1.12 - ELYTHS ONLINE * Sınıflar, Zindanlar, Görevler, Sandıklar ve Daha Fazlası!

1.12 Sürüm Seçimimiz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenilikçi... Türk sunucularının yeni sürümlere geçiş yapması gerekiyor. Onlara örneksiniz!

• Kötü... Eski sürümlerde olsa daha iyi olurdu. Beğenmedim!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
bi insan bukadar güzel konu tasarımı yaparmı eline sağlık kadim dostum

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoş olmuş.Sürümün 1.12 olması gerçekten harika olmuş.Konuda sanki az bilgi verilmiş gibi.Tüm sistemleri burda verirseniz oyuncuların ilk bakışı için daha iyi olacağını düşünüyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoş olmuş.Sürümün 1.12 olması gerçekten harika olmuş.Konuda sanki az bilgi verilmiş gibi.Tüm sistemleri burda verirseniz oyuncuların ilk bakışı için daha iyi olacağını düşünüyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.
20'den fazla sistem versek okuyacak mısınız ki?

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı arşı aşmış, artık yükselecek bir mertebesi yok. Önceki tasarımların ve sahibi olduğun sunucunun tasarımına göre çok daha iyi olmuş Emir'cim. Hem iyi bir dost, hem de işini yapan birisin. Mükemmelsin...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı arşı aşmış, artık yükselecek bir mertebesi yok. Önceki tasarımların ve sahibi olduğun sunucunun tasarımına göre çok daha iyi olmuş Emir'cim. Hem iyi bir dost, hem de işini yapan birisin. Mükemmelsin...
Ne diyebilirim ki? 2 karakter çok şey anlatır demişler... <3

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Gahramanım benim :D Teşekkür ederiz canım!

Sistem güncellemelerini buradan bildireceğiz.

UltimateChicken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neredeyse Forumdaki En İyi Konu Tasarımı Takdir Ederim Ve Başarılarınızın Devamını Dilerim.

- Lightset