[1.11.2] oyna.regendnw.com / OrtaÇağ / MMORPG / Görevler / Level Sistemi / Sınıflar / Zindanlar / Lonca / Açık Dünya / Tüccarlar / Doku Paketli !

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyna.RegendNW.Com
Header.png

Sunucu İpsi > oyna.regendnw.com
Sunucu Ram > 10 GB
Sunucu Slot > 70
Sunucu Hosting > Batıhost

Sunucu Türü > MMORPG

Not: Gelişim Aşamasındayız yardım edecek birileri varsa skype: live:atikatikaslan2 discord: Gökşan Atikaslan#2721

TEXTUREPACK KISALTILMIŞ PARA KAZANDIRMIYOR YETKİLİLER ARAŞTIRABİLİR KALDIRMANIZA GEREK YOK BAKSANIZ YETER.

TEXTUREPACK LİNK: Texturepack Linki
VİRUSTOTAL: Virüs Total

ÖNEMLİ: TEXTUREPACKİ IZINSIZ KULLANMAYINIZ. AKSİ TAKDİRDE OLACAKLARDAN SORUMLU DEĞİLİZ.
önsöz.png

sistemler.png

Lonca Sistemi
Lonca sisteminde kendi klanınızı kurup serverdekilere meydan okuyup sunucudaki en iyi klan olabilirsiniz!
Lonca savaşları her hafta pazar günleri yapılmaktadır.

Level Sistemi
Bu oyunda rütbe yok ama level sistemi var 999 Levele kadar çıkabilirsiniz. leveliniz yükseldikçe oyun içerisinde
takas / Tüccarlardan Item alma / Kasa açma gibi birçok özellikler açılacaktır.

Takas Sistemi
Takas sistemi gayet güvenilirdir takas yapabilmeniz Için 10 Level Ustü Olmanız Lazım gui menülü olan bu sistemde
iki tarafda onay verince 5'den geriye sayar ve itemleri verir.

Görevler
Sunucuda Görev Npcleri bulunur açık dünya haritası olduğu için gezerek görev npclerini bulabilirsiniz eğlenceli ve zor
görevler sizi bekler.

Açık dünya
bilmeyenler için Açık dünya nedir doğdunuz yerden itibaren gez gez bitmeyen bir spawn düşünün her yerinde farklı
bir şeyler var moblar görevler madenler zindanlar ve birçok şey!

Tüccarlar
Tüccarlardan her türlü şeyi bulabilirsiniz canınızı 5 kat arttıracak giysiler daha hızlı koşmanızı sağlayacak botlar veya
satılık petler birçok şey tüccarlarda!

Demirci
Demircide Itemlerinizi parçalayıp yeni itemler yapabilirsiniz! Veya Itemlere + Basabilirsiniz Başarılı / Başarısız Çıkabilir.
Bastığınız Itemler Sonunda Mühürlenir Ve Damage %300 Artar.

Doku Paketi
Çoğu rpg sunucuda bulunan bir özelliktir bizde 3D olarak yapıp kasmayan şekilde ayarlayıp size sunuyoruz oyuna ilk girişte doku
paketini yüklemez. /texturepack yazarak linklerimize bağlanırsınız!

Kudret Sistemi
Kudret Nasıl Toplanır ? Mob Keserek Toplayabilirsiniz Kudretiniz arttıkça item alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz!

Yetenekler
Aktif/Pasif Aktif ve Pasif olmak üzere yetenekler bulunmaktadır. F Tuşuyla seçtiğiniz sınıfın özelliğine göre aktif yeteneğinizi kullanabilirsiniz.
Pasif Yetenekleri Ise her level atladığınızda gelen ruh puanlarıyla açabilirsiniz! 4 çeşit vardır sunucuya girdiğinizde bakabilirsiniz.

Sınıflar
3 Çeşit sınıf vardır paladin , savaşçı , suikastçi bunlar arttırılacaktır. her birinin farklı yetenekleri vardır yetenekleri F tuşuyla kullanabilirsiniz.

Diğer Sistemler Için Sunucumuza Bekleriz.

görüntüler.png

Adsız.png
sadsa.png
ss.png
sss.png
sss.png
sasdas.png
dddd.png
sadsa.png
asdsadsad.png
sadasd.png
fffff.png
sadsad.png

[automerge]1525789691[/automerge]
Güncel ++

Son düzenleme:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
başarılar dostum buram buram emek kokuyor server

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emek verilmiş bir sunucu başarılar.

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar, umarım daha da geliştirirsiniz. Ayrıca texture pack'taki bazı şeyleri başka yerlerde de görmüştüm sanırsam.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel server gibi göreünüyor fakat serverdeki çoğuesyaları baska sw de gormustum hatta skinlerden tut para birimine kadar sınıf. level.gorev bile aynı
YANİ diger sunucuyu kopyaladınızmı ikisi arasındaki fark yok denecek kadar az

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel server gibi göreünüyor fakat serverdeki çoğuesyaları baska sw de gormustum hatta skinlerden tut para birimine kadar sınıf. level.gorev bile aynı
YANİ diger sunucuyu kopyaladınızmı ikisi arasındaki fark yok denecek kadar az
Evet eski bir mmorpg serverla anlaşmamız var cuma günü çoğu şey değişiyor/ekleniyor daha eğlenceli sistemler hazırlıyoruz şu an harita bize ait zaten. iyi forumlar!

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sunucu kapalı mı?

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Hosuma Gıtı Basarılar kardesım

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
* Kaliteli Bir Sunucu * Hoşuma Gitti *
*
Başarılar*

Yigitt05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynama fırsatım oldu, hatta hatta girdim oynuyorum. Hala daha oynuyorum ve hiçbir sunucuyu bu kadar sık oynamam.
Gerçekten çok başarılı belki benim daha önce rpg sunucu oynamayışımdan kaynaklı ama şu an 80 LW yim ve devam da ediyorum oynamaya.
Çok eğlenceli bir sunucu ama böyle güzel bir sunucunun olması gerekenden az onlinesi olması üzmüyor değil. Şiddetle tavsiye ederim.
[automerge]1526682942[/automerge]
Sunucuda oynama fırsatım oldu, hatta hatta girdim oynuyorum. Hala daha oynuyorum ve hiçbir sunucuyu bu kadar sık oynamam.
Gerçekten çok başarılı belki benim daha önce rpg sunucu oynamayışımdan kaynaklı ama şu an 80 LW yim ve devam da ediyorum oynamaya.
Çok eğlenceli bir sunucu ama böyle güzel bir sunucunun olması gerekenden az onlinesi olması üzmüyor değil. Şiddetle tavsiye ederim.
Ekleme yapayım;
Daha çok görev eklenirse çok iyi olur.