oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

iSimitci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun oyuncularını sevdim ve sistemleri müthiş. İlk girdiğim zaman o kadar hoşlanmamıştım ama o son 10 dakika. Efsane!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten güzel ve oynamaya değer bir server. Kurucusu ve Rehberleri çok ilgili
Değerli yorumunuz için teşekkürler sizler için çalışıyoruz.
Sunucu gerçekten güzel herkese öneririm
Değerli yorumunuz için teşekkürler
Server cidden kaliteli ve oynamaya değer Kurucuları ve rehberleri gerçekten ilgili
Değerli yorumun için teşekkürler birşeyler yapıyoruz işte :)
oynayıp zevk alabileceğiniz bir server
Amacımız sizleri eğlendirmek bunu başarabiliyorsak ne mutlu bizlere
Ben Yt yim ve bu kadar güzel bir sw görmedim insani bakımdan falan
Teşekkürler dostum sunucumuzda kurucu oyuncu ayrımı yok direk sizinle şakalaşıyoruz konuşuyoruz ilgileniyoruz amacımız aile kurmak sizleri eğlendirmek :)
Bu Zamanlarda Zor Buluruz Böyle Güzel Serveri -HuseyinDayi
Yorumun için teşekkürler Hüseyin
Çok Güzel Mükemmel Bir Sunucu Uzun Zamandır Oynadığım En İyi Sw.
Yorumun için teşekkür ederim Yavuz
süper bir server gelmenizi tavsiye ederim eğlenceli ve keyifli bir vakit geçirme yeri skyblock için mükemmel bir server :)
Haha dead teşekkürler dostum :)
Spamdan atmasa artık girerken iyi olucak girdirtmiyor *
Girişlerde problem yok iyi oyunlar
Gerçekten oynamaya değer bir server
Teşekkürler sizler için çalışıyoruz

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her serveri denedim ama bu server kadar ilgili ve uğraşan bir server görmedim
Teşekkürler vaktimi sürekli sunucuyu geliştirmek oyuncuların en iyi oynama deneyimini yaşaması için harcıyorum vipten gelen paraları direk sunucuya yatırıyorum hiçbir şekilde kar oranı almıyorum üstüme ki sunucu daha kaliteli olsun :)
Teşekkürler efsane yapan sizlersiniz
Emek server zevkli zamanlar gecirip arkadaşlarınızla eglenebilirsiniz hepnizi bekliyoruz ...''
xSquaReZz ''
Teşekkürler :)
Sunucunun oyuncularını sevdim ve sistemleri müthiş. İlk girdiğim zaman o kadar hoşlanmamıştım ama o son 10 dakika. Efsane!
Oynadıkça bağımlılık yapıyor ortamın büyüsünden olsa gerek :)
Server güzel tavsiye ederim efsane buyrun.
Teşekkürler efsane yapan sizlersiniz
ÇOK GÜZEL SUNUCU İSMİM NhymPexx geline beraber oynayalım
:) Teşekkürler

Macklean

play.granise.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel bir sunucu, emek skyblocklara göre gayet güzel,başarılar.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Haritaların gelişmesi gerek ve market sistemi baya eskide kalmış 1.8 olması baya sıkıntılı olmuş birçok saldırı ve hile korumasında sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Oyuncu sayınız yüksek olunca en iyisi olmuyorsunuz. Sunucunun baya yol kat etmesi gerek.

AliSrm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SUNUCU ŞU ANA DEK OYNADIĞIM TÜM EMEK SKY LARA 1000 BASAR ZTN ROYALVİP TE ALDIM :)

Yobama

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel ama kardanadam sp side olsa güzel olurdu ama server yinede mükemmel

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel bir sunucu, emek skyblocklara göre gayet güzel,başarılar.
Değerli yorumunuz için teşekkürler :)
Haritaların gelişmesi gerek ve market sistemi baya eskide kalmış 1.8 olması baya sıkıntılı olmuş birçok saldırı ve hile korumasında sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Oyuncu sayınız yüksek olunca en iyisi olmuyorsunuz. Sunucunun baya yol kat etmesi gerek.
1.8 çok oynanan bir versiyon ve şahsen bende 1.8 dışında oynamıyorum neden gidip 1.13 veya 1.14 sunucu kurayım ki Haritayı LegendCraftTR mimarı yaptı market sistemi ile oyun dengesi farklı biraz dışardan bakıldığında anlaşılmaz stil olarak diyoranız /market gibi sanal market veya build olarak farklı bir stil istemiyorum marketi böyle uygun gördüm sunucunun yol kat etmesi için birşeyler yapıyorum daha yolun başındayım çok online olması en iyisi olduğu anlamına gelmez belki ama bu kadar kişi oynuyorsa o sunucuda bir şey vardır demi :)