[1.12 - 1.18.1] LIFEDEATH >Anarşi< | Türkiye'nin En İddialı GERÇEK ANARŞİ Sunucusu | KAPANMAMA GARANTİSİ, LİMİTSİZ DÜNYA!>IP: Anarsi.PremierGaming.XYZ

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Reklam Filmimizi İzle:
LIFEDEATH Anarşi Sunucumuzun Discord'una gelmek için buraya tıkla!
====================
LifeDeath Türk Anarşi Sunucusu *
IP: mc.premiergaming.xyz
Sürüm: 1.12.2 (en iyi Anarşi sürümü!)
Premium Gerektirmez! Sitemizden İndirme Yapabilirsin.

====================​

Hoşgeldin! LIFEDEATH, 2019'da açılan LYNCH Anarşi sunucumuzun devamıdır. Çoğu kişinin 1.15 ve 1.16'daki dupe ve mekanikleri beğenmemesi üzerine kapanmak zorunda kalan LYNCH Anarşi'nin aksine, burada EĞLENCE var. Üstelik KAPANMAMA GARANTİSİ sunuyoruz! Şimdi bize katıl.

%100 Anarşi!
Türkiye'deki Anarşi sunucularının çoğu Survival - Anarşi karışımı bir deneyim sunuyor. Bizim amacımız ise gerçek Anarşi'yi sizlere sunmak. Bu sebeple çoğu Anarşi sunucusunu öldüren TPA gibi sistemler yok. Direkt Anarşi. Kaos.

Bunun dışında oynanırlığı arttıran çeşitli eklemelerimiz var. Burnunun ucunu görememeyi unutabilirsin mesela, çünkü 16 CHUNK (Yığın) GÖRÜŞ MESAFESİ sunuyoruz!

Kit Satış Sistemi
Oyunda başlangıç vs. kitleri yok. Hatta hiç kit yok. Ancak kasılan oyuncular çeşitli itemlerini "Kit" olarak satışa koyabilirler. Bu kitleri ister item, ister kredi, isterlerse de gerçek para karşılığı satışa çıkarabilirler. Kit satışı yapanlar sitemizde görüntülenir ve satın alım yapılabilir. Papara, ininal gibi platformlardan ödeme yapılır.

Tüm Clientlar Serbest!
Burada harbiden kural yok! İstediğin hileli/hilesiz Client'ı yükle ve gel. Nasıl yapılacağını bulamadın mı? Discord sunucumuzda herkes en sevdiği hileli client'ını paylaşıyor. Onlardan yardım alabilirsin.

Hilen olsa da olmasa da anarşi sunucularında zaman geçtikçe doğası gereği zorluk artar! Herkes gelişmeden gel ve yerini al, yaptıklarını koru.

Dupe Yöntemleri
birçok dupe (item kopyalama) açığı burada duruyor! Ancak yollarını bulmak diğerleri yaptıkça zorlaşabilir. Oyun içinden öğrenebilirsin. Şimdi bize katıl!

====================
IP: anarsi.premiergaming.xyz

====================

Google'ın Gücü Bizimle! Sunucumuz Google Drive'da ve IONOS CLOUD'da satın aldığımız büyük alana yedeklenir. Emek kaybı YAŞANMAZ!
Eşzamanlı Yedeklenen Hesaplar! MySQL ve IRLB ile envanterindeki itemler sürekli kayıt edilir. Emek kaybı YAŞANMAZ!
Sıfırlanmayan Harita! Haritamız asla sıfırlanmaz.*
Kapanmama Garantisi!** Sunucumuz diğer sunucular gibi 1 ay, 2 ay gibi sürelerde kesinlikle kapanıp gitmez. Şimdi sunucuyu bırak (bağımlısı olmazsan tabi) ve 4 ay sonra gel, yine burada olacağız! Yani evet: Emek kaybı YAŞANMAZ! :)

* Minecraft sunucu yazılımı bazen sorun çıkarabiliyor. Böyle durumlarda sıfırlanan haritalar olabiliyor. Her türlü önlemi alıyoruz ancak bu tarz bir sorun olursa, en son çalışan yedeği (günlük yedek alınıyor) sizlerle paylaşıyoruz!
** Biz bu oyunun bağımlısıyız. Sadece 3 kişinin oynadığı yüksek RAM ve CPU'ya sahip Survival sunucumuz bile o 3 kişi için tam 2 senedir açık mesela! Eğer bir kapanma durumu olursa haritayı herkesle paylaşıyoruz. Oradan ister sunucuyu devam ettir, ister singleplayer'da yapılarına devam et.

====================

====================

Şimdi bize katıl!
Seni de sunucumuzda görmekten onur ve mutluluk duyacağız! Kuralların olmadığı bu dünyaya seni de bekliyoruz.

Reklam Filmimizi İzle:

Galeri

====================

====================

Son düzenleme:

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gayet iyi, anarşiyi dibine kadar vuran bir sunucu gibi gözüküyor. Konu tasarımı sadece textten ibaret, sunucu içinde Tab'ta çok boş şey var. Ayrıca, gerçekten, sunucu anarşiden ibaret. Faction kırması, Survival çakması değil. Gerçekten anarşi. 9/10.

ekmekatesi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yine Yakıyosun Kral :cool:

Başarılar diliyorum Zaten olacağını bildiğim halde B )

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet iyi, anarşiyi dibine kadar vuran bir sunucu gibi gözüküyor. Konu tasarımı sadece textten ibaret, sunucu içinde Tab'ta çok boş şey var. Ayrıca, gerçekten, sunucu anarşiden ibaret. Faction kırması, Survival çakması değil. Gerçekten anarşi. 9/10.

Konuyu olabildiğince yazılı tutup görsellerle destekliyoruz kolay düzenlenebilmesi ve SEO için daha iyi olması açısından.

2021-04-06_10.56.19.png

Tab'da gereksiz (boş) olan neresi var onu anlamadım ama. TPS yazan yer dönüşümlü aktif chunkları vs. gösteriyor performans hakkında bilgi vermesi için. Diğer sunucularımızda da vardı herkes sevdiği için buraya da ekledik. Belki kaldırabiliriz ama hoş istatistikler bence :leley:

Yorumun için teşekkürler :)

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu arada girmeye çalıştım lobide kaldı oyuncu :üzgün:

Hadi ya :olgun: Lobi mevcut değil sunucuda, sıra sistemi var. Orada kalmış olabilirsin. Sırada loginle ilgili bir hata vardı onu düzeltirken girememiş olabilirsin. Tekrar dene lütfen :1:

ekmekatesi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi Nether gittim lava deydım oyun attı sonra bida girince atıyor giremiyorum lütfen atmasın oyunn oynicim ben daha :üzgün: :leley::sinirli::o:sinirli:

ekmekatesi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi Gördüysen Cevapla giremiyorum :(

ekmekatesi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bida Denedim attı Lütfen Düzeltin :üzgün::üzgün::üzgün::leley::sinirli::sinirli::o:ciddi:

murodayi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sa impactle girince hemen atılıyorum neden

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sa impactle girince hemen atılıyorum neden
Selam, Nuker vb. açık olabilir. Önce tüm açık cheat'leri kapatıp sunucuya gir ve tekrar aç. Açınca atan cheatten kaynaklanıyor sorun. Sunucunun çoğu impact kullanıyor çünkü.