1.16'DAN HABERLER !! Nether Güncellemesi! Piglin Hayvanları,Netherwart Ormanı ve Ruh Kumu Vadisi

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

137456

Yakın bir zamanda gelmesi beklenen Minecraft 1.15 sürümü özellikleri 3 gün önce "Minecraft" Youtube hesabından kesitler paylaştı! Ve güncellenecek biomu Twitter üzerinden oylayabiliyorsunuz hangisi seçilirse o gelecek 1.15'de fakat benim düşüncem hepsinin gelecek olması.

İlk oylama böyle sonuçlandı.

138357

İkinci oylamada ise Mountains ve Swamp başa baş kaldı.

138358

Burda önde olan Mountains Biyomu yani dağlar hakkında güncelleme gelineceği söyleniyor.

Dağlar biyom güncellemesin de eklenecek şeylerin kısa animasyonu ;
Bataklık biyom güncellemesin de eklenecek şeylerin kısa bir animasyonu ;
Çöl biyom güncellemesin de eklenecek şeylerin kısa animasyonu ;

Video da ve açıklamalara göre güncellenecek biyom "Dağlar" olarak gözüyor ama bence bütün biyomlar güncellenecek ve Dağlar için özel bir şey yapılacak.

Minecraft 1.15 Biyom Güncellemesin'de Eklenecekler!
Tahmin edilen ve bilinen bazı şeyler!

Bataklık Biyomuna Eklenecekler;
+ Sandıklı Bot
+ Yeni ağaçlar
+ Yeni mob! Kurbağa
+ Yapı malzemeleri
+ Tuzak bataklıklar

Dağ Biyomuna Eklenecekler;
+ Yeni büyük dağlar ve gerçekçi
+ Dağ Keçisi
+ Yeni taş & taşlar - Andezit , Granit'e benzer

Çöl biyomuna eklenecekler;
+ Meyveli kaktüs!
+ Akbaba
+ Sürüklenen samanlar

Nether'a eklenecekler!
+ Piglenlar
+ Cehennem domuzu
+ Nether orman güncellemesi

Detaylar ve video!
138359

138360

138361

Son düzenleme:

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Video da ve açıklamalara göre güncellenecek biyom "Dağlar" olarak gözüyor ama bence bütün biyomlar güncellenecek ve Dağlar için özel bir şey yapılacak.

Oylamayı dağ biyomu kazandı diğer videodakiler gelmeyecek maalesef.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bence hepsine gelecektir.

Yayında tamda o tarz bir soru vardı twitterdan gelen, onu cevaplarken dağlar öncelikli olacak fakat gelecekte diğer biyomlarıda güncelleyeceğiz tarzı bir şey demişlerdi. Şuanlık ana tema nether, netherdaki biyomlar, nether mobları ve farmları gibi, onun dışında zaten arılar, pvp olayları ve mountains biyomu ile ilgileniyorlar, diğer biyomları güncellemeye zamanları olacağını sanmıyorum.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yayında tamda o tarz bir soru vardı twitterdan gelen, onu cevaplarken dağlar öncelikli olacak fakat gelecekte diğer biyomlarıda güncelleyeceğiz tarzı bir şey demişlerdi. Şuanlık ana tema nether, netherdaki biyomlar, nether mobları ve farmları gibi, onun dışında zaten arılar, pvp olayları ve mountains biyomu ile ilgileniyorlar, diğer biyomları güncellemeye zamanları olacağını sanmıyorum.
Buda doğru daha gelecektir umarım ama gelse iyi olur

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
yeni güncellemer gerçekten çok güzel olacak. nether domuzları yaban domuzu olmuş :D çok hoj.
Kurbağaları merak ettim inş arılar gibi büyük olmazlar orantılı olurlar.​

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
yeni güncellemer gerçekten çok güzel olacak. nether domuzları yaban domuzu olmuş :D çok hoj.
Kurbağaları merak ettim inş arılar gibi büyük olmazlar orantılı olurlar.​

Mountains kazandığı için - en azından bu güncelleme de - kurbağa gelmeyecek. Onun yerine nether ve dağlar güncellenip, keçiler eklenecek.