(1.6.4)KanıtCraft Mod Paketi

BomParkss15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KanıtCraft mod paketi sadece teknik modları içeren bir mod paketidir.KanıtCraft karakal bir mod paketi olup herkesin kullanabileceği modlardan oluşmaktadır,genel olarak teknin modları sevenler,ilgi duyanlar için olağan üstü bir mod paketidir.Her hafta update ediyorum mod paketini ve en güncel modlarladır.Eğer açlık sıkıntısı çekerim derseniz Hunger Overhaul modunu kaldırabilirsiniz.Mod yükleyip mod silebilirsiniz fakat eğer ID çakışması Crash gibi hatalar alıp düzeltmeyi bilmiyorsanız ekleyip sildiğiniz modu bana yorum olarak yazarsanız ben eklerim.KanıtCraft'ın Youtube vb. yerlerde serisini çekebilir dilediğinizi yapabilirsiniz.Genel olarak söyleyeceklerim bu kadar.Daha ne diyebilirim ki iyi oyunlar...

KanıtCraft Forge'nin 9.11.1.965 Sürümünü kullanmaktadır.Minecraft Crack'te de çalışmaktadır.(156 MOD)

LİNK: https://yadi.sk/d/yRInw-HMaBmRr

KURULUM:
1.Eğer forge kurulu değilse forge kurmalısınız.
2.”%AppData%/.minecraft/mods” dizinine vereceğim mods ve config dosyalarını atın.
3.Minecraft Launcher'i açın.
4.Executable seçeneğine tik atıp altındaki JVM Arguments seçeneğine -Xmx?G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC - XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US yazın.-Xmx?G soru işareti vereceğiniz ram miktarı olur.Sisteminize göre ram verebilirsiniz.Örn -Xmx4G
5.İyi Oyunlar...

(zorlanırsanız bir video çekebilirim)

Son düzenleme: