1.7-1.8 mc.tekkral.com | Sıfırlandı | Sat | 0 Lag | Özel Maden | Siteden Kayıt | Kill Rank

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  1. Öncelikle Herkese Merhaba TeKKraL Sunucumuz 2015 Yılından Belli Sizlere Hizmet Vermektedir Özel Sebeblerden Dolayı 2 kere Kapanmıştır Fakat Şuanda Kapanma İhtimalimiz Bile Yoktur. Serverde Asla Kendi Çıkarımıza Yaptığımız bir şey Yok Ne Geliri Varsa Hepsi Panele Gider Server İçin Kullanılır. Serverimizde Kasa Sistemi Vardır İçinden Serverde Çok Değerli Olan İtemler Vardır.
    Sizide Bu Eğlenceli Sunucumuzda Görmekten Şeref Duyarız.

Sunucu adi: TeKKraL NETWORK
    Sunucu türü: Faction,SkyBlock
    Sunucu sitesi: www.Tekkral.com Buradan Kayıt Olun
    Sunucu versiyonu: 1.7-1.8
    Bağlantı adresi: mc.tekkral.com | Play.TekKral.com | TeKKraL.nitrado.net

Amaçlarımız ;
    Hilesiz bir sunucu saglamak.
    Türkiye'nin gözde sunucularindan olabilmek.
    Tamamen Türkçe bir sunucu sunabilmek.
    Faction Keyfini Dibine Kadar Yaşatmak.

Sunucu Özellikleri ;
    BOSS Sistemi !
    Kasa sistemi !
    Tabela ile Tamir !
    Klan Turnuvaları !
    GÜNLÜK Eventler !
    daha fazlasını öğrenmek için sunucuya giris yap !

Takım
    -Alp [Kurucu]
    -LegendOfGod [Admin]

Hilelerin Kullanımı
    Spam - ASCII Yazılar Yazmak
    *****grafik Ve Uygunsuz Link Paylasimi
    Dolandırıcılık - Küfür
    Sunucuya Karsi DDOS/DOS Gibi Tehditler Veya Her Hangi Bir Kişiye Karşı Tehdit
    Sunucu Yönetimine Karşı Saygısızlık
    VIPler İlgili Başka Birine Yalan Söylemek
    Yetkili Olmak İle İlgili Oyun Içi Flood
    Kisiyi Rahatsız Etmek, Ufak Sakalar Harici
    Hile Kullanımıyla İlgili Yalanalar
    Oyunlardaki Açıklarin Kullanımı
    Server - Site Gibi Reklamlar Yapmak
    Kisiyi Küçük Düşürecek Davranıslarda Bulunmak
    Ofansif, *****grafik Kullanıcı Adlarının Kullanımı YASAKTIR !!

Yeni Spawn

2. Lapis

EDİTMADN

3. Assault

4. BOSS

5. HEROBRINE

6. ARENA

7. Arena 2

8. AVCI

EVENT

ORMAN

Son düzenleme:

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
o lapiz ne be :D

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden anneme avradıma söven oyuncuların olduğu ve dikkatini çekmeyen bir kurucunun olduğu sunucudur burası. Eskiler cidden bende yara bıraktı, gerek hoş olmayan gerekse uygunsuz hakaretler ve şahsiyete yakışmayan tavırlardan, ofansif, egolu, saldırgan oyunculardan, daha oradan buradan tutun da sayamadığım nicelerini bu sunucunun içerisinde bulacaksınız. Benim kendi düşüncem ise ismin bile çok tuhaf şekillerle oluşması yüzünden arkadaşın yaşının biraz ufak olması. Sunucu adını da pek beğenmedim. Aktif kalacak bir sunucu değil gibi duruyor. Yapılar güzel değil, We, vb. Komutlar çok fazla, hatta üstüne üstlük eskiden şematik doluydu denebilir. Tavsiye etmem. Kurucu değişti mi, bilmiyorum.. Bayramda başarılar dilemekten başka bir çarem yok. Başarılar dilerim. En kısa zamanda hatalarını düzeltmen talebiyle.

RayZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eskiden anneme avradıma söven oyuncuların olduğu ve dikkatini çekmeyen bir kurucunun olduğu sunucudur burası. Eskiler cidden bende yara bıraktı, gerek hoş olmayan gerekse uygunsuz hakaretler ve şahsiyete yakışmayan tavırlardan, ofansif, egolu, saldırgan oyunculardan, daha oradan buradan tutun da sayamadığım nicelerini bu sunucunun içerisinde bulacaksınız. Benim kendi düşüncem ise ismin bile çok tuhaf şekillerle oluşması yüzünden arkadaşın yaşının biraz ufak olması. Sunucu adını da pek beğenmedim. Aktif kalacak bir sunucu değil gibi duruyor. Yapılar güzel değil, We, vb. Komutlar çok fazla, hatta üstüne üstlük eskiden şematik doluydu denebilir. Tavsiye etmem. Kurucu değişti mi, bilmiyorum.. Bayramda başarılar dilemekten başka bir çarem yok. Başarılar dilerim. En kısa zamanda hatalarını düzeltmen talebiyle.
Öncellikle Serverda O Tipler Direk Banlanmaktadır.
Acıma Gibi Bir Durumumuz Yoktur.
Gerekirse ÖZÜR DİLESE Bile Bu Yüzden O Yaraları Kapatabileceğini Düşünüyorum.
Sunucu İse Aktifliğini Sürdürüceğine Emin Olabilirsiniz.

Ek Sorular;
-Siz Networksünüz Fakat Tek Serverdan Olmaz Nasıl Yani?
+CS:GO,Metin 2 Ve Samp Sunucumuz Vardı Fakat Kısa Süreliğine Kapatıldı.
-Serverda İlgisizlik Devam Ediyor mu?
Yetkililere Çok Dikkat Veriyoruz Ve Onlarız İlgisizliğini Ve Tavırlarını Gizlice İzliyoruz.Ve Gerekeni Yapıyoruz!
+3 Aşamalı Mülakata Sokuyoruz Yetki Vericeklerimizi...
1.Oyun Hakkında 5 Saniyede Hızlıca Cevap Vermesi Gereken Sorular...
2.Oyuncuların Onlara 30 Dakika Aralıksız Soru Sorma İşlemi...
3.Online Sınav
Puan Sistemimizlede Alabiliyoruz.
Örnek Verelim;
1.Mülakattan Hepsini Doğru Söylerseniz 20 Puan
2.Mülakattan Hızlı Ve Doğru Cevapları Verirseniz 40 Puan
3.Asıl Sınavdan 500 Puandan Üst Bir Puan Alırsanız Yetki Verilecektir.

İyi Günler

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumda En Ufak Küfür Kısaltması bile otomatik 1 saat ha rehber görürse 5 saat ?
Vede Bana Eski Sunucudaki İsmini verirsen belki Küfür Etme Sebeblerini Bilebilirim. İyi Bayramlar

Güncel

Güncel

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ImNotKidTR, event sırasında rehber tarafından şahsıma ve anneme küfür edildi. Yeni sisteminizi ''Dediğim'' gibi incelemedim. Ama incelerim. Hayırlısı olsun bakalım.

RayZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ImNotKidTR, event sırasında rehber tarafından şahsıma ve anneme küfür edildi. Yeni sisteminizi ''Dediğim'' gibi incelemedim. Ama incelerim. Hayırlısı olsun bakalım.
Eğer Oyundan İsminizi Söylerseniz Sizinle İletişime Daha Rahat Geçebilirim ^_^

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncell
(10karakter)

Günceldir

Güncel

Güncel