[1.16.5] #2.SEZON +65 AKTİF> THUNDER TOWNY WARS > Derecelendirme Sistemi > Özel Patronlar > Envanter Petleri > Çanta > Antika > Tılsımlar

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyalar

• resim3.png
    resim3.png
    84.2 KB · Görüntüleme: 88
  • kask.png
    kask.png
    84.7 KB · Görüntüleme: 82
  • çanta.png
    çanta.png
    86.4 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet hoş ve yenilikçi bir sunucuya benziyor. Türkiyenin bu tarz yenilikçi sunuculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yorumumu discord sunucunuzda aldığım bilgiler doğrultusunda yaptım umarım tam çizginizde gidersiniz başarılar.

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet hoş ve yenilikçi bir sunucuya benziyor. Türkiyenin bu tarz yenilikçi sunuculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yorumumu discord sunucunuzda aldığım bilgiler doğrultusunda yaptım umarım tam çizginizde gidersiniz başarılar.
Güzel yorumunuz için teşekkürler.

Muya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
güzel bir sunucuya benziyor. Başarılar

Kunky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel bir sunucuya benziyor ne kadar sade townyleri daha çok sevsemde eğer güzel harmanlanmışsa cidden oynanılabilir.

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel bir sunucuya benziyor ne kadar sade townyleri daha çok sevsemde eğer güzel harmanlanmışsa cidden oynanılabilir.
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Yeni Güncellemelerden haberdar olmak için discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Xenovac

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok towny Oynamadım fakat bu sunucunun diğer birçok sunucudan güzel özellikleri taşıdığını görebiliyorum birçok yönetici gibi görüp ctrl c ctrl v yapılmamış bir sunucu olduğu görsellerden belli fakat sunucuyu oynamadım bilmiyorum ve açılmasını dört gözle bekliyorum

sawerfun

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu aşırı klasik bayan towny türünden değil güzel birçok özelliği var ve baya hoşuma gitti. Betaya göre baya gelişmiş olacak gibi

Zadrowisk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Türkiye de böyle gelişmiş minecraft sunucuları görmek beni mutlu ediyor. başarılarınız devamını dilerim Sevgili Baran ve Berat :kızgın:

Turgutuni

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Piyasada olan towny sunucularından çok daha güzel olacağına eminim elinize sağlık :tamam:

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Piyasada olan towny sunucularından çok daha güzel olacağına eminim elinize sağlık :tamam:
Öncelikle Türkiye de böyle gelişmiş minecraft sunucuları görmek beni mutlu ediyor. başarılarınız devamını dilerim Sevgili Baran ve Berat :kızgın:
Sunucu aşırı klasik bayan towny türünden değil güzel birçok özelliği var ve baya hoşuma gitti. Betaya göre baya gelişmiş olacak gibi
Çok towny Oynamadım fakat bu sunucunun diğer birçok sunucudan güzel özellikleri taşıdığını görebiliyorum birçok yönetici gibi görüp ctrl c ctrl v yapılmamış bir sunucu olduğu görsellerden belli fakat sunucuyu oynamadım bilmiyorum ve açılmasını dört gözle bekliyorum
Oyuncularımızdan aldığımız destek çok bu sebeple işimizi severek ve en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Değerli yorumlarınız için tekrardan teşekkürler. :asık:

Son düzenleme: