350bin'i aşkın üyesi olan UnioCraft yönetici asistanlarını arıyor!

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

Bundan yaklaşık
1.5 yıl önce kurulan UnioCraft, 1 yıl aradan sonra genel yetkili alımlarına tekrardan başladı. Sunucunun büyümesiyle beraber; yetkililerimizin sayısının yetersiz kalması, UnioCraft'ın kurucu yöneticisi olan UnioDex'in (yani benim) ÖSYS sınavlarına hazırlanması sebebiyle kullanıcı destek bildirimlerine çok geç yanıt vermesi, oyun içi kontrolü sağlamada aksaklıklar gibi sebepler ekibimizi büyütmemizi zorunlu kıldı.

Ekibimize çok fazla kişi katmak istemiyoruz. Az ama öz bir kadro ile iyi işler başarmak daimi politikamız olmuştur.

Yönetici Asistanlığı hakkında açıklama:

Oyuncularla bizzat temasta bulunan, oyuncuların en iyi oyun deneyimini yaşaması için çalışan, sunucuyu vizyonu ve misyonu çevresinde temsil eden, iletişim becerisi yüksek, ikna kabiliyeti ve iş disiplini yüksek, takım çalışmasına ayak uydurabilen ekip arkadaşlarımıza Yönetici Asistanı ünvanını veriyoruz.

Yönetici Asistanında bulunan ve aranan yetenek, uzmanlıklar ve nitelikler:
  • En az 16 yaşında; sosyal medya ve interneti aktif olarak kullanan kişilerdir.
  • Minecraft Oyunu ve "Genel ve Teknik Sunucu Terimleri" hakkında yeterli bilgiye sahip ekip üyeleridir.
  • Bukkit.org ve SpigotMC.org üyeliği olan Yönetici Asistanları, plugin ve diğer Minecraft eklentileri konusunda da bilgiye sahiplerdir.
  • Hizmet kalitesine önem vermek ve iş disiplini birinci şarttır.
  • Yönetici Asistanı başvurusunda İngilizce bilmeniz size çok büyük bir artı sağlayacaktır. Ayrıca okulu bitirmiş olmanız şansınızı ikiye katlayacaktır.
  • Daha önce herhangi bir Minecraft sunucusunda çalışmış ya da Minecraft sunucusu kurmuş olmanız; özetle deneyimli olmanız da önemli bir etkendir.
  • Sözlü ve -özellikle- yazılı iletişim becerisi yüksek, Genel Türkçe ve yazım kuralları konusunda bilgili olmak bir zorunluluktur.
  • Diğer ekip üyelerine ve oyunculara saygı çok önemli bir etkendir. Saygı olmadığı takdirde kariyer başarısı mümkün değildir.
Yönetici Asistanı olmak bana ne kazandırır?:
  • UnioCraft'ta yönetici asistanı olmak size, Türkiye Minecraft Sunucuları sektöründe tanınırlık sağlayacaktır. Bu sayede ileride solo kariyer(Youtube kanalı açmak, kendi sunucunuzu kurmak) düşünürseniz oyuncu, müşteri bulmanız zor olmayacaktır.
  • Türkiye'nin en büyük oyun sunucularından birinde yönetici asistanlığı size iş deneyimi katacaktır.
  • Aramızda kalıcı olduğunu kanıtlayan ve iş disiplini konusunda taviz vermeyen Yönetici Asistanlarına, yaptıkları iş ve kazandırdıkları oyuncu sayısı bağlamında prim verilecektir.
  • 345bini aşkın üyesi olan UnioCraft'ta Yönetici Asistanı olarak çalışmak, size sektördeki müşterileri tanıma imkanı sağlayacak.
Nasıl Yönetici Asistanı olurum?:
Eğer UnioCraft'ta Yönetici Asistanı olabileceğinize inanıyorsanız, aradığımız nitelikte biri olduğunuzu düşünüyorsanız başvurabilirsiniz. [email protected] e-posta adresimizden profesyonel bir başvuru maili göndererek bu yolda ilerlemeye başlayabilirsiniz. Başvurularınız dikkatle incelenir ve bu iş için uygun olduğunuzu düşünürsek verdiğiniz iletişim adreslerine geri dönüş yapılır. Böylece ekibimizin bir üyesi olmanız aşamasında büyük bir ilerleme katetmiş oluruz. Lütfen başvurularınızı aradığımız şartlar dışında yapmayınız.

Başvuru için bir form var mı?
Klasik bir iş başvuru formuna bağlı kalmak istemediğimiz için başvuru formunu tamamen size bıraktık! Fakat başvuru esnasında gönderdiğiniz maile mutlaka bu bilgileri ekleyin:
  • İletişim bilgileri (Cep telefonu, Mail adresi vs.)
  • Sosyal medya hesaplarınız (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube vs.)
  • Deneyim ve referanslarınız
  • Okul durumu ve İngilizce bilginiz hakkında bilgi
Bu istediklerimiz dışında aramıza katılmak için bizi ikna etmeye yönelik her türlü özelliğinizi yazabilirsiniz :)

Saygılarımla.

Teknojan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
  • İletişim bilgileri : [email protected]
  • Sosyal medya hesaplarınız : fb.com/TeknojanNework
  • Deneyim ve referanslarınız : kendi hub sunucum vardı
  • Okul durumu ve İngilizce bilginiz hakkında bilgi : lise 3 ingilizcem mükemmel ingilizce ve 3 dil daha biliyorum (Japonca , Fransızca , Almanca )

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
  • İletişim bilgileri : [email protected]
  • Sosyal medya hesaplarınız : fb.com/TeknojanNework
  • Deneyim ve referanslarınız : kendi hub sunucum vardı
  • Okul durumu ve İngilizce bilginiz hakkında bilgi : lise 3 ingilizcem mükemmel ingilizce ve 3 dil daha biliyorum (Japonca , Fransızca , Almanca )
Kabul edilmediniz.
Sebep: Konuyu tamamen okumamak. (üşengeçlik ve acelecilik istediğimiz özelliklerden biri değil)

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir konu açmışsınız sizi tebrik ediyorum uzun süredir böyle sizin gibi ciddi kişileri göremiyordum. Umarım aradığınız tarzda insanları bulabilirsiniz tam benim kafa yapımdaymışsınız hocam. Tavsiyem yaş olarak biraz daha üniversiteye ve liseye giden kişileri seçmenizdir. Küçük arkadaşlarımızı bu yetkilere atamanız genellikle iyi sonuçlanmıyor. Yönetişim ve liderlik konusunda da bütün arkadaşlara kendilerini geliştirmelerini öneriyorum, bu hayatın her noktasında işlerine yaracaktır, kolay gelsin.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Güzel bir konu açmışsınız sizi tebrik ediyorum uzun süredir böyle sizin gibi ciddi kişileri göremiyordum. Umarım aradığınız tarzda insanları bulabilirsiniz tam benim kafa yapımdaymışsınız hocam. Tavsiyem yaş olarak biraz daha üniversiteye ve liseye giden kişileri seçmenizdir. Küçük arkadaşlarımızı bu yetkilere atamanız genellikle iyi sonuçlanmıyor. Yönetişim ve liderlik konusunda da bütün arkadaşlara kendilerini geliştirmelerini öneriyorum, bu hayatın her noktasında işlerine yaracaktır, kