1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] #DirilisCasper 24 Kasım Cuma Günü Saat 18.00'da Açılıyor!

Sunucumuz'u Beğendiniz Mi?

• Müthiş *-*

• Dışarıdan İyi Görünüyor :)

• Kötüleyen Server Sahipleri Buraya. :D

• Kötü :/

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

DirilişCasper

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

> Sunucumuz tekrardan açılıyor. Bazı kişilere inat tekrar bu yola dev** #DirilisCasper <
> Play.CasperSurvival.Net <

> CasperSurvival Sunucumuz 2009 Yılında Minecraft Dünyasına İlk Sunucusuyla Adımını Atmıştır. O Zamanlar değerli oyuncularımız tarafından popüler olmayı başardık ve bu yolda inanarak adımlarımızı attık. Ne yazıkki o zamanlar daha küçük yaşta olduğumuz için ailevi meselelerden dolayı CasperSurvival 2009'da 1 ay hizmet verip kapanmıştır. CasperSurvival 2016 yılında tekrar açılma kararı almıştır. Tekrar eski yönetim ekibimiz ben ve diğer yetkilim CasperSurvival'i bu sefer ömürlük açmayı planladık. Fakat ne yazık ki ömürlük sunucular yoktur. Ama elimizden geleni yapacak kadar büyüdük. Nereye kadar devam ederse oraya kadar bu yolda bize inanan, arkamızda olan oyuncularımız sayesinde buralara kadar gelebildik. Gün geçtikçe daha da yenilikçi sunucumuz daha da yenileniyor. Yenilikten kastımız daha büyük yenilikler örneğin survival hayatını değiştirecek yenilikler getirmeyi planlıyorduk. Bu yolda giderken her türlü saldırıyı aldık. Sorunlar gid gide çözümleri kolaylaşıyordu fakat bir yandan da gizli saldırılar ortaya çıkıyordu. 9 ay hizmet veren CasperSurvival yönetim ekibi artık daha iyi düşünüp tüm yetkilileri kadrodan atmıştır. Çünkü küçük insanlara büyük sunucular emanet edilmez. Yapılan çoğu ihanetlerden dolayı CasperSurvival ara ara sıfırlanıp bir sürü zarara uğramıştır. 9. Aydan sonra CasperSurvival olgun yaşı büyük yetkililer alıp daha iyi bir hizmet verebilmek için elinden ne geldiyse ortaya dökmüştür. Bizim amacımız da bu işte. Fikirler-Düşünmek-İmkan-Ve Başarmak! 1 Nisan 2017 Cumartesi Saat 17:00'da CasperSurvival büyük bir başarıya imza atmıştır. Açılışın ilk 30 saniyesinde 72 online ile CasperSurvival devrinde bir ilk yaşanmıştır. Bunun yanı sıra açılışta yapılan Bot saldırıları, Ddos ve Balon vb. saldırıları geri püskürtmüş olup, sunucuya giren tüm oyuncular hatasız/lagsız survival hayatına başlamıştır. CasperSurvival haziran ayında bir sürü saldırı alıp sorunları gidermeye çalışmıştır. Bir çoğunda başarılı olduğumuz söylenebilir fakat yeni gelen bot saldırıları önümüze bir engel olarak çıkmaya başladı. Botun hızlı girmesi yüzünden lobideki BungeeCord yani lobinin beyni girişleri kapatıp sunucuya girişlerde sorunlar çıkardığı yüzünden CasperSurvival yaz ayında sunucuyu geçici kapatma kararı alıp bir süreliğine sorunları çözmek için kapalı kalmasıydı. Sunucumuz tekrardan Eylülde açılacaktır. Kesin tarih konuya 1-2 hafta önceden dahil edilecektir. <

> Bizim amacımız sizlere kaliteli, zevkli, daha da önemlisi farklı bir sunucu sunmak. Bunun yanı sıra kapanan tüm serverlere inat CasperSurvival devrinin bitmeyeceğini inandırmak. <

> Takım Lideri <
>
RuhsuzErkek <

> Vip Satış Sorumlusu-Pluginer-Event Takvim Sorumlusu-Yenilik Sorumlusu <
>
https://i.hizliresim.com/aGyJ1z.png: hanifitr33 <

> Kurucu <
>
ByCio <

> Vip Satış Sorumlusu-Oyuniçi Yetkili Alım-Kovma Sorumlusu-Skripter <
>
https://i.hizliresim.com/aGyJ1z.png: dogangaming21 <

> Server İP: Play.CasperSurvival.Net <
>
Sayısal IP: Güvenlik Amaçlı Verilmemektedir. <
>
Web Site: Yakında! <
>
Sunucu Tipi: Eğlenceli Survival <
>
Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma <
>
Sürüm: 1.7x - 1.8x <
>
Kapasite: 100 <
>
Ram: 10GB <
>
İşlemci: Intel Xeon E5-2699v4 2.2-3.6GHz <
>
Hosting: Nitrado <

Team > Takımlarınızı kurarak server'a hükmedin.

Claim > Her survival sunucularda bulunan bir eklenti. Amacı bir bölgeyi sahiplenmek.

Rankup > Terfi edilmek kısaca rütbe atlamaktır. Her rütbede kitleriniz değişecektir.

Köylü Ticaretleri > Köylülerimiz yeniliklere uygun olarak farklı takaslar sunmaktadır.

İpeksi Dokunuş > Spawnerleri Kırabilir , İstediğiniz Yere Koyabilirsiniz.

XPSaklama > XP'lerinizi şişeye doldurur.

Banka Sistemi > Oyunda kaldığınız sürece banka size bir miktar para veriyor.

SanalMarket > İtemlerinizi satılığa çıkarın.

Kelime Oyunu > 10 dakikada bir hızlı olan kişi soruyu bilir ve Coin kazanirsiniz.

Boss Sistemi > Toplamda 5 adet Boss bulunmaktadır. En güçlü boss 100k canlıdır. İçinden P6 Set çıkmaktadır. Diğer Boss'lardan Coin düşer.
Fotoğraf Sonradan Eklenecek!
Coin > Sunucumuzdaki en değerli para birimidir. Coinle birçok şey alınabilir. En önemlisi ise Edit Kafa!

Sürpriz Kutular > Coin karşılığında alınan kutulardan farklı şeyler çıkabilir. Hatta serverin en zor bulunan eşyası bile içinde olabilir.

Pazar Sistemi > Bir miktar para vererek haftalık pazarınızı satın alıp orada kendi eşyalarınızı satabilirsiniz. Artık evleri altına pazar yapmaya son.

Jackpot > En çok para yatıran kişinin şansı artar. 5 dakika içinde sadece 1 kez düşünüp para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız parayı arttıramazsınız. Sadece bar'da oynanan oyundur.

Slot Çevirme > 3 tane eşyayı tutturursanız büyük ödül verilir. 2 tutturursanız paranız geri verilir. Sadece bar'da oynanan oyundur. (Bakimda.)
Fotoğraf sonradan eklenecek!

Ticaret Sistemi > Artık güvensizliğe son. Para ve eşyalarınızı takaslayabilirsiniz. Son derece güvenlidir.
2 Kişiyle ticaret yapıldığı için fotoğraf sonradan eklenecek!

Mob Stacklama > Sunucumuzda lag olmaması için bazı mobları itemler gibi iç içe geçiriyor.
https://hizliresim.com/4MGBbJ]
[/url]
Savaş Koruması > Savaş sırasında oyundan çıkarsanız itemleriniz yere düşer.

Seri Katiller > Her Hafta 1. Olan Kişiye Katil Tagı Verilir.

Skor Tablosu > Sağ tarafta önemli bilgilerinizi içeren tablo.

[/URL]

Spawnımız;

Ormanımız;

Bankalarımız;

Marketimiz; (Bu resim eskidir)

Kit Menümüz;

Kasalarımız; 20 30 tane kasa vardır bunlar sadece gösteriş.

Köylü Takasımız;

Warplarımız; (Eskidir warplar çoğalmıştır.) Yakın zamanda yenisi getirilecek.

Evet şimdide eskiden kalan bir online listemizi görebilirsiniz.

Oyuncu > Sunucunuzun Kapanma İhtimali Var Mı?
Yönetim > tabii ki her sunucunun kapanma ihtimali var fakat siz bizimle olduğunuz sürece bu ihtimali göz önünde bulundurmuyoruz.
Oyuncu > Alım Var Mı?
Yönetim > Tabii ki alımlarımız var. Fakat bunu oyun üzerinden bildiriyoruz herkese.
Oyuncu > Enchli Elma Vagonlar Yasaklı Mı?
Yönetim: Tabii ki yasaklı. Vagonlar asla açılamaz fakat enchli elmanın yasaklanması size bağlıdır. Şuanda yönetim ekibi tarafından yasaklı.
Oyuncu > Daha Kaç Kez Sıfırlanıcak Bu Server?
Yönetim > Evet en iyi noktaya değindik. Bu olaylardan sonra bir daha sıfırlamayı düşünmüyorum. Olur da 2-3 ay geçer oylama durumuyla server sıfırlansın denirse tabii ki sıfırlarız. Fakat 1 ayda sıfırlansın demelerine bakmıyoruz.

Devamı Aşağıda Kendiniz Sorarak Devam Ettirebilirsiniz!

Beni buraya kadar okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Sunucu 24 Kasım 2017 Saat 18.00'da açılacaktır.
Değerli Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir
!

Son düzenleme:

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam her şey güzelde ama > Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma < altta ise bosstan p6 düşer yazıyor tabi 100.000 can boru ama ya benim 10 kişilik takımım var ve bu bossu kolay kolay kesersek :D zorun anlamı kalmaz bana göre. [ kolay kolay derken işsiz gibi 30 dkda hepimiz kaça kaça vururuz ]

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucuya benziyor detaylı bilgi vermeniz çok hoşuma gitti, başarılar dilerim. :)

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir daha açıyorsunuz fakat hala oyuncu kaybetmekten korktuğunuzdan dolayı sürümü yükseltmeye cesaret edemiyorsunuz

FerdiCix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkesin Dediği Gibi 1.7 sürümü Çok Kötü 1.7 1.8 olunca hatalar ortaya çıkıyor ya 1.8 yapın ya da 1.12 :)

BalbaeGE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tekrardan açılması harika bir şey. Sevindirdi açıkcası yolunda başarılar dilerim RuhsuzErkek. Kolay Gelsin Emeklerinin karşılığını alacaksın -ActividetxTR

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürekli kapanan ve Sıfırlanan sunucu.. Keşke sözünü tutup geri dönmeseydin :) O Kadar söz verdin birdaha geri gelmiyecez diye :)

Kanıtlar;

Umarım birdaha tutamayacağın hiçbir sözü vermezsin ve Sunucunu sıfırlamazsın.

Servere gelicek olursak;
Map Orta (3 Puan)
Pluginler Basit (1 Puan)
Konu Düzeni Basit (1 Puan)
Sunucu Puanı 10 Üzerinden 5
Geçmişteki sunucuların gibi bot yiyip kapatmaman dileğiyle Başarılar..