[ #28.01.2019 l Saat 13:00 ' da Aktif ! # ] - 1.8 - 1.12 SepioliteCraft & SonMilas /96GBRam/Rütbe/Açık Arttırma Ve Benzersiz Özellikler

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

O tür oyuncuların böyle sunucularda yeri yok zaten.
Bu yüzden seviyorum bende böyle sunucuları. Benim gibi oyuncuları daima çekmeyi başarıyorlar :)
Merhabalar,
Değerli iki yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, bizlere kemik kadro ile hitap edilen kadro lazım. Bu kişisel oyunun hakkını veren kişiler olduğu için kaliteden anlıyorlar. Umarız Forumda ve Ülkemizde bulunan oyuncular da bunu anlayabilirler.

Sağlam bir ekip, sağlam bir sunucu bekliyoruz; başarılar.
Merhabalar,
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sağlam bir sunucu olmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı Gayet Güzel
BAŞARILAR
Sunucuda Güzel Gözüküyor..

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

[ DİKKAT ]
Tasarım konumuz gün içerisinde yenilikleriyle karşınızda olacaktır. Bununla beraber video çekimleri ve sunucu içerisi eklentilerin geliştirilme işlemi hala sürmektedir. Beklediğiniz ve tüm bu güzel yorumlar için çok teşekkür ediyorum. Arkamızda olduğunuz sürece bu işi başarabileceğimize inanıyoruz.
Saygılarımızla,

Konu Tasarımı Gayet Güzel
BAŞARILAR
Sunucuda Güzel Gözüküyor..
Merhabalar,
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, konu tasarımı bugün içerisinde tekrardan güncellenip. Yeni kısımlar eklenecektir.

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekibi harika başarılar dostum.
Yorumunuz için teşekkürler.

Discord sunucumuza gelerek anlık olarak sunucumuzdan haberler alabilirsiniz! Sunucuya ilk girenler Discord'da ki oyuncularımız olacak gibi görünüyor :cay:.

>> http s://discord.g g/AS9Cyq7

Roaxtc

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya giriş yaptım ve uzun zamandır böyle bir sunucu görmemiştim çok kaliteli başarılar dilerim.

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya giriş yaptım ve uzun zamandır böyle bir sunucu görmemiştim çok kaliteli başarılar dilerim.
Teşekkürler.

Sunucumuz aktif hale getirilmiştir.
Yapılan çalışmalar sonucunda hiçbir sıkıntıyla karşılaşılmamıştır ( Ufak eksikler haricinde )
Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

28.png

Son düzenleme:

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda, uzun bir aradan sonra beni survivala sürükleyen bir sunucunun çıkması ve yönetim ekibinin başarılı kişiler olması ne diyeyim bir ByCakr ve ekibinin eseri...