2018 Yılının En Popüler 3 Oyunu!

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-Dota 2
Dota 2 2003 yılında piyasaya sürülmüştür.2018 yılının en popüler oyunu olmuştur.
Dota 2 Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer.
  • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan.
  • Ses Kartı: DirectX Compatible.
2-CS: Global Offensive
CS: Global Offensive 2012 yılında piyasaya sürülmüştür.2018 yılının en popüler 2. oyunu olarak yayınlanmıştır.
CS: Global Offensive Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP+
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
3-Heartstone
Heartstone 2014 yılında piyasaya sürülmüştür.2018 yılının en popüler 3. oyunu olarak yayınlanmıştır.
  • İşlemci (CPU): Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (latest Service Packs)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 (256 Mb veya ATI Radeon X1600 Pro (256 Mb ya da üstü
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Alan: 3 GB

DİKKAT!
BURDAKİ OYUNLARIN SİSTEM GEREKSİNİMLERİNİN HEPSİ MİNUMUMDUR!

onatrd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fortnite ve PUBG bu kadar revaçtayken, bu sıralamanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fortnite ve PUBG bu kadar revaçtayken, bu sıralamanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Fortnite ve Pubg ilk 10 da var bu sadece ilk 3 ve pubg ve fort nitenin ilk 3 e girememesinin nedeni oynanma sayısından kaynaklanıyor.Çünkü çoğu kişinin bilgisayarı Pubg ve Fortnite kaldırmıyor kaldırsa bile 25-30 fps de oynuyorlar ve pubg-fortnite ikiside nerdeyse her gün en az 3-5 gb güncelleme yapıyor çoğu kişide bu yüzden oyunu oynamıyor.Oynanma sayısıda düşüyor böylece sıralamada geriliyor.

onatrd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fortnite ve Pubg ilk 10 da var bu sadece ilk 3 ve pubg ve fort nitenin ilk 3 e girememesinin nedeni oynanma sayısından kaynaklanıyor.Çünkü çoğu kişinin bilgisayarı Pubg ve Fortnite kaldırmıyor kaldırsa bile 25-30 fps de oynuyorlar ve pubg-fortnite ikiside nerdeyse her gün en az 3-5 gb güncelleme yapıyor çoğu kişide bu yüzden oyunu oynamıyor.Oynanma sayısıda düşüyor böylece sıralamada geriliyor.
Hearthstone'nin bu kadar önde olması beni şaşırttı açıkcası, League of Legends, Minecraft gibi oyunlar var iken.

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hearthstone'nin bu kadar önde olması beni şaşırttı açıkcası, League of Legends, Minecraft gibi oyunlar var iken.

Bende bu formu 10 dakkada yapmadım 2 gün araştırtım.Yabancı forumlar-Kaynaklar-Siteler bende gördüğümde şaşırdım.Benim düşüncem hem zevkli hem az sistem gereksinimi istediği için oynanıyor.

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende bu formu 10 dakkada yapmadım 2 gün araştırtım.Yabancı forumlar-Kaynaklar-Siteler bende gördüğümde şaşırdım.Benim düşüncem hem zevkli hem az sistem gereksinimi istediği için oynanıyor.
Öncelikle emeğinize sağlık tabii ki. Fakat bence "2018 Yılının En Popüler 3 Oyunu" diye bir konu yaptığınızda konuda yararlanacağınız verilerin öznel değil de nesnel veriler olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca sayısal kanıtları ile de desteklemeniz gerekiyor.

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle emeğinize sağlık tabii ki. Fakat bence "2018 Yılının En Popüler 3 Oyunu" diye bir konu yaptığınızda konuda yararlanacağınız verilerin öznel değil de nesnel veriler olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca sayısal kanıtları ile de desteklemeniz gerekiyor.

Önerin için teşekkür ediyorum.Bir daha ki formumda sayısal kanıtları da koyacağım.:para: