Yardım 10.000 TL Oyuncu Bilgisayarı

Latent1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar. Yeni bir LAPTOP oyun bilgisayarı alacağım ancak bu konuda kafam çok karışık(aynı zamanda yazılım ve kod yazacağım). Ayırabileceğim maksimum bütçe 12.000 TL tabi fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur. Her türlü oyunu oynayabileceğim, iyi performans veren hızlı bir bilgisayar istiyorum. Monster ve MSİ dışında almayı düşünmüyorum. Monster Abra A7 tarzı bir şeyler bakıyorum. Sizce ne almalıyım?

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Monster alıcaksan veya bilgisayar alıcaksan,bunun için öneri siteleri var.Şahsen ben ASus a7 intelcore kullanıyorum,red dead redemption,csgo,apex,cyberpunk,valorant,lol var ama kasmıyor aga.
:S

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, eğer sürekli gezen biri değilseniz size masa üstü öneririm çünkü masa üstünde doğru parçalar seçerek ileride yükseltme imkanınız olur. Laptoplarda yükseltme imkanı pek olmuyor genellikle sadece ram veya ssd/hdd yükseltmesi yapılabilir tabi ekran kartı değişimi gibi işlem yapan yerlerde var fakat pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Eğer tavsiyeme uyup kasa almak istersen İtopya, Vatan PC gibi bilindik, güvenilir ve sadece teknoloji, bilgisayar satan yerlerden almanı öneririm n11 gibi sitelerden alınan sistemler bazen hatalı gönderilebiliyorlar.

Eğer illaki laptop almak istersen sana tavsiyem RTX alman ben ikisinden de link bırakıyorum kendine göre kişiselleştirebilirsin çünkü sana belki mevcut hafızaları yetmeyebilir. Bu arada belirtmek isterim ki sen MSI veya Monster deyince sadece daha ucuzdur diye Monstere baktım MSI incelemedim.
Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook (RTX2060)
Abra A7 V11.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook (GTX1650)
Abra A7 V12.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook (GTX1650 Ti)
Abra A5 V15.8.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook (GTX1650 Ti)
Abra A5 V15.8.3 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook (GTX1650 Ti)

Hzilhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2060'lı sistem kurulur feci şekilde