ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günümüzde hala kalitesini koruyan başarılı sunuculardan birisi şahsen ben craftrise da oynamayı çok seviyorum başarılarınızın devamını dilerim

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk gününü, temelini bilirim. Başarılarınızın devamını dilerim severek takip ediyorum.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu sunucuya birçok kez başvuru ile alım yapıldı, gördüğün üzere o kadar yetkilinin arasından neredeyse kimse şu anda görevine devam etmiyor. Ancak başvurulara da bakmıyor değiller, bakıyorlar sen gönlünü ferah tut. Eğer alınmaya değer birisi varsa bu kişiler yetkililer tarafınca görülüyor. Ek olarak Minecraft sunucuları yıllarca başvurular ile yetkili alıp değişik durumlarda kaldılar, tanımadığım birini almaktansa tanıdığım ve güvendiğim birini almayı tercih ederim. Bu konuda hak diye bir şey yok, sunucu benimse ve sunucuma yetkili gerekiyorsa istediğimi alırım istemediğimi de almam orası bana kalmış. Minecraft'ta bu işler böyle yürür.
Katılıyorum tamamen

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ban.png

Sunucularında Emeklerim İle 1. olduğum halde 2. olan arkadaşları ve tanıdıkları olduğu içiin ban yedim kanıt istediğim de ise
Otomatik Mesaj Atmaktadırlar Emek Hırsızları

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi Günler Ben Sezon Kasarken Sabah Saatlerinde Oda olmadıgından dolayı 2-3 oyun takipçim ile Aynı odaya denk geldiğim görülür Ne takım attığım nede Gel girelim vb konuşmaların olmadıgını görürsünüz loglarımızı incelediğiniz de böyle bir şey olmadıgı görürsünüz ve kanıtlarını atıyorum Ve Destek açıp videoyu sorduğumda videoda hiçbir şey olmadığını söylüyor ama o videodan dolayı banlıyor
Video bağlantısı bu O videodan banladıgımın kanıtı
O videoda hiçbir sorun olmadıgını söyleyen de kendisi
Hakkımı Gasp Edip Sebebsiz Yere Banlanıyorum Youtubede 11K abonem Var videolarım 25-30 K izleniyor takipçim veya başkası salıyor diye banlamaya hakkınız yok 7/24 oyundayım oda yokken adamla aynı odaya gelince neden ban yiyorum

Unntarned

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Berbat ve korkunç yönetim ekibi!
Discord sunucusunun kuralları çok katı.

Sırf, "napim" "nitro" "boost" kelimelerini kullandı diye, sunucudan yasaklananlar/susturulanlar var.
Hatta orjinal Youtube videosunun linkini logger sanan yetkililer var gerçekten çok cahiller. Gerçekten bu kadar katı olmanızın nedeni var mı? Eğer 10 üzerinden puan vere bilseydim 1 olurdu.

iNortox

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, bu doğru hatta HzSwindler geçtiğimiz zamanlarda canlı canlı banlandı. Yeni ismi HzOxynos, sanırım yetkiliye hakaretten yemişti.

Gelelim şimdi başka bir konuya.

Uzun zamandır aldığım bir duyumdu ancak gerçek olduğuna pek inanasım gelmedi... Ancak elimde bazı ekran görüntüleri geldi, en net bu vardı bu yüzden buraya bunu yüklüyorum (Her ne kadar sizin kriterlerinize göre kanıttan sayılmasada.) . ChatLoglarından kontrolünün yapılmasını talep ediyorum eğer böyle bir şey varsa bahsi geçen yetkililer hakkında gerekli işlemin yapılmasını istiyorum. (Anicha'nın bu işle alakası olduğunu sanmıyorum ancak Zyplux'ın bu işle doğrudan bağlantısı var.) Bu olaya şahit olan bir sürü insan var ben onların adına konuşuyorum. Çünkü bunları söyleyen insanlar "bana inanmazlar" gibi cümleler kuruyorlar. Bu olayı duyduğumda gerçekten sinirlerim tepeme çıktı. Ben burada onları size aktarıyorum. Eğer böyle bir şey varsa gerekeni yapın. Göz ardı etmeyin, üstünü kapatmayın.

Ekli dosyayı görüntüle 90195

Bu duyumu belirli bir zamandır arkadaşlarımdan duyuyordum artık CraftRise'a girmememe rağmen onlar benim hala arkadaşım, zamanında bana destek oldular. Şimdi ise onlara destek olma sırası ben de. Orada olmadığım için oyunculara soruyorum bazen, orası nasıl diye, ağızlarından çıkan cümleler "CraftRise bitiyor." veya "Adalet yok." oluyor. CraftRise'da 2015 Ekim ayından 6 Ocak 2018 yılına kadar süren bir serüvenim oldu çok kişi ile tanıştım, çokta eğlendim yaklaşık 3 senemi bu sunucuda harcadım, zamanı geldi sizlerlede eğlendik. Yükselmek yerine neden yetkilileriniz yüzünden düşesiniz ki ? Yetkilileriniz derken hepsini kastetmiyorum tabii ki. Şu anda ekibinizde olan çok sevdiğim arkadaşlarım var. Belki onlar beni sevmiyor olabilir ancak ben onları seviyorum. Yetkilileriniz çok başı boş kalmışlar, özellikle oyun içinde düzeni sağlamaya çalışan yetkililer. Onlara çok dikkat edin, tabi size işinizi öğretecek değilim ancak ben de bir kardeşiniz sayılırım, sanırım. Biz zamanında çok eğlendik, yenil gelen kardeşlerimizde eğlenmek istiyorlar, adalet istiyorlar, artık sebepsiz yere banlanmak istemiyorlar. Bunu okuduğunuzu biliyorum, çünkü bu konu sizin konunuz es geçmeyin bu mesajımı beni duyun, ben buraya onlarca insanın sesi olmaya geldim. Gerekeni yapacağınızı biliyorum kendinize iyi bakın. Daha iyi yerlere gelmeniz dileği ile hoşça kalın. :)

Ekli dosyayı görüntüle 90196

Ekli dosyayı görüntüle 90197

Bu insanın böyle olduğunu bildiği halde onu buraya aldıran yetkiliyede bir bakın isterim. Siz onun kim olduğunu biliyorsunuz. :)
Şu tarz içerikleri mevcut 'niteliksiz' yetkili kadrosuna da yapsanız da şu 2017 döneminin oyuncularına eğlence çıksa usta... Ya da bu tarz şeylere sahipseniz DM yoluyla sizlerle iletişime geçerek eski dönemin eğlencesini bizzat sizden tatmak isterim