Yardım 14 gün ban kalıcı bana dönüşebilir mi?

Ludremex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha önce hiç uzaklaştırma almadım oyunu bırakmıştım yeni başladım zaten. 2 gün önce 14 gün yasaklama aldım, hesabımı kontrol etmek için girdiğimde bu hesap kalıcı olarak uzaklaştırıldı mesajıyla karşılaştım. Oyun hatası olabilir mi? Yoksa verilen ceza değiştirilebilir mi? Son 2-3 oyun yüzünden uyarılmadan kalıcı olarak uzaklaştırılmak mantıksız çünkü. Ticket attım ama halen dönmediler o yüzden burada konu açıyorum. Siz de ilk başta 14 gün yasaklama alıp kontrol ettiğinizde kalıcı mesajıyla mı karşılaştınız bilinen bir bug mı bu?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cezalıyken bir ceza daha aldıysan olabilir

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
görsel bi hatadan da kaynaklanıyor olabilir bazı kişilere oluyor. 14 gün sonra tekrar girmeyi dene

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
14 günlük ceza yedikten sonra başka bir raporlanma dolayısıyla ikinci cezayı yemiş olabilirsin

Ludremex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
14 günlük ceza yedikten sonra başka bir raporlanma dolayısıyla ikinci cezayı yemiş olabilirsin
Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Zaten 14 gün ceza yiyorum uyarı niteliğinde. Daha ilk ceza bitmeden mevcut ceza değişiyor. Bunun yaşanmış örneği var mı?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Zaten 14 gün ceza yiyorum uyarı niteliğinde. Daha ilk ceza bitmeden mevcut ceza değişiyor. Bunun yaşanmış örneği var mı?
ilk cezanın üzerine daha sonra ikinci ceza eklenirse perma yemiş olabilirsin. yaşanmış örneği bildiğim kadarıyla yok ama mantıken olabilecek bir şey. 3. cezada perma yiyorsun diye biliyorum, ama bu cezayı ne için aldığına göre de değişebiliyor

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aldığın cezaya göre chat banı veya 14 gün ban şeklinde değişiyor