| 1.8x | TeslaNW | Hayatta Kalma Sunucusu | Emek Survival Gelişmek Çok Zor | Rütbe - Ve Bircok ozellik | AKTIF

Kekova

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucu Adı : Neon Survival
Sunucu Türü : Hayatta Kalma
Sunucu Adresi : NeonSurvival.Keyubu.com
Sunucu Sürümü : 1.8
Sunucu Kapasitesi : 200
Sunucu Rami : 8GB

Sunucu Adı : TeslaNW
Sunucu Türü : Hayatta Kalma
Sunucu Adresi : TeslaNW.batihost.com
Sunucu Sürümü : 1.8
Sunucu Kapasitesi : 200
Sunucu Rami : 8GB

Açılış : 10.08.2018

Spawner Kırma : İpeksi dokunuş büyülü aletiniz ile spawnerları kırabilir,elinize alabilir,farklı biyere koyabilirsiniz
Köylü Ticaret : Köylüler ile eşya vererek farklı eşyalar elde edebilirsiniz.
Rütbe : Sunucumuzda gerçekten fazlasıyla emek vererek rütbe atlayabilir gelişebilirsiniz.
Meslek : Mesleklere Katılarak Para Kazanabilirsiniz
Kafa düşürme : Öldürdüğünüz yaratık,hayvan ve oyunculardan kafalar düşebilir ve onlar ile koleksiyon yapabilirsiniz.
İhale Sistemi : Belirli süreler içerisinde eşyanızı onlara verilen en yüksek fiyat ile satabilirsiniz.
Ev Kaydetme : Evlerinizi kaydetmek için bir (2) hakkınız olur bunların ikisinide farklı yerlere kaydedebilirsiniz.
PvP Koruması : Sunucumuza yeni gelen oyuncular 1 saat pvp ye katılamıyorlar rahatça kasılabilsinler diye
Kumar : Sunucumuzda kumar oynayıp ya paranızı 2 ye katlarsınız yada paranız 2 kat düşer genellikle düşer ama kazanırsanız çok güzel olur
jackpot : Sunucumuzda şans oyunu olan mayın tarlası skripti çok güzel bir şekilde ilgi görüyor

Merhaba Biz TeslaNW Yönetim Ekibi Adım Yahya
Sizlere Survivalın en güzelini yaşatmaya geldik. Fazlasıyla emek verdiğimiz TeslaNW sunucumuza hepiniz davetlisiniz. Sunucumuza her hafta yenilikler hoşunuza gidecek şeyler getiriyoruz
Önceki sunucularımızda oyunculara haksızlık ettiğimizi düşünüp yeni sunucu açtık

LxYahyaTR
Yahya KINDAN
KURUCU
#SERVER SORUMLUSU

/warp spawn El Yapımı

/warp koylutakas

/warp kasalar

/warp arena

/warp orman

Kopyalanabilir İp: NeonSurvival.batihost.com
Hepiniz Davetlisiniz Arkadaşlar Güzel Sunucuya Bakıp Yourumunuzu Bekliyorum

Son düzenleme: 11 Eyl 2018