1.12.1 - ElythsOnline MMORPG | Çok Yakında | Level, Sınıf, Zindanlar, Profil, Sandıklar Ve Fazlası!

Sürümün 1.12.1 Olması Sence Nasıl?

• Gayet iyi. Türkiye'nin yeni versiyonlara geçmesi lazım.

Kullanılan: 24 88.9%
  • Hayır iyi değil, beğenmedim.

Kullanılan: 3 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zindanların ismini söyleyeyim mi :p

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana nedense daha yolun çok başındaymış gibi geldi, mmorpg gibi sunucularda en önemli şey hata olmamasıdır. Hataların çoğu giderildikten ve oyun ile ilgili geliştirmeler yapıldıktan sonra açılması en doğrusu. Belli ki daha görevler falan yok olsa eklerdiniz büyük ihtimalle, aceleye getirmeyin derim.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana nedense daha yolun çok başındaymış gibi geldi, mmorpg gibi sunucularda en önemli şey hata olmamasıdır. Hataların çoğu giderildikten ve oyun ile ilgili geliştirmeler yapıldıktan sonra açılması en doğrusu. Belli ki daha görevler falan yok olsa eklerdiniz büyük ihtimalle, aceleye getirmeyin derim.
Haftalardır gece gündüz tek tek her şeyi sabahtan aksama kadar yapmaya çalışıyoruz bütün yaptıgımız yenilikler görev sistemi şuanda tek ekliyoruz bunlarıda sizlere tek tek hergün bilgilendirme yapacagız bütün sistemleri koyamadıgız için bunları yorum yolu ile bildireceğiz yorumunun için teşşekür ederim.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Diğer RPG Sunucular Gibi Açılmadan Kapanmazsa Ne Mutlu Bize :)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sonunda sevdigim bir kişi axitr saçmalıgını bir kenara bırakmış. Başarılar

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilemek istiyorum ama bilemiyorum...
Böyle çok sunucu konuları açıldı ama halen sunucuları açılmadı, kapalı beta saçmalığı yapmayın.
Kapalı beta sizin sunucunuza güvenmediğinizi gösterir, ne yaptığınızı bilmediğinizi gösterir. Kapalı beta olayı bir kaç oyuncu gelsin oynasında hatalarımızı söylesin olayı.
Siz yavaş yavaş gerçekten emek vererek hazırlarsanız ve dikkatli olursanız gerçekten sunucuyu bozacak hatalar çıkmayacaktır.

İnşallah açılırsınız, sürümünüze güvenip havalara girmeyin istersen 1.15'ünü yaratıp açın sunucunuzu, sunucunun içi kalitesizse kalitesiz diyeceğiz.
1.12 sürümünü kullanmanız güzel olmuş ama dediğim gibi sunucu içi de sürümden kat kat önemli.
İyi forumlar

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilemek istiyorum ama bilemiyorum...
Böyle çok sunucu konuları açıldı ama halen sunucuları açılmadı, kapalı beta saçmalığı yapmayın.
Kapalı beta sizin sunucunuza güvenmediğinizi gösterir, ne yaptığınızı bilmediğinizi gösterir. Kapalı beta olayı bir kaç oyuncu gelsin oynasında hatalarımızı söylesin olayı.
Siz yavaş yavaş gerçekten emek vererek hazırlarsanız ve dikkatli olursanız gerçekten sunucuyu bozacak hatalar çıkmayacaktır.

İnşallah açılırsınız, sürümünüze güvenip havalara girmeyin istersen 1.15'ünü yaratıp açın sunucunuzu, sunucunun içi kalitesizse kalitesiz diyeceğiz.
1.12 sürümünü kullanmanız güzel olmuş ama dediğim gibi sunucu içi de sürümden kat kat önemli.
İyi forumlar
Öncelikle böyle iyi bir dil ile bizi eleştirdiğin için teşşekür ederim.Dun bu kapalı beta konusunu diğer arkadaşlsrım ilede konuştum böyle bir alım söz konusu olmayacak zaten ikinci durum ise açılmadan kapanma ihtimalimiz söz konusu olmayacaktır isterseniz yazdıklarımı kaydede bilirsiniz güncel sürüm kullanmamızın nedenini hemen girişteki başlıkta belirtmiştim türk sunucularını yüksek sürümlere teşvik etmek için böyle bir şeyi uygun gördük.Sormak istediğiniz bir şey olursa 7/24 Discord adresinden veyahut buradan iletebilirsiniz.

sonunda sevdigim bir kişi axitr saçmalıgını bir kenara bırakmış. Başarılar
Teşşekür ederiz :D

Diğer RPG Sunucular Gibi Açılmadan Kapanmazsa Ne Mutlu Bize :)
Kesinlikle böyle bir durum olmayacak merak etmeyin :D

Güncellemeler :

1- Yeni itemler eklendi.

2- Sınıf Sistemi Düzeltildi.

Yeni itemlerden bir fotoğraf

ElythsOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yolun başında mı? Bu sunucu için 1 aydır uğraşıyoruz diyorum, konuyu dikkatli oku. En azından biz elimizden geleni yaptık... Ve zaten bir açılış tarihi vermedik, dikkatini çekerim.

- Görevlerin temelleri atıldı.

Görev konusunda bir hayli ilerleme kaydettik fakat bir türlü karar veremiyoruz. Bu görevler hikaye modun da mı olsun yoksa normal, klasik görevler mi? Yoksa her ikisi de mi yapılmalı. Yorumlarınızı bekliyorum!

%85 oranla ile 1.12.1 önde gitmektedir. Herkese teşekkür ederim.

TheErenn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Diğer sunucular gibi açılmadan kapanmaz sunucuyu bekliyorum.

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle böyle iyi bir dil ile bizi eleştirdiğin için teşşekür ederim.Dun bu kapalı beta konusunu diğer arkadaşlsrım ilede konuştum böyle bir alım söz konusu olmayacak zaten ikinci durum ise açılmadan kapanma ihtimalimiz söz konusu olmayacaktır isterseniz yazdıklarımı kaydede bilirsiniz güncel sürüm kullanmamızın nedenini hemen girişteki başlıkta belirtmiştim türk sunucularını yüksek sürümlere teşvik etmek için böyle bir şeyi uygun gördük.Sormak istediğiniz bir şey olursa 7/24 Discord adresinden veyahut buradan iletebilirsiniz.

Güncellemeler :

1- Yeni itemler eklendi.

En solda ki Yay'ın texturesini beğendim bir hatadan kaynaklanıyordur düzeltirsiniz siz.Size güvenim sonsuz :)

MineJuvan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Güncellemeler :

1- Yeni itemler eklendi.

Yanlış mı gördüm bilemiyorum fakat bazı 3D modellemeler Wynncraft sunucusundan alıntı mıdır acaba ? Alıntı ise sahibinden izin aldığınızın kanıtı var mıdır ? Konuyu tam okumadım da.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Sınıf ve skill sistemimiz java olarak kodlanıyor yani plugin olarak karşınıza çıkacak. Yardımcı olan ImperialSwag adlı arkadaşa teşekkür ederim.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış mı gördüm bilemiyorum fakat bazı 3D modellemeler Wynncraft sunucusundan alıntı mıdır acaba ? Alıntı ise sahibinden izin aldığınızın kanıtı var mıdır ? Konuyu tam okumadım da.
Bazı itemler evet onlardan alınmıştı o itemler şimdi düzenleniyor teşşekürler.