32GB Ram Türkiye Radore DC Lokasyonlu Sunucular

krmkartal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sürekli gelişen bu sektörde ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok firma olduğu aşinadır. Ben onlar kadar bu iş üzerinde durmasam da konu hakkında fazlasıyla bilgi sahibiyim. Bu yazımda sizler için elimden geldiğince ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler göstermeyi hedeflemekteyim.

Büyük projeler ile büyük adımlar atmak isteyen ve bu yolda engel tanımayan siz değerli oyun severlere destek olmayı ve birlikte kazanmayı teklif ediyorum. Ve bu yolda ilerlemeye devam ederken Aylık 5TL, 10TL gibi rakamlar ile sanallaştırılmış performans yoksunu sunucular ile hayallerinizi gerçekleştirmeniz bir hayli zordur. Yolunuza taş koymaktan başka bir şey değildir. Büyük projeleriniz için uygun fiyatlı ve özellikle Türkiye lokasyonlu yüksek performanslı sunucular aradığınızı göz önünde bulundurarak sizler için teklif oluşturacağım. Öncelik olarak belirtmek isterim ki oyun içerisindeki performans sunucunun lokasyonu ile orantılıdır. Ve dikkatinizi çekmek isterim size sunduğum teklifteki sunucu Türkiye Radore DC konumludur.

Dell Poweredge R310
Intel Xeon x3440 İşlemci
4x 2.53 Ghz, Hyper Threading ile 8 Çekirdek
Toplam 10.2 Ghz işlemci hızı
32 GB DDR3 Ram
4x 500 GB Sata Enterprise
100 Mbit Limitsiz Trafik Ya da 1Gbit port, 10 TB Trafik
29 IP Adresi
KVM / Reboot Kartı
Hardware Raid Kartı
Win, Linux, BSD, Esxi Destekli
Radore / İstanbul DC Konumlu
İşletim sistemi kurulu şekilde teslim

İlk 3 ay için aylık 220TL , 4. ay ve itibaren aylık 350TL

8GB, 16GB, 64GB ve 128GB seçenekleri mevcuttur. Ürünü satın almak için skype adresimden bana ulaşabilir veyahut özel mesaj yolu ile telefon numaranızı ve gün içerisinde aranmak istediğiniz saat aralığını ileterek size ulaşabilmemi sağlayabilirsiniz. Teşekkürler ve herkese iyi çalışmalar dilerim

eminemre1971

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki ys belgesi nerde fatura kesiyor musunuz? web siteniz var mı?

krmkartal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki ys belgesi nerde fatura kesiyor musunuz? web siteniz var mı?
Elektronik firmamız mevcut. Dilediğiniz taktirde fatura kesilerek adresinize kargolanabilir. Şunu belirtmek isterim ki yer sağlayıcı belgesi düşündüğünüz kadar da önemli değil. Vergi levhası olmayan ve yer sağlayıcısı olan firmalar yasal hizmet sunmamaktadır bilginiz olsun. Vergi levhası her firma için zorunludur. Şuanda da forumda birçok dolandırıcılık konusuna rastladım. Nitrado'dan ve daha birçok vergi levhalı ve ys belgeli firma hakkında şikayetler gördüm. Benim sunduğum hizmetlerde kesinlikle bu şekilde olumsuzluklar olmaz ve olmayacaktır. Telefon numaranızı ve gün içerisinde aranmak istediğiniz saat aralığını mesaj gönderebilirseniz size konu hakkında detaylı bilgi verebilirim. Teşekkürler

