23.97.209.92|Fail Technic Tek Türk Tekkit Sunucusu

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu İP Adresi: 23.97.209.92
Mod Paketi: TEKKİT 1.6.4
Makine Bilgileri:
> CPU:Intel Xeon E5-2673 v3 @ 2.40GHz
> RAM:16GB

Merhabalar,öncelikle sunucu açma sebebim yaklaşık +3 aydır teknik bir sunucu arıyordum ama Türkiyede hiç olmadığını gördüm.
Benim gibi sunucu arayan insanlar için teknik bir sunucu neden olmasın dedim. Bu ortamı,topluluğu kurmak için çalışmalara başladım ve
böyle bir sunucu ortaya çıktı hepinizi bekliyorum.<3

Hata ve problemler için kurucu discord: seNe#0407

Sunucudan Görüntüler

SPAWN
2020-05-10_06.37.12.png

2020-05-10_23.13.43.png

2020-05-10_06.36.21.png

MARKET

2020-05-10_06.35.34.png
2020-05-10_23.10.07.png

Sunucu Sistemleri

AutoRank plugini ile sunucuda durdukça rütbe kazanıp ücretsiz eşyalar edinebilirsiniz.
OyuncuMarketleri yakında!

*NOT:Konuyu olabildiğince sade yapmaya çalıştım.

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
*Edit:Bilgisayar dilinizi ingilizce yapmanız önerilir aksi takdirde sunucuya erişim sağlayamazsınız yardım için discord'tan bana ulaşabilirsiniz.
Discord:seNe#0407 ÖZELLİKLE İD MİSMATCH HATASI ALAN KİŞİLER

Son düzenleme:

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucunun panelinden giriş yapamayan arkadaşlar görüyorum dediğim gibi hepiniz aynı hatayı alıyorsunuz win10 için dil değiştirmek hiç zor değil isteyen kullanıcılara yardımcı olabilirim.
Discord:seNe#0407

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle teknik mod paketi içeren bir sunucu açtığın için teşekkür ederim fakat bunu daha güncel bir paket ile açmanı isterdim. zira biz tekkit sunucusu olayını yıllar yıllar önce açıp oynuyorduk. yine de güzel bir olay. uğrayacağım.

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
öncelikle teknik mod paketi içeren bir sunucu açtığın için teşekkür ederim fakat bunu daha güncel bir paket ile açmanı isterdim. zira biz tekkit sunucusu olayını yıllar yıllar önce açıp oynuyorduk. yine de güzel bir olay. uğrayacağım.
Öncelikle değerli yorumun için teşekkürler.Bu yaptığım açılış bir test açılışı olarak görebilirisiniz sunucudaki arkadaşlarada dediğim gibi sunucu +10 +15 görürse kendim sizlerin isteği doğrultusunda yepyeni bir mod paketi oluşturup sizlere sunacağım.Aramızda seni görmekten mutluluk duyarız <3

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle değerli yorumun için teşekkürler.Bu yaptığım açılış bir test açılışı olarak görebilirisiniz sunucudaki arkadaşlarada dediğim gibi sunucu +10 +15 görürse kendim sizlerin isteği doğrultusunda yepyeni bir mod paketi oluşturup sizlere sunacağım.Aramızda seni görmekten mutluluk duyarız <3
bunu duymak güzel. sunucuda oynayacağımdan emin olabilirsin. umarım yeterli sayıda oyuncuya sahip güzel bir kitleye erişiriz.

kalakanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle teknik modlu bir sunucu açıldığı için seviniyorum birtane discod sunucusu oluştursan biraz aktiflik olabilir ben indirip zaman öldürmeyi düşünüyorum şahsen ileride değişik mod paketlerine geçerseniz diye discord sunucu olsa çok daha rahat bilgi alışverişi olabilir

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim bilgi alışverişi için bir discord sunucumuz var ama burda paylaşmaktan çekindim sadece davet kodunu vereceğim:caN9kCA @kalakanki

FailTechnic

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sevgili oyuncular ve oyuna katılmak isteyen forum kullanıcıları mod paketi değiştireceğiz ve önerilirinizi discord üzerinden bekliyoruz teşekkürler.
Discord: caN9kCA