Sunucu açılışına gelecek misiniz?

• Evet, gelmeyi planlıyorum.

Kullanılan: 5 83.3%
  • Hayır, geliştirilmesi gerek.

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

__________________________________________________________________________________________________________________________
ÖNSÖZ
Merhaba Arkadaşlar,
Adım Cenk. 2012 - 2013 - 2014 zamanlarından beni hatırlayanlar olabilir. Tekrardan bu piyasaya dönüş yaptım ve farklı bir role play fikri ile tekrardan karşınıza çıkıyorum. Eski sunucularım, Fallen Kingdom & Pirate Wars & Mount&Blade RPG'lerdi. Geçmiş hatalardan ders çıkardıktan sonra yeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı, şu dağılmış role play piyasasında. Sizleri de sunucumda görmeyi çok isterim, hemen başvurunuzu yapın ve bu bambaşka maceraya adımınızı atın!

SUNUCU WHITE-LIST'lidir. BAŞVURU FORMU KONUNUN AŞAĞILARINDA.
__________________________________________________________________________________________________________________________

DESTEK İÇİN SKYPE: blackhawk-tr-
(Cenk Sarıkaya olarak isim görünecektir veya Rainman)

SUNUCU BİLGİLERİ
Sunucu Adı: PokeCraft Role Play
Sunucu Versiyonu: 1.7.10
Sunucu IP: pokecraft.nitrado.net
Sunucu Durumu: KAPALI & BAKIM
Sunucu Açılışı: Belli Değil!
Whitelist Var mı: Evet & Aşağıdan Başvurabilirsiniz

Ash ne der bilirsiniz, "SENİ SEÇTİM PIKACHU!"

• Yeni Pokemonlar yakalayın ve kadronuzu güçlendirin!
  • Gezin, dolaşın ve keşfedin! Sonsuz bir pokemon evreni sizi bekliyor!
  • Edineceğiniz tecrübelerle ileride iyi bir pokemon eğitmeni olabilir ve kendi salonunuzu açabilirsiniz.
  • Diğer oyuncularla karşılıklı pokemon savaşları yapabilir, kimin daha iyi olduğunu kanıtlayabilirsiniz!
  • Kendi pokemonunuzu güçlendirebilir ve evrimleştirebilirsiniz.
  • Turnuvalara katılın, savaşın ve rozetler kazanın!

MOD KURULUMU
Rehber Çok Yakında Geliyor..

Whitelist Başvuru
Aşağıda ki formu yorum olarak konuya yollarsanız, sunucu açılmadan önce hemen ön-kayıt yaptırarak oyuna 1-0 başlayabilirsiniz! Durmayın, hemen bir kaç soruluk formumuzu doldurun ve yanıt olarak konu altına yollayın. Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.
-Alıntı tablolarında ki formu kopyalayıp yorum yerine yapıştırın ve doldurun.

Ad Soyad:
Minecraft Kullanıcı Adı (whitelist adı):
Role Play Bilginiz Var mı:
Oynadığınız Sunucular:
IC Nedir:
OOC Nedir:
MİXİNG Nedir:
EMOTE Nedir:
/ME Emotesi ile Örnek Verin:
Sunucu Açılışı için Size Özel Mesaj Atalım mı:

SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER
-ÇOK YAKINDA-

Takipte kalarak, güzel yorumlarınızla bizlere destek olabilirsiniz. Konuyu takip etmeyi unutmayın, başvurunuzu ne kadar erken yollarsanız o kadar rahat edersiniz. Desteklerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dostum, Fikrin çok güzele benziyor +++

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Hızlı Ve Mutlu Bir Şekilde Girdim Ve Şu Yazıyı Gördü "Çok Yakında" Ve Artık Hayattan Bir Beklentim Yok Abarttım Neyse Güzel Proje

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Role-Play bilgim olsa gelebilirdim :emin:
Hepimiz bu işin en başında bilmiyorduk, sora sora, araştıra araştıra öğrendik. Eğer öğrenmeye istekliysen özel mesaj atabilirsin bana. :)

İlk Defa mı Pixelmon Açıyorsun ?
İlk defa pixelmon'dan da öte; İlk defa forge mod ile sunucu açıyorum.

Başarılar dostum, Fikrin çok güzele benziyor +++
Teşekkürler, gelmeyi düşünürsen whitelist başvurunu bekliyorum.

Çok Hızlı Ve Mutlu Bir Şekilde Girdim Ve Şu Yazıyı Gördü "Çok Yakında" Ve Artık Hayattan Bir Beklentim Yok Abarttım Neyse Güzel Proje
Teşekkürler, gelmeyi düşünürsen whitelist başvurunu bekliyorum.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. WHITE-LIST başvurusunu unutmayın! :alkış:

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cenk tekrardan gelmiş ve sunucu için uğraşıyorsun tebrik ederim başarılarının devamını dilerim kardeşim.

Bu sunucu tutacak veya tutacak başka çaresi yok :)

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Kullanıcı Adı (whitelist adı): scotty1000
Role Play Bilginiz Var mı: evet herkezin bildigi kadar var

Oynadığınız Sunucular: sonvita razercraft
IC Nedir: rol yapmaktır karakter canlandırmak
OOC Nedir: role dısı konusmak için
MİXİNG Nedir: kısaca bir kişiyi cagıramassın yani polisler seni tutukladı sen faceden hemen kanka kos beni kurtar .D diyemiyosun
EMOTE Nedir: yaptiginiz şeyi belli eder ./me komutu yani
/ME Emotesi ile Örnek Verin: /me sag eliyle arka cebinden poke topunu cıkartır
Sunucu Açılışı için Size Özel Mesaj Atalım mı: gerek yok :D

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR MODLA İLGİLİ BAZI SIKINTILAR VAR, FORGE MOD OLMADAN NORMAL BUKKIT SUNUCU AÇACAĞIZ KONUYU KALDIRIYORUM.