1.8 için single için inşa modu

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok uzun bir aradan sonra minecraft'a döndüm ve sunuculara bakayım dedim ve hepsi birbirinin aynısı 1.2.5 zamanını özlediğim için kendi haritamı kendim yapıcam bu yüzden işimi kolaylaştıracak inşa modu lazım adını hatırlamıyorum tahta balta ile kod yazınca o alanı doldurup silebiliyorduk o mod lazım verebilirseniz sevinirim

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
worldedit adı

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sp için mod 8 10 harita yaparım düzenler sunucu açabilirim

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurmayı beceremedim

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kurmayı beceremedim
Buradan Spigot'ı indir. Ardından buradan WorldEdit'in son sürümünü indir. Windows üzerinde isen bat, Linux üzerinde isen bir shell (.sh) dosyası oluştur. İsmi önemli değil fakat içeriği şu şekilde olmalı:
Kod:
java -Xmx8G -Xms8G -XX:+AlwaysPreTouch -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseG1GC -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:MaxGCPauseMillis=45 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:G1NewSizePercent=50 -XX:G1MaxNewSizePercent=80 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=10 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=50 -XX:+AggressiveOpts -jar spigot.jar

Jar dosyasının adı kendindekiyle aynı olmalı. Ayrıca ram değerlerini ("-Xmx8G -Xms8G" olan kısım) kendine göre düzenlemelisin. ("-Xmx2G -Xms2G" gibi)

Eğer sunucu değilde mod lazım ise:
Önce 1.11.2 için forge kurulumunu yapacaksın ardından buradan modu indirip "mods" klasörüne atacaksın.