Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

0'dan dev kadro | En iyisi olmaya çalışacağız.

HzMablung

Sudan Çıkmış
Alınacak Yetkililer
Mimar
Merhaba sayın oyun severler.Ben Nurettin Berke Demirel.19 yaşındayım.İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Bu konuyu açma sebebim yıllardır oynamış olduğum ve bir süre ara verdiğim Minecraft'a tekrardan 10/10 bir sunucu ile başlamak.

Bunun için de kendime yetkili arkadaşlar aramaktayım.Her şeyden önce gerçekten arkadaş aramaktayım.

Bunun için bazı şartlar gerekiyor tabii.

Şartlarım :
1- )Kaç yaşında olduğunuzun fazla önemi yok.Fakat yaptığınız işi emek vererek,olabildiğince az alıntıya kaçarak yapmanızı istiyorum.
2- )Discord ve mikrafona sahip olmak zorundasınız.Sizden telefon numarası alacağım,bu yüzden whatsapp uygulamasına da sahip olmanızı istiyorum.
3- )Kendimi başta tanıtmamın sebebi,çalışacağınız insanı tanımanız.Aynı şekilde ben de sizi tanıyacağım.
4- )Sunucu büyürse(ki büyüyecek sizler sayesinde),ihtiyacınız vb olduğu durumlarda para yardımında bulunurum.Fakat ben sıkışırsam(çok zor ihtimal)sizden de cüzi bir miktar para isteyebilirim.
5- )Her şeyden önce dost olacağınızı bilin.İş dışında goygoy yapacağımız zamanlar da olacak.Bunu bilerek gelin.

Aradığım ekip arkadaşları :

1- )Builder(2 adet)
2- )Pluginer(panel verilecek)(alındı)
3- )Grafik tasarım
4- )1 adet admin(alındı)
5- )1 adet moderatör(alındı)

Çok uzun zamandır piyasada olmadığım için gelen güncellemelerden haberdar değilim.Bu da bilginiz dahilinde olsun.

Eğer ben bu sunucuda yer almak istiyorum diyorsanız,aşağıdaki formu doldurmanızı istiyorum.

Global Nomad Online Yetkili Alımı

Global Nomad Online Yetkili Alımı

Konu yeri yanlışsa,lütfen doğru yere koyun.Bilmiyorum kusura bakmayın

Son düzenleme:

Eksto

Sudan Çıkmış
Discord üzerinden daha detaylı konuşabilir miyiz?
Discord: amlasob#7538

Daiman

Zombi Katili
Discorddan iletişime geçerseniz başarılı işler yapacağımıza eminim.
Discord: DaiMan#8568