2021 Yazında Vanilla Survival Sunucumuza Bekleriz! Samimi & Saygılı Ortam

kayra5138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım
Kayra
Yaşım
19
Oynadığım Oyunlar
minecraft
Selamlar arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi yazın vanilla survival oynuyoruz ve oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kriterlerimiz saygı ve samimiyet, yaşınızın ve oyun bilginizin önemi yok! Dünyaya sıfırdan başlayacağız yani kimseye yetişmek gibi bi derdiniz olmayacak merak etmeyin :D Halihazırda grubumuzda 15-20 yaş aralığında insanlar var, kimimiz oyunun kitabını yazdık kimimiz yeni öğreniyoruz. Küfür, hakaret, troll, grief (dünyaya ve insanlara zarar verme) kesinlikle yasak. Yazın yeni güncellemeyle beraber başlayacağız ve sıkılıana kadar da devam edeceğiz, tıpkı her yıl yaptığımız gibi (merak edenler için konunun devamında geçen senelere ait yazılar var.) Eğer katılmak istiyorsan discord'dan Kayra#5138 ekleyip bana bu konudan geldiğini söylemen yeterli. Geçen seneden ekran görüntüleriyle konumuzu bitiriyorum, görüşmek üzere ^^
2020-07-26_18.50.59.png

2020-07-30_20.34.22.png

2020-07-28_16.28.27.png

2020-07-22_21.17.08.png

2020-07-22_20.59.30.png

2020-07-22_21.08.11.png

1 yıl önceki yazıyı okumak isterseniz buradan sonrası 1 yıl önceki yazı
Bu yazıyı geçen yazdan önce yazmıştım, birçok kişi okuyup sunucumuza geldi ve gelenlerle oynadık, yeni dostluklar edindik. Ufak tefek aksilikler olsa da epey eğlendik kendi aramızda. Bu yıl da aynısını yapacağız. Vanilla (eklenti olmadan) son sürümde dostça survival oynayacağız. İlgini çektiyse aşağıdaki kuralları oku, uyarım diyorsan gel :) Nether güncellemesi muhtemelen yaza kadar gelmiş olur, biz de o sürümde oynarız.

* Saygıda kusur etmem, herkesle iyi geçinirim
* Grief bir yana dursun, komşumun evindeki otu bile kırmam.
* Hırsızlıkmış aldatmaymış, böyle çocukça şeyler yapmam
* Küfür etmem ettirmem, o kadar da düşmedik
* Hileyle bugla işim olmaz, paşalar gibi oynar keyfime bakarım

Diyorsan discord uygulamasından Kayra5138#2002 kullanıcı adına istek gönderip bu konudan geldiğini söylemen yeterli. Yaza daha çok varsa ya da yaz geçmişse, hatta konu yazılalı 2 sene geçmiş olsa dahi istek gönderebilirsin. Bu birlikte oynadığımız 5. yıl olacak, bir sıkıntı olmadıkça her sene devam etmeyi düşünüyoruz. Ayrıca minecraft bunaltınca kendi aramızda başka oyunlar da oynuyoruz.

Yaşla ilgili çekindiğin bir durum varsa belirteyim, her yaştan arkadaş var sunucuda :) Konuyu yazan ben 18 yaşındayım

Merak edenler için geçen seneki yazıyı aşağı bırakıyorum, içinde ekran görüntüleri de var

2 yıl önceki yazıyı okumak isterseniz buradan sonrası 2 yıl öncesine ait yazı
Öncelikle selamlar, ben Kayra. Yazının devamında profesyonel bir sunucu tanıtımı yerine samimi bir yazı bulacaksın, çünkü seni kendi aramızda oynadığımız sunucumuza davet ediyorum.

1 Temmuz Pazartesi günü 1.14.3 versiyonunda başlayacağız ve oyunumuz bir aksilik olmazsa hep en güncel sürümde olacak. Geç kaldıysan korkma mesaj at, aylar geçmiş olsa bile bir şansını dene. Konuyu güncellemeyebilirim ama hep oynayacak birileri olur (:

Ben ve arkadaşlarım her sene yazın oyunun son sürümünde herhangi bir eklenti olmadan bir survival dünyası açıp oynarız. Bu sene de kişi sayısını biraz arttırmak için seni çağırmak istedim, aşağıdaki şartlara uygunsan bana istek at. Nereden mi istek atacaksın? Aşağıda yazıyor.

* Saygılı ortama uyum sağlarım, kimseyle en ufak bir kırgınlık bile yaşamam. Hatta herkesi severim.
* Grief bir yana dursun komşumun evindeki otu bile kırmam.
* Dürüstüm ben, şeytana uysam da söylerim olur biter. Biz bizeyiz zaten :)
* Küfür etmem ettirmem, o kadar da düşmedik.
* Hileyle hurdayla işim olmaz, bug bile kullanmam en fazla bir optifine yüklerim.
* "Piston nasıl yapılıyordu ya???" diye sormam, en azından oyunla ilgili temel şeyleri bilirim.
* Discord kullanırım, hatta Kayra5138#2002 'ye sunucuya girmek için istek gönderirim!

Ben bu şartlara dünden uyuyorum, sen kendinden haber ver derseniz de biraz kendimden ve arkadaşlarımdan bahsedeyim:
"Macera lazım bana!" kafasında takılıp demir setiyle mansion arayacak arkadaş da var, önce ülkemizi kuralım diyerek buildlere dalmış arkadaş da. Daha yemek bulmadan otomatik tarlalarını kuran redstoneseverler de var, başlamadan malzeme lazım diyerek sandık sandık maden toplayan da. Eminim sen de bizimle eğlenebilirsin.

Son düzenleme:

semih48

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben gelirim de ip ney yada dc adres

Aziz_1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben dünündününden razıyım gelebilirmiyim

Aziz_1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler , yakın zamanda discordttan mesajıma cevab yazmanı beklerim

Kemal27ER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlık göndermek isteyen. Kemal275#7016

Luserr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hala aktifmisiniz 1.15.2 de öyleyse dgelebilirim mümkün olursa

kayra5138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konuya 1 yıldır mesaj atılmadığı için eski görünebilir, konu güncel arkadaşlar. Oynamak istiyorsanız beklerim ^^