2.Dünya Savaşı Komik Anlatım Bölüm 1-Küçük Adofun Hayatı

Devamı Gelsinmi?

• Kullanılan toplam oy
    2

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YmbradBAMfJKwCRgwV2DZiUp_400x400.png

Kimim Ben?
Ben 20 Nisan 1889 tarihinde Avusturya'da doğdum.Adım Adof Soyadım Hitler'dir.Ben bir alman değilim. Avusturya
lıyım. Babamı hiç sevmem.Babam koyu bir avusturyalı olduğu için ben tam tersini yaparak alman milliyetçisi olmaya
karar verdim.Bu yüzden babam hep beni haşince cezalandırdı.Babam bütün işleri ailemizin en büyük oğluna yaptırırdı. Ama dayanmayıp evden kaçtığı için bütün işler bana kaldı.İşlere mola verdiğimiz zamanda küçük kardeşimle iyi vakit geçirip oyun oynardık.İlk aylarda okul derslerim çok güzeldi.Ama sonra küçük kardeşimin öldüğünü öğrendiğimde derslerde kötü olmaya başladım.Garip davranışlar yaptım. Kardeşimin gömüldüğü mezarın duvarı
ndan hep gökyüzüne bakıp ve ağaçlarla konuşurdum. Bir gün okuldayken kağıda resim çizmeye karar verdim. o günden beri resime daha çok ilgili oldum. Ve liseyide bitirdikten sonra ressamlık için okulu bitirdim. Bir gün babam yanıma gelip oğlum sende benim gibi gümrükte memur olucaksın dediğinde hayır baba ben büyüyünce ressam olucam dedim.Ve tam beni cezanlandırmasını bekliyordum ki yaşlandığımdan sana vuramam artık dedi.Ve bir süre sonra öldü. En sevdiğim annemle kalmıştım. Bir süre sonra eve gelen doktordan onun hasta olduğunu öğrendim.Dünyam yıkıldı.Bir süre sonrada annem öldü.Kendimi opera gibi yerlere giderek rahatlatıyordum.Ve geçimimi sokakta yaptığım kartpostalları satarak geçiriyordum.

Kaynakça
1-Yeniakit
2-Yusuf kayaalp
3-OverSımplıfıeld
4-National Geographic
5-İş bankası 2.Dünya savaşı kitabı

Son düzenleme:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dil ve anlatım hatalarını düzeltip devam edebilirsin. Fakat her tarihle ilgili paylaşımcı bu konuyu yayımlıyor ve de daima aynı kişi ile başlıyor. Winston Churchil'den baslayan yok adam savaşın başkahramanı.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dil ve anlatım hatalarını düzeltip devam edebilirsin. Fakat her tarihle ilgili paylaşımcı bu konuyu yayımlıyor ve de daima aynı kişi ile başlıyor. Winston Churchil'den baslayan yok adam savaşın başkahramanı.
Bence savaşın başkahramanı yoktur.Amerika olmasa Winston Churchill kazanamazdı. İleride anlatırım :) yorumun için teşekkür ederim.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence savaşın başkahramanı yoktur.Amerika olmasa Winston Churchill kazanamazdı. İleride anlatırım :) yorumun için teşekkür ederim.
Tabii, General Patton üzerine general tanımam fakat lakin ancak Churchill olmasa Amerika da kazanamazdı.Churchill gerek sözleriyle gerek olağanüstü resim yeteneğiyle gerekse de askeri zekasıyla bir dehadır. Savaşın kilit noktası Britanyadır. Uzman kriptograf ya da Matematik dehalarının şu canavar adolfun gemi saldırı şifrelerini çözerek gemi kurtarmaları bunu çok güzel de kanıtlıyor. Churchill'in politik hamleleri onu başkahraman yapar. En basitinden Dunkirk bunun kanıtının bir parçasıdır. Neyse bekliyorum devamını.

Kaule

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu savaşın baş kahramanı net polonyalılardır.