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Elektronik firmamız mevcut. Dilediğiniz taktirde fatura kesilerek adresinize kargolanabilir. Şunu belirtmek isterim ki yer sağlayıcı belgesi düşündüğünüz kadar da önemli değil. Vergi levhası olmayan ve yer sağlayıcısı olan firmalar yasal hizmet sunmamaktadır bilginiz olsun. Vergi levhası her firma için zorunludur. Şuanda da forumda birçok dolandırıcılık konusuna rastladım. Nitrado'dan ve daha birçok vergi levhalı ve ys belgeli firma hakkında şikayetler gördüm. Benim sunduğum hizmetlerde kesinlikle bu şekilde olumsuzluklar olmaz ve olmayacaktır. Telefon numaranızı ve gün içerisinde aranmak istediğiniz saat aralığını mesaj gönderebilirseniz size konu hakkında detaylı bilgi verebilirim. Teşekkürler
"yer sağlayıcı belgesi düşündüğünüz kadar da önemli değil" what ?
Ne dediğinin farkında mısın sen acaba ? Bir kuruluş yer sağlayıcı belgesi ve vergi levhası olmadan yasal olarak satış da bulunamaz. Şikayet edilirse de gerekli belgeler bulunamaz ise gerekli işlemler yapılır. O forumda ki diğer dolandırıcı konularından hiçbir farkın bulunmamakta. Radore'den 32GB sunucu alınca kimsenin eline yer sağlayıcı belgesiz vergi levhasız satış yapma hakkı geçmiyor. Rapor edildiniz.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
YS Belgesini geçtim vergi levhası olmadan satış yapmak zaten yasal değil. Konunuza ekleyebilir misiniz vergi kayıt bilgilerinizi?

krmkartal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
YS Belgesini geçtim vergi levhası olmadan satış yapmak zaten yasal değil. Konunuza ekleyebilir misiniz vergi kayıt bilgilerinizi?
Vergi dairesine kayıtlı bilgilerimizi herkese açık şekilde paylaşmıyorum. Özelden telefon numaranızı yazarsanız sms ile bilgileri gönderirim. Satışını yaptığım ürünlerde fatura kesiyorum. İstek doğrultusunda faturayı adrese gönderiyorum.

Neileme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vergi dairesine kayıtlı bilgilerimizi herkese açık şekilde paylaşmıyorum. Özelden telefon numaranızı yazarsanız sms ile bilgileri gönderirim. Satışını yaptığım ürünlerde fatura kesiyorum. İstek doğrultusunda faturayı adrese gönderiyorum.
Sen var olduğu halde Vergi Levhası'nı ve Yer Sağlayıcı Belgesi'ni paylaşmayan bir hosting gördün mü ne saçmalıyorsun sen ?

krmkartal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sen var olduğu halde Vergi Levhası'nı ve Yer Sağlayıcı Belgesi'ni paylaşmayan bir hosting gördün mü ne saçmalıyorsun sen ?
Firma olarak internet hizmeti vereceğimiz web sitesi açılana kadar bu şekilde devam edecektir. Satıştan önce bilgileri gönderiyorum. Satın almadan önce kontrolü sağlama şansınız oluyor.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoğu firmada yer sağlayıcı belgesi yok tamam onu geçtimde , vergi levhası koymaman nasıl iş yaptığını belli ediyor.

krmkartal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çoğu firmada yer sağlayıcı belgesi yok tamam onu geçtimde , vergi levhası koymaman nasıl iş yaptığını belli ediyor.
ilk olarak hak yemeyin. Nasıl iş yaptığımı görüp denemeden eleştirmeyiniz. Ayrıca web sitesi yapım aşamasında olduğu müddetçe vergi levhasını paylaşıma açmayacağım. Vergi levhasını kontrol etmek isteyen müşterilerime özel olarak gönderiyorum.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk olarak hak yemeyin. Nasıl iş yaptığımı görüp denemeden eleştirmeyiniz. Ayrıca web sitesi yapım aşamasında olduğu müddetçe vergi levhasını paylaşıma açmayacağım. Vergi levhasını kontrol etmek isteyen müşterilerime özel olarak gönderiyorum.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Forum üzerinden öm ile gönderir misiniz?

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Vergi levhanızı ve Yer Sağlayıcı Bildiriminizi İspatlamazsanız Konunuz Arşive Alınacaktır! Bilginize! Özel Mesaj Yoluyla Geçerliliğini Sorgulamam Adına Atarsanız Sevinirim..[DOUBLEPOST=1439416410,1439251362][/DOUBLEPOST]vergi levhanızı ve yer sağlayıcı bildiriminizi ispatlamanız için son gün..
ayrıca ticari sicil numaranızı lütfen özel mesaj yoluyla bana bildirin..

sayfanetin sunucularını alıp burda komisyonculuk yapacaksınız gibime geliyor.[DOUBLEPOST=1439508368][/DOUBLEPOST]konuyu arşive alıyorum.. arkadaşın yazdığı sunucu sayfanetten alınmadır.. aslını r10.net ten bulabilirsiniz..