Zümrüt Emek 1.20.4 Türk Survival Sunucusu - IP: PLAY.PROJECTS.GG - GAIA [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Turf/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

Konu, 20 Nis 2024 tarihine kadar sabit.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'den bu kadar vizyoner bir iş çıkacağını beklemiyordum açıkcası, aynı türden sunucular çok amatör ve rezil çalışıyor gözlemlerime göre ama siz son derece profesyonel sitesinden oyundaki sunumuna gözüme batan bir hata olmadı. Tebrikler.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Türkiye'den bu kadar vizyoner bir iş çıkacağını beklemiyordum açıkcası, aynı türden sunucular çok amatör ve rezil çalışıyor gözlemlerime göre ama siz son derece profesyonel sitesinden oyundaki sunumuna gözüme batan bir hata olmadı. Tebrikler.
Değerli incelemeniz için teşekkürler.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uyarı almışım yazdığımdan dolayı bence pay to win gibi siz de oynarsanız azıcık da oyunculardan bilgi alırsanız anlarsınız.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Uyarı almışım yazdığımdan dolayı bence pay to win gibi siz de oynarsanız azıcık da oyunculardan bilgi alırsanız anlarsınız.
Pay-to-win olan kısım nedir? VIP'ler korumalı netherit set gibi kitler mi alıyor yoksa flyları mı var? Bir önceki mesajınızı da okuduğumda 10PR(11TL)'ye unvan atlanıyor gibi bir yazı yazmışsınız. Öyle bir şey yok her duyduğunuza inanırsanız daha çok uğraşırsınız. Bu sunucunun koskocaman bir wiki sistemi var. Aradığınız bilgiyi /wiki <makale> yazıp öğrenebilirsiniz. Örnek: /wiki unvan
Lütfen kendi doğrulamanızı yapmadan önce insanların dediğine inanarak baltalama yapmayın.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pay-to-win olan kısım nedir? VIP'ler korumalı netherit set gibi kitler mi alıyor yoksa flyları mı var? Bir önceki mesajınızı da okuduğumda 10PR(11TL)'ye unvan atlanıyor gibi bir yazı yazmışsınız. Öyle bir şey yok her duyduğunuza inanırsanız daha çok uğraşırsınız. Bu sunucunun koskocaman bir wiki sistemi var. Aradığınız bilgiyi /wiki <makale> yazıp öğrenebilirsiniz. Örnek: /wiki unvan
Lütfen kendi doğrulamanızı yapmadan önce insanların dediğine inanarak baltalama yapmayın.
Önce dediğiniz gibi yapmam gerekti fakat loglara bakarsanız rehbere dediğim de o böyle dedi yoksa ben hani hurra demedim tabii siz de haklısınızdır bilemiyorum ama yetkili ekibi genişletlebilir bilgilendirilebilir.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Önce dediğiniz gibi yapmam gerekti fakat loglara bakarsanız rehbere dediğim de o böyle dedi yoksa ben hani hurra demedim tabii siz de haklısınızdır bilemiyorum ama yetkili ekibi genişletlebilir bilgilendirilebilir.
Sunucuda "Rehber" diye bir kategori yok. "Personel" var onların da görevi bilgi vermek değil sohbetteki ihlalleri inceleyip gerekli işlemleri uygulamaktır. Projects'te bilgi alabileceğiniz tek yer wiki adresimizdir. Wikide oldukça fazla sayıda makaleyle beraber oyun bilgisi mevcut. Bilgi aramak isteyenin kolayca bulabileceği sistemlerimiz mevcut.

Değerlendirmeniz için teşekkürler.

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Başarılar dilerim.

Arefshu

www.kalkanminecraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı çok hoş, umarım beklentilerinizin karşılığını alırsınız.

ILoveMaju

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemleri Olsun Ortamı Olsun Cidden Başarılı Bir Sunucu <3