anlamadığımdan dolayı ortak veya destekçi olucak birini bulabilceğimi pek sanmadığımdan yapamadım ama serverınızda para konusu , fikir vb şeylerde destek çıkabilirim inşallah bu metni okuyarak benide bi düşünebilirsiniz
İletişim Bilgilerim ; Discord; Timuçin#7527 E-posta; [email protected] Numaramıda bana ulaştığınız zaman isterseniz veririm.
Teşşekürler,Size yardımcı birini bulmak dileğiyle...
Merhaba Discord İstek Kabul Edermisiniz

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
✯ŦerkedilmeƵ✯#0443 Ekle Yada Kabul Et :D Lütfen Ben Admin Veya Mod İstersenizde Rehber Olmak İçin Katıldım Bahsetmeyi Unnutum ADIM Celal Yaşım 14 Aslında Modlukta Daha İyiyim Ama Admin Ol Deseniz Hayır Demem Tabi Ve Discordum Var Malesef Migrafonum Bu Gün Kırıldı Yeni Migrafon Alana Kadar Konuşmayacağımız Belli Migrafon İşi Sıkıntı Olmasa Katılacam Olursa Size KALMIŞ Benide Discordan Eklemeyi Unnutma İyi Günler.

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
✯ŦerkedilmeƵ✯#0443 Ekle Yada Kabul Et :D Lütfen Ben Admin Veya Mod İstersenizde Rehber Olmak İçin Katıldım Bahsetmeyi Unnutum ADIM Celal Yaşım 14 Aslında Modlukta Daha İyiyim Ama Admin Ol Deseniz Hayır Demem Tabi Ve Discordum Var Malesef Migrafonum Bu Gün Kırıldı Yeni Migrafon Alana Kadar Konuşmayacağımız Belli Migrafon İşi Sıkıntı Olmasa Katılacam Olursa Size KALMIŞ Benide Discordan Eklemeyi Unnutma İyi Günler.
sadece ortak ariyoruz burda yaziyor dikkatli bakarsanız sevinirim

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uyarı: admin,mod,geliştirici alımları bitmiştir [ortak alımı aktif.]