[AKTİF] 1.17 - PLAY.IRONGARD.ORG [Zindan | Özel Eşya | Gelişmiş Maden | Meteor | Onlarca Sistem ]

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.irongard.org
Oyun Sürümü
1.16 - 1.18
Sunucu Slotu
250
Sunucu Türü
Survival

Irongard Görseller Filigranlı.png

Sunucu Özellikleri:
Sunucuda normal survivallere nazaran birden çok sistem var.
Oyunu ender dragonu kestiğinizde bitiremiyorsunuz.
Ayrıca iddia ediyoruz hiçbir sunucuda görmediğiniz yaratıklar ve bosslar içeren zindanlarımız ve etkinliklerimiz var.
Etkinliklerimiz:
Kasa Yağmuru, sumo, parkur, koth, uzay savaşları, eğlence etkinlikleri, manhunt, lav yükseliyor
Son Söz:
Amacımız, düzgün ve uzun ömürlü yerinde bir survival deneyimi sunan bir sunucu olmak ve survival gibi bir oyun modunda herkese neler yapılabileceğini göstermek. Ayrıca sunucumuz her yeniliğe açık bir sunucu olduğundan dolayı sizin her önerilerinizi, şikayetlerinizi ve sorunlarınızı dinlemekten memnuniyet duyarız. Survival severlerin en iyi deneyimi yaşaması ve Türkiyedeki en iyi survival sunucusu olmak için elimizden geleni yapacağız.
Yakın zamanda gelecek olan güncellemelerimiz: Mevsimler, Kanlı Ay, Petler, 3. Zindan
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz sizide aramızda görmekten mutlu olucağız.

minecraft hayatta kalma survival server minecraft hayatta kalma survival sunucusu minecraft hayatta kalma survival hayatta kalma survival sunucusu hayatta kalma survival server survival sunucular survival sunucu survival server survival serverler

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
guzel gorunuyodu ama kapali sanirim :hmm1:

_Zori

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Discord bırakır mısınız?

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Irongard 2.5 Güncelleme Notları Yeni Sistemler ve Gelecek Güncellemeler

Claimden banlama eklendi. /claimban oyuncu
Para Çeki ve XP Stoklama eklendi. /banka
RTP atma güncellendi. /rtp
Takım kurma güncellendi. /team
Chat koruması güncellendi.
Oyuncu Marketi güncellendi.
Savaş sistemi güncellendi.
Piglinlerden zombi köylü yumurtası düşme eklendi.
Hasar göstergesi güncellendi.
Mağaralar daha korkunç ve heyecanlı oldu.
Ölüm mesajları güncellendi.
Menüler güncellendi.
Zindanlar güncellendi.
Kitlere ön gösterim eklendi.
Claimmarket güncellendi.
Kitler güncellendi.
Premiumdan MVIP Kiti kaldırıldı sadece IVIP Kiti duruyor.
Vipbilgi güncellendi.
Tamir sistemi güncellendi. /tamir
Rütbe sistemi ve ödülleri güncellendi. /rütbe /oduller
Discord eşleme sistemi güncellendi. /discordbagla
Özel backuplar oluşturuldu ve bu sayede sunucumuz her gün yedek alıyor.
Emoji sistemi güncellendi. /emojilist
Warplar güncellendi.
Yeni kasalar eklendi.
Claim sistemi güncellendi.
Oturma yatma komutları eklendi.
Mezar sistemi güncellendi. /mezar sadece koordinatları göstericek.
Home menüsü güncellendi. /home
Görüş optimizeleri yapıldı.
Yardım menüsü güncellendi. /yardım
Ban sistemi güncellendi, artık ban ve mute alanlar tüm sunucularda alıcak.
Rütbeler ve VIPler sıfırlandı, Krediler ve telafiler ile geri verilecek.
Marketteki fiyatlar düzeltildi, emek survivale uygun hale geldi.
Netherde yatak patlama kapatıldı. (TNT Patlıyor)
Artık sadece oyuncuların kullanabildiği komutları görebilirsiniz.
Köylü Takas güncellendi.
Premium Market güncellendi.
Claim atarken görsel partiküller artık çıkıyor.
Skinlerin gözükmeme sorunu düzeltildi. Skin değiştirme sadece IVIP ve Premium için özel hale getirildi.
Elytra kırılırken uyarı eklendi.
Witherden kafa düşme oranları azaltıldı.
Dinar kazmaları özelleştirildi. (Köylü Takasta)
İpeksi spawner olayı İpeksi 2 ile kırılıyor. (Köylü Takasta)
Ping görme eklendi. /ping
Tpa sistemi güncellendi.
VIP efektleri güncellendi.
Trade sistemi güncellendi.
Süreli Fly sistemi güncellendi.
Tab ve Skortablosu güncellendi.
Ağaç kırma sistemi güncellendi.
Mob ve eşya stacklenme sistemi güncellendi.
Hile sistemi güncellendi. En optimizeli haline geliştirildi.

Hepsi ve daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

mineciyiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 198778
Ekli dosyayı görüntüle 198779
Ekli dosyayı görüntüle 198780
Ekli dosyayı görüntüle 198781
Ekli dosyayı görüntüle 198782
Ekli dosyayı görüntüle 198783
Ekli dosyayı görüntüle 198785Ekli dosyayı görüntüle 198786Ekli dosyayı görüntüle 198787
Sunucu Özellikleri:
Sunucuda normal survivallere nazaran birden çok sistem var.
Oyunu ender dragonu kestiğinizde bitiremiyorsunuz.
Ayrıca iddia ediyoruz hiçbir sunucuda görmediğiniz yaratıklar ve bosslar içeren zindanlarımız ve etkinliklerimiz var.
Eventlerimiz:
Kasa Yağmuru, sumo, parkur, koth, uzay savaşları, eğlence etkinlikleri
Son Söz:
Sunucumuzu açarken hiçbir para kazanma amacımız yoktu. Korona zamanı insanlar evlerine kapanmışken düzgün bir survival deneyimi sunan bir sunucu olmadığı ve survival gibi bir oyun modunda herkese neler yapılabilineceğini göstermek istedik. Ayrıca sunucumuz her yeniliğe açık bir sunucu olduğundan dolayı sizin her önerilerinizi, şikayetlerinizi ve sorunlarınızı dinlemekten memnuniyet duyarız. Survival severlerin en iyi deneyimi yaşaması ve Türkiyedeki en iyi survival sunucusu olmak için elimizden geleni yapacağız.
Yakın zamanda gelecek olan güncellemelerimiz: Mevsimler, Kanlı Ay, Metin Taşı gibi tonlarca sistemler ve etkinlikler yakın zamanda sunucumuza gelecektir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz sizide aramızda görmekten mutlu olucağız.

minecraft hayatta kalma survival server minecraft hayatta kalma survival sunucusu minecraft hayatta kalma survival hayatta kalma survival sunucusu hayatta kalma survival server survival sunucular surviva

mineciyiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rezalet bir yönetim kadrosu, kurucular tanıdık oyuncularına yardım yapıyor, kurucunun arkadaşları sv de ortalığı estiriyor. Yok yere insanları sunucudan banlayıp dönüş yapmıyorlar. (kendi fikrimdir algı yapmak gibi bir niyetim asla yok.)

sasade4141

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok gereksiz ve anlamsız bir şekilde sunucuda adam kayırılıyorlar KRONOX adlı yönetici kendi egosu içinde boğulan birisi sadece ama sadece gevşek herif yazdığım için ban attı serverdan hakkımı aradım hakkımı ararken büyük ihtimalle o yazdığım kişi arkadaşı olduğu için adam kayırdı gereksiz polemiğe girdi benimle bana kanka diye birader diye arkadaş diye hitap edemezsin gibilerinden sert bir çıkış yaptı kendisini bir şey zanneden şahış yüzünden benle beraber bir arkadaşımı da banladı ve ardından 7 arkadaş serverı bıraktık onlar 7 kişilik has bir kemik tayfayı kaybettiler EXECUTOR Adlı admin dışında başka birisi yok doğru düzgün yöneticililerden tek adam EXECUTOR adlı kardeşimdir kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum ve arkadaşlarımla da önermiyoruz

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rezalet bir yönetim kadrosu, kurucular tanıdık oyuncularına yardım yapıyor, kurucunun arkadaşları sv de ortalığı estiriyor. Yok yere insanları sunucudan banlayıp dönüş yapmıyorlar. (kendi fikrimdir algı yapmak gibi bir niyetim asla yok.)
Merhaba, öncelikle adam kayırma yok ban yediğiniz için bize böyle iftara atmamalısınız. Discorddan bana ulaşsaydınız yardımcı olabilirdim, sunucunun tek yöneticisi kronox değil, yardım yapma gibi bir şey söz konusu olamaz çünkü iftira attığınız kişi 300 tl lik alışveriş yaptı site kayıtlarına bakabilirsiniz. Discord Whiskey#0028 isterseniz ulaşın ban konusunda yardımcı olayım.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok gereksiz ve anlamsız bir şekilde sunucuda adam kayırılıyorlar KRONOX adlı yönetici kendi egosu içinde boğulan birisi sadece ama sadece gevşek herif yazdığım için ban attı serverdan hakkımı aradım hakkımı ararken büyük ihtimalle o yazdığım kişi arkadaşı olduğu için adam kayırdı gereksiz polemiğe girdi benimle bana kanka diye birader diye arkadaş diye hitap edemezsin gibilerinden sert bir çıkış yaptı kendisini bir şey zanneden şahış yüzünden benle beraber bir arkadaşımı da banladı ve ardından 7 arkadaş serverı bıraktık onlar 7 kişilik has bir kemik tayfayı kaybettiler EXECUTOR Adlı admin dışında başka birisi yok doğru düzgün yöneticililerden tek adam EXECUTOR adlı kardeşimdir kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum ve arkadaşlarımla da önermiyoruz
Merhaba, bunu duyduğuma çok üzüldüm, sunucudaki tek kurucu kronox değil bana discord üzerinden ulaşabilirdiniz. Sinir olduğunuzda yetkilinin anasina bacisina sövmek yerine diğer yetkiliden yardım isteyebilirsiniz. Banınız kalıcıdır iyi günler.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bütün banlar tek seferlik affedildi. Gelmek isterseniz bekleriz..

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz 29.01.2022'de 12:00'da yeni bir sezon olarak tekrardan sizlerle.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Uzun süredir ugraştığını biliyorum başarılar dilerim dost umarım her şey dilediğince olur :kalp: