│Factions.Deyince.Biz │ YENİ AÇILDI │KASALAR │ ARSAFLY │ 8GB RAM │ HİLE SERBEST. │ SANAL MARKET │ 3.YIL │/SKİN │Ne Duruyorsun ? │

AlpSavasan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hile korumalı sunucuların yanında hile serbest sunucuların olması hoşuma gidiyor :) Herkes kendi kategorisinde oynamalı . Online sayısının da zamanla düzeleceğini umuyorum henüz yenisiniz :) Başarılar

xSwindLerz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Neden Kapalı Yoksa Birinin Eski Paketimi Kullanıyorsunuz ? :D

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler alıntı mı bilmiyorum fakat güzelmiş sevdim :)

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saçma Bir Sorundan Ötürü Bir Sürü Sıkıntı Oldu Yeni Makinaya Geçiyoruz . YAKINDA ..

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yakında Geri Döneceğiz Beklemede Kalın ...

VirtuaMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz Halen Çalışmaya Devam Ediyoruz Çok Yakında Döneceğiz . Beklemede Kalın .

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hilesi serbest olan serverlerden bekleneceği gibi bu serverde fazla dayanmadı size öneride bulunayım hile serbest serverlerde oynamayın çünki vip alımları fazla olmaz herkes hile hilesi olan kazanıyor bundan ne zevk alıyonuz bilmiyorum ama hilesi serbest sunucularda oynarsanız en fazla dayanabileceği 2 aydır yada bütçesi kadardır çünki o serverden bir şey kazanmayacaktır hilesi serbest hileler yapmak hem çok saçma hem zarara uğratıyor.. ondan oynayacaksanız hilesiz düzgün sistemi günlük düzgün online alan serverlerde oynayacaksınız en mantıklısı yada düzgün online alması bile gerekmiyor eğer size garanti ediyorsa açık kalacağına sadece siz olsanız bile yeterlidir hileli swlerde oynamaktansa daha iyidir en azından emek kaybı yaşatmıyor...

Hile Serbest Sunucular için görüşüm = düzgün hile koruması getiremediği için sunucusunu hile serbest yapıp tüm hiçbişeyle uğraşmak istemeyen adminler tarzı bir şey düşünüyorum çünki hile serbestse anti koruma gerekmiyor , hile kontrol gerekmiyor , ws ortasında gelmesi gerekmiyor , bi oto event basam diyolar sonra swye yılda 1 girip orda da boş boş dolaşıyorlar kısacası hiçbirşey yapmadan kazanç almaya çalışan kişiler olarak düşünüyorum {DÜŞÜNÜYORUM}

(Yazım hataları ve devrik cümleler yüzünden özür dilerim..)

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel sunucuydu