2 Aşamalı Kimlik Doğrulama Sorunu

KalonaStark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fortnite hesabımda 2 aşamalı kimlik doğrulamasını etkinleştirdim. Telefondaki google authenticator uygulamasına bağladım. 2 hafta sonra telefonumdaki virüs yüzünden telefonumu sıfırladım. UYgulamayı tekrar yükledim ama şimdi fortnite benden şifre istediğinde çıkan şifreyi girmeme rağmen giriş yapamıyorum. Şifre doğru ama şifre geçersiz veya süresi dolmuş diyor. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Fortnite oynamadığım için pek bir bilgim yok. Ancak şifreni sıfırlamayı denemeni öneririm. İşe yaramazsa yazarsan senin için biraz araştırırım.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
2 Aşamalı doğrulamayı etkinleştirdiğinde olabilecek problemlere karşın sana kurtarma şifreleri verir. Kurtarma şifrelerini elindeyse rahat bir şekilde giriş yapabilirsin.

Uygulamayı indirmişsin eksik okudum kusura bakma. Sağdaki üç noktaya tıkla ordan ayarlara gir. Kodlar için zaman düzeltmeye bas. Şimdi senkronize et de düzelir.

KalonaStark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 kere şifre sıfırladım ama olmadı şifrelerim de elimde ama girince yanlış veya süresi dolmuş diyor yine ayrıca saati de senkronize ettim yine aynı