Yardım 1.13.2 | Yaratıklar gözükmüyor

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim.
Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar.
Bunun sebebi nedir, ne olabilir, nasıl çözebilirim?

Not: MythicMobs eklentisinden dolayı yaratığın adı Okyanus Askeri fakat tek gözükmeyen bunlar değil, normal zombiler, iskeletler vs. de gözükmüyor bazen.

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Yaratıkların görünmemesi ile ilgili kesin bir çözüm önerim yok. Farklı minecraft sürümleri ile tekrar deneyebilirsin. Oyun içinde "/mm reload" komutunu yazabilirsin. İstersen pluginin ayarlarını bir kontrol et.

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaratıkların görünmemesi ile ilgili kesin bir çözüm önerim yok. Farklı minecraft sürümleri ile tekrar deneyebilirsin. Oyun içinde "/mm reload" komutunu yazabilirsin. İstersen pluginin ayarlarını bir kontrol et.

Her bir ayarı detaylı bir şekilde inceledim, baya bi uğraştım plugin için. Ama sadece orada oluşturduğum moblarda olmuyor bu sorun, normal bir zombi, iskelette gözükmeyebiliyor bazen.
Sürüm ile alakalı olabilir evet, anlamış değilim hala neden olduğunu ama benim sunucuyu 1.13.2 olarak açmam gerekiyor :(
Yani sürümle alakalıysa bile bir şekilde düzeltmem gerek...

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Her bir ayarı detaylı bir şekilde inceledim, baya bi uğraştım plugin için. Ama sadece orada oluşturduğum moblarda olmuyor bu sorun, normal bir zombi, iskelette gözükmeyebiliyor bazen.
Sürüm ile alakalı olabilir evet, anlamış değilim hala neden olduğunu ama benim sunucuyu 1.13.2 olarak açmam gerekiyor :(
Yani sürümle alakalıysa bile bir şekilde düzeltmem gerek...
Minecraft'ın daha düşük sürümlerinde bir denemeni tavsiye ederim yine de. Mob'lar ile alakalı başka bir plugin mevcut mu sunucunda?

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın daha düşük sürümlerinde bir denemeni tavsiye ederim yine de. Mob'lar ile alakalı başka bir plugin mevcut mu sunucunda?

Yarın başka bir sürümde birazcık test edeyim öyleyse.
ActionHealth var canları görebilmek için, ama daha önce onsuz da yaşamıştım bu sorunu sanki.