Altın < [ Yeni Madenler,İtemler ] Play.KingdomCraft.Online | Sezon 4 | Hile Koruması | YENİ MADENLER | KANATLAR | KILIÇLAR | YENİ BLOKLAR ->

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.KingdomCraft.Online
Oyun Sürümü
1.16.4-1.16
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival

1590658606116.png

Peona_Kingdomcraft_LogoCalsmas1920x1080.png

Selam gizemli oyuncu , sana Kingdom krallığına katılmadan önce biraz geçmişimizden bahsetmek istedim. Ben Jukomat , seneleri aşkın Minecraft tecrübem ve çok sayıda sunucu işletme tecrübesi ile karşındayım. Ortağım Shozem ile daha öncesinde başarılı projelere imza atmıştık fakat çeşitli nedenlerle ara vermek zorunda kaldık. Fakat KİNGDOM krallığını çok titiz çalışmalarla , yepyeni sistemlerimizle sunmaktan gurur duyuyorum. Siz değerli oyuncuları temin ederim ki daha önce görmediğiniz , kendimize özgü sistemlerimizle kusursuz bir deneyime sahip olabilirsin. Artık şunu diyebilir miyiz ; Kalite denince KİNGDOM gelir herkesin aklına ! Neyse , sana gizemli hikayemizden bahsettiğime göre sistemlerimize bir göz atalım , ne dersin ?

Adsız.png

kgc1.gif

kgc2.gif

kgc4.gif

kgc3.gif

kgc5.gif

IP : Play.KingdomCraft.Online

discord.jpg

Ekli dosyalar

• 32.png
    32.png
    335.8 KB · Görüntüleme: 3,186
Son düzenleme:

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım,map,sistem olsun hertürlü güzele benziyor iple cekiyorum acılmasını :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
tasarımı satan adam başka tasarımcıdan çalıyor bu fikri. ayrıca hayvan gibi watermark eklemiş asdasdsa

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
la white list al salda bi oynayak zaten tr adam akili survival yok bekleyemem cumartesiye belki ölcem

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olacağa benziyor.Bir de Timber kurarsanız tadından yenmez.Radara aldım