2 Senenin Ardından Sahalardayım

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 2 sene gibi bir aradan sonra tekrardan buralardayım. Buradaki atmosferi özlediğim gerçeğini sizden sakınamayacağım :) Fakat öğrenmek istediğim tek soru var, o kanser minecraft oyuncu kitlesi fortnitenin çıkması ile beraber azaldı mı tek öğrenmek istediğim bu. :)
Azalmadıysa da sağlık olsun.

Herkese iyi forumlarr (demeyeli bayağı olmuştu)

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Tekrar hoşgeldin :şapka:, forumun aktifliği öldü. Eski kitleyi bulamazsın.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
F0Rt NaYt
Beyler bi ara bende bakam demiştim. Sonucum kötü oldu. Baktığımda en sevdiğim streamcı yerine bi çocuk vardı
streama sövüp çıktım.

-The end.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Foruma tekrardan hoş geldin! Soruların için özel mesaj atmaktan lütfen çekinme. İyi forumlar :şapka:

Her geri dönene aynı mesajların atıldığını gördüğüm için bu yorumu yapacağım. Eski kitleyi bulamamak çok normal değil mi? Bunu eleştiri malzemesi olarak görülmesini saçma buluyorum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Aynı yılda kayıt olmuşuz bak. Sende benim gibi özlemişsin buraları belli ki.:ci:

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hoşbulduk. Tüh ya, neyse eski haline döndürmek bizim işimiz o zaman :)

Foruma tekrardan hoş geldin! Soruların için özel mesaj atmaktan lütfen çekinme. İyi forumlar :şapka:

Her geri dönene aynı mesajların atıldığını gördüğüm için bu yorumu yapacağım. Eski kitleyi bulamamak çok normal değil mi? Bunu eleştiri malzemesi olarak görülmesini saçma buluyorum.
Teşekkür ederim, iyi forumlar..

Aynı yılda kayıt olmuşuz bak. Sende benim gibi özlemişsin buraları belli ki.:ci:
Yıllarım buralarda geçti özlenmez mi ya :)

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tekrar hoş geldiniz. :şapka:

Şunun gibi bir istatistik paylaşmak, tam olarak doğru sonucu vermese de bir parça yorum yapabilmemize olanak tanıyor. Son 12 ayda Minecraft (mavi renkli) ve Fortnite (kırmızı renkli) arasındaki ilişki aşağıdaki gibi; yani her iki oyun da ilgi kaybetmiş fakat Minecraft şu an bu durumu toparlar şekilde bir hamle yapmış. Ek olarak yakın zaman önce uluslar arası bir Minecraft sunucusu 65 bin oyuncuyu aynı anda sunucusunda ağırlayarak bir rekor kırmış oldu.

127954

Yeni nesil korsan bir yazılımın saldırısına uğramamış olsaydık mesaj sayısındaki düz çizgi olmamış olacaktı fakat bu istatistik bile forumun ölü mü diri mi olduğunu açıkça gösteriyor.

127953

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
En son 7 adet ünlü minecraft pvp'cisi fortnite oynamaya başlayıp minecraftı bırakmıştılar Ama nedense hepsi bir arada minecraftta başladılar. Ayrıca benim 2 yıl önceki sevdiğim tayfadan eser yok. Üzgünüm ama hala aternostan server açıp para kazanmayı uman kişiler bolca var :D

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tekrar hoş geldiniz. :şapka:

Şunun gibi bir istatistik paylaşmak, tam olarak doğru sonucu vermese de bir parça yorum yapabilmemize olanak tanıyor. Son 12 ayda Minecraft (mavi renkli) ve Fortnite (kırmızı renkli) arasındaki ilişki aşağıdaki gibi; yani her iki oyun da ilgi kaybetmiş fakat Minecraft şu an bu durumu toparlar şekilde bir hamle yapmış. Ek olarak yakın zaman önce uluslar arası bir Minecraft sunucusu 65 bin oyuncuyu aynı anda sunucusunda ağırlayarak bir rekor kırmış oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 127954

Yeni nesil korsan bir yazılımın saldırısına uğramamış olsaydık mesaj sayısındaki düz çizgi olmamış olacaktı fakat bu istatistik bile forumun ölü mü diri mi olduğunu açıkça gösteriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 127953
Alındım ama şimdi :ha:

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En son 7 adet ünlü minecraft pvp'cisi fortnite oynamaya başlayıp minecraftı bırakmıştılar Ama nedense hepsi bir arada minecraftta başladılar. Ayrıca benim 2 yıl önceki sevdiğim tayfadan eser yok. Üzgünüm ama hala aternostan server açıp para kazanmayı uman kişiler bolca var :D
Güzel bir girişim ile değil eski tayfa daha alasını getirilebilir. Ama uğraşmak gerek :/

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
FortNayt bitsinde. Bu dünya bir kanser oyundan kurtulsun :)
Hayatımdaki en kanser oyunu lolden FortNayt a çeviren kişiyim ben!

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Hoş geldin, aklıma Norm Ender geldi başlıktan. :yıkıl: