2018'nin gözdesi "Samsung J7 PRO"

isimsizusta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhabalar forumdaşlar :)
Ben steve, forumun bilişim canavarı da diyebiliriz artık. Dün almış olduğum Samsung J7 PRO Model telefonumu beğenip. Fiyat olarak da uygun bulduğum ve donanımlarınında iyi olduğu telefonu sizlere tanıtmak için buradayım. Size öncelikle telefonun görsellerini göstereyim.
O halde ne bekliyoruz? Hadi başlayalım :)

Öncelikle telefonumuzda ;
- GPS
- WİFİ
- BLUETOOTH
- 3G
- 4.5 UYUMLU
- NFC
- KAMERA

Bulunmaktadır.

5.5" amoled ekran bulunan bu telefonun 1920x1080 çözünürlüğü bulunmaktadır.
Ayrıca 13MP Ön ve 13MP Arka kamerasıyla da gayet güzel bir kamera ortamı sağlamaktadır.
3GB Ram ve 32GB Belleği bulunmasıyla beraber piyasada ortalama bir telefondan daha yüksek bir performans veriyor.

İlk telefonunuz olarak veyatta düşük bir telefondan yükseltme amacıyla 2.telefonu olacak arkadaşların alabileceği şuanda piyasada en çok satılan telefonlardan birisi olan J7PRO Gerçekten güzel görüntüsüyle başlangıç için ideal bir telefon olarak gözüküyor.

Evet arkadaşlar, 02.04.2018 tarihinde açtığım bu konuda Samsung Galaxy J7 PRO model olan telefonu tanıttım.
Açık konuşmak gerekirse xxx bayiisinden faturama ek alarak 12 ay taksitle hiç fark ödemedem 1.780 Türk Lirasına satın aldım. Sizlerde böyle veyatta peşin fiyatı 1.800 fakat Bazı büyük teknoloji firmalarında 1.749 Türk Lirasına satılan telefonu alabilirsiniz.

Saygılarımla, sevgilerimle.
İsimsiz.
[Not : Bu konumdaki resimler internetten 1-1 alıntıdır.]
[Not : Yazılar ise kendi cümlelerimdir.]

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gerçekten çok kaliteli ve çok hoş bir telefon ele tam oturuyor ve donma sorunu yok