İP: LovenSurvival.Batihost.Com | Survival Sunucu | 1.8.X | Elmas Yumurtluyan Tavuk | Takaslar | | Team | Kasalar | VE FAZLASI! +40 ONLİNE !

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

• ip Adresi: LovenSurvival.batihost.com
  • Web Sitesi: Yakında!l
  • Sunucu Versiyonu: 1.8.X
  • Toplam Ram: 10 GB
  • Sunucu Türü: Survival
  • Sunucu Lokasyonu: Turkiye

• Sunucumuz Orta Derece Zorluk İle Kurulmuştur ✔
  • İpeksi İle Spawner Kırıp Koyma ✔
  • Claimli Alanda PvP Kapalı! ✔
  • Timber Mod Mevcuttur ✔
  • Türkçe Komutlar ✔
  • Günün Ürünü ✔
  • Kırılınca gelen Erimiş maden! ✔
  • Güçlü Ddos, Bot, crash Koruması ✔
  • Loven Takaslar! ✔
  • Köylü Ticaret ✔
  • Sizi zorlayacak ama zevk verecek düzeydeki Market! ✔
  • Özel Skriptler ✔
  • Göze Batmayan Prefixler ✔
  • Özel Korumalar ✔
  • Team kurma! ✔

[ Kurucu ]
_Mert_
Oyuncularla ilgilenir Ve oyuncuları fazla sıkmaz Tam bir İlgili Kurucu!
Skype Adresi : live:zimbirtiofficical

[Moderator]
Fedro
Kendisi iyi olmasada çok iyi ilgileniyor!
Skype Adresi : Kulanmıyor!

1541522838857.png

Spawn!
Oyuna ilk girdiğinizde Karakterinizin Doğduğu bölüm!

1541522038076.png

Orman!
Burda Kasıla bilirsin ve build yapabilirsin!

1541522174335.png

Arena!
Savaş ve gücünü göster Burada emek hırsızlığı diye bir şey yok Herkes savaşır Kazanan yaşar!

1541522480790.png

Ekli dosyalar

• 2017-10-14_16.56.46.png
    2017-10-14_16.56.46.png
    633.6 KB · Görüntüleme: 729
  • 2017-10-24_17.39.15.png
    2017-10-24_17.39.15.png
    710.1 KB · Görüntüleme: 618
Son düzenleme:

Soulless_Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Düzeni Fazla İyi Değil.

iPhone 8 - Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Icin Buildler Cok Fazla Iyı Degil Ama Idare Eder , Konu Düzeni Elden Geçirilmeli :) Yinede Başarılarınızı Dilerim :)

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere son baktigimdan bu yana çok güzel bir gelisme var yanliz ben kimsenin ailevi değerine sövmediğim için mustafa nickli oyuncu bana kill atip ban atmistir banimi açarsaniz sevinirim ismim sexcevdet Ekli dosyayı görüntüle 58381 lütfen banımı açarmısınız seviliyorsunuz :)

Açıldı kardeşim gire bilirsin bi daha yapma lütfen iyi forumlar dilerim.

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Vip Burda Anneme Sövüyor Ve 10 Dakika Mute Atılıyor (yukardaki fotonun yorumu)

Burda İse İtiraz Ettiğimde Bu Cevapla Karşılaşıyorum (yukardaki fotonun yorumu)

Burda Laf Geçirmeye Çalışıyorum Fakat Dinlemiyor Bile Arkadaşını Savunuyor (yukardaki fotonun yorumu)

Burdaysa Neden Mute Yediğimi Bile Bilmiyorum (yukardaki fotonun yorumu) Fakat Güldüğümden Yedim Sanırım Arkadaşıda Aynısını Yazıyor Ve Mute Atıyor Bu Adam Usta Rehber Lütfen Aldığınız İnsanlara Dikkat Edin Ve Başka Sunucuda Rehber Olarak Beni Gören Kurucu Sunucusundan Sınırsız İpbanlıyor Sunucu Kalitenizi Güzel Belli Ediyorsunuz Bu Baltalama Değil Yetkililer Sunucunun İçten Yüzünü Açığa Çıkarma İnsanlarla Nasıl Oynuyorlar Oyuncuların Nasıl Hakkı Yeniyor Onu Göstermek İçin Yapılmıştır Burada Oynayacaksanız 3 Kez Düşünmelisiniz Ayrıca Haritaları Arkadaşıma Yaptırıp 1 Hafta Builderlik Verip Banlamışlardır Burda Oynayacak İseniz 4 Kere Düşünmelisiniz İyi Forumlar...

Moderatör tarafından düzenlendi:

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Vip Burda Anneme Sövüyor Ve 10 Dakika Mute Atılıyor (yukardaki fotonun yorumu)

Burda İse İtiraz Ettiğimde Bu Cevapla Karşılaşıyorum (yukardaki fotonun yorumu)

Burda Laf Geçirmeye Çalışıyorum Fakat Dinlemiyor Bile Arkadaşını Savunuyor (yukardaki fotonun yorumu)

Burdaysa Neden Mute Yediğimi Bile Bilmiyorum (yukardaki fotonun yorumu) Fakat Güldüğümden Yedim Sanırım Arkadaşıda Aynısını Yazıyor Ve Mute Atıyor Bu Adam Usta Rehber Lütfen Aldığınız İnsanlara Dikkat Edin Ve Başka Sunucuda Rehber Olarak Beni Gören Kurucu Sunucusundan Sınırsız İpbanlıyor Sunucu Kalitenizi Güzel Belli Ediyorsunuz Bu Baltalama Değil Yetkililer Sunucunun İçten Yüzünü Açığa Çıkarma İnsanlarla Nasıl Oynuyorlar Oyuncuların Nasıl Hakkı Yeniyor Onu Göstermek İçin Yapılmıştır Burada Oynayacaksanız 3 Kez Düşünmelisiniz Ayrıca Haritaları Arkadaşıma Yaptırıp 1 Hafta Builderlik Verip Banlamışlardır Burda Oynayacak İseniz 4 Kere Düşünmelisiniz İyi Forumlar...

Kardeşim kısganıyonuz hepniz biliyoruz ama böyle yapna gerek yok o build hakını verdik biz sende adamca dur serverde küfür falan etme adamda sana mute atmaz tamamı seninde oynadın günleri hatırlıyoz hadi bklm bide o builder ne yapdını bilmedin konuşma istersen paşam burdan laka luka yapma henreyse tartışmak istemiyorum iyi forumlar dileirm.

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kısganıyonuz hepniz biliyoruz ama böyle yapna gerek yok o build hakını verdik biz sende adamca dur serverde küfür falan etme adamda sana mute atmaz tamamı seninde oynadın günleri hatırlıyoz hadi bklm bide o builder ne yapdını bilmedin konuşma istersen paşam burdan laka luka yapma henreyse tartışmak istemiyorum iyi forumlar dileirm.
Birincisi Türkçeyi Katletmeden Konuşalım Ve Asıl Konuya Gelirsek Sunucunuzda Bulundugum Zaman Benden Tavsiye İstiyordunuz Değilmi Görüyorumki Tavsiyelerimin Hepsini Uyguluyorsunuz Zaten Sunucunuzun Kalitesini Yaptıgınız UstaRehberden Anlıyoruz Yerinizde Saymaya Devam Edebilirsiniz Gelişiceğinizide Pek Sanmam İyi Forumlar

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bug var kurucu vanishde gizliliği gitmesin diye ilgilenmior :p oynamayın beyler böyle yerlerde ya emeğinize yazık

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yalan üstüne yalan bu yalan seni nereye kadar götürücek hadi bakalım banı açtım diye 2 gündür dalga geçtin yazıklar olsun be
Ne yalan var ne dalga Eğer oynamak itemiyorsan oynama Fakat yaptığın şey Konuyu baltalamak dışında bir şey değil Emeğe saygısızlıkta var tabii ki yorumların için teşekkürler