[1.8-1.18.2] DRAGONBORN FACTIONS - mc.projects.gg | Sınıflar/KotH/Rünler/PVP/PVE/Arsalar/Kabus Modu/Düellolar/Özel Eşyalar

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucu IP Adresi
mc.projects.gg
Oyun Sürümü
1.8-1.18.2
Sunucu Slotu
Esnek
Sunucu Türü
Toplayıcılığa dayalı Factions

Oyun içi görsellerimiz hazır!

Güncel ekibimiz aşağıdaki listede.

Tanıtımımız bu kadardı. Eğer, bu oluşumu beğendiyseniz sizi de aramızda görmekten zevk duyarız.

Son düzenleme:

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
farklı birşeyler denenmiş emek var başarılar dilerim.

lllDarthlonlll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi hoş yapmışsınız da her şeyi Hypixel'den esinlenmeniz sizce ne kadar doğru bir davranış? Item lore'larından tutun maden mantığı, ağaç toplama mantığı her şey aynı, bari biraz farklı bir mantıkta şeyler yapsaydınız hem özgün bir şeyler görürdük.

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi hoş yapmışsınız da her şeyi Hypixel'den esinlenmeniz sizce ne kadar doğru bir davranış? Item lore'larından tutun maden mantığı, ağaç toplama mantığı her şey aynı, bari biraz farklı bir mantıkta şeyler yapsaydınız hem özgün bir şeyler görürdük.
Bence arkadaş klasik faction algısında bir farklılık denemiş. Faction sunucusu sahibi olarak, şunu söyleyebilirimki nerden gördüğü değil farklı bir şey denemesi taktir edilesi.

lllDarthlonlll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence arkadaş klasik faction algısında bir farklılık denemiş. Faction sunucusu sahibi olarak, şunu söyleyebilirimki nerden gördüğü değil farklı bir şey denemesi taktir edilesi.
Olay farklı bir şeylerin denenmesi değil, aynı sunucunun Survival sunucusu da tamamen Hypixel'den esinlenme. Farklı bir şeyler denendiği doğru saygımız var emek göstermiş. Ancak bir sunucudan bu kadar fazla esinlenilmesi garip.

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Kapalı Loooo

KollariSwainn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olay farklı bir şeylerin denenmesi değil, aynı sunucunun Survival sunucusu da tamamen Hypixel'den esinlenme. Farklı bir şeyler denendiği doğru saygımız var emek göstermiş. Ancak bir sunucudan bu kadar fazla esinlenilmesi garip.
Daha iyisini yaparak umarım bizleri mahçup edersiniz çünkü diğer basit sunucular gibi crafrise sonoyuncu gibi büyük sunucuların küçük versiyonları açmaktan kesinlikle daha iyi ve başarılı olacaktır.

lllDarthlonlll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha iyisini yaparak umarım bizleri mahçup edersiniz çünkü diğer basit sunucular gibi crafrise sonoyuncu gibi büyük sunucuların küçük versiyonları açmaktan kesinlikle daha iyi ve başarılı olacaktır.
Zaten "özgün bir şeyler yapılsaydı" diyorum ilk yorumda. Craftrise ve Sonoyuncuyu nereden çıkarttın anlayamadım. Burada bahsettiğim şey bu kadar popüler bir sunucunun tek fikir kaynağının Hypixel olması. Ayrıca benim işim sunucu açmak değil, gördüğümü yorumlara döküyorum, gerçekler bunlar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Survival sunucusu da tamamen Hypixel'den esinlenme.
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Aklın yolu birdir. Özellikler birbiriyle benzer olabilir, ben hayatım boyunca MMO ve Survival oyunlar oynadım. Yıllarca Knight Online, Silkroad, H1Z1, DayZ, MTA gibi oyunlar oynadım. Hypixel'de de çok oynadım. Biz iyi işe aşık insanlarız. C#, C'den gelir. C, Assembly'i referans alır. Assembly makine dilinden gelir. Bu mantıkla düşünülürse C# özgün değildir herkes makine dili kodlamalıdır. Örnekler çoğaltılabilir. Önemli olan birleştirilen kombinasyonların ne derece iyi sonuç verdiğidir.

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ProjectsGG' oyuncu kitlesi olarak muazzam bir sunucu.

Sizin herşeyiniz oturmuş umarım sırtınız yere gelmez başarılar dilerim!