İstek 1.12.2 mod pack

MinecraftTR575757

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Geçenlerde Arkla Modlu survival yapalım dedik o da bana bi mod paketi attı hazır indirme linkini bulamamış sizden rica etsem bu modpacki toplayıpta verebilirmisiniz
148105

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhabalar, bu sanırım yayınlanmış bir modpack değil. Ben de biraz aradım internette.
Yüksek ihtimal ile, bazı modların karışımıyla yapmış birisi bu dosyayı. Arkadaşının tanıdığı olabilir.
Bir ara ben de çok oynardım modlu. Ancak dediğim gibi; bunların hepsinin topluca bulunduğu bir modpack görmedim.

Sana tavsiyeme gelirsek;
  • Gördüğün resimdeki modları, 1.12.2 sürümüne uygun olanlarını internetten bulup indirebilirsin.
  • Biraz daha araştırıp hepsinin bulunduğu bir modpack bulmayı deneyebilirsin.
İlk tavsiyemi daha çok tavsiye ederim. İyi forumlar.

MinecraftTR575757

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, bu sanırım yayınlanmış bir modpack değil. Ben de biraz aradım internette.
Yüksek ihtimal ile, bazı modların karışımıyla yapmış birisi bu dosyayı. Arkadaşının tanıdığı olabilir.
Bir ara ben de çok oynardım modlu. Ancak dediğim gibi; bunların hepsinin topluca bulunduğu bir modpack görmedim.

Sana tavsiyeme gelirsek;
  • Gördüğün resimdeki modları, 1.12.2 sürümüne uygun olanlarını internetten bulup indirebilirsin.
  • Biraz daha araştırıp hepsinin bulunduğu bir modpack bulmayı deneyebilirsin.
İlk tavsiyemi daha çok tavsiye ederim. İyi forumlar.
Valla Ben Bu Şekilde Yapmayı Düşündüm Ancak Skydaz kapandıktan sonra güvenilir bir site bilmiyorum

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Technic Launcher ile Twitch masaüstü uygulamasında güzel mod paketleri var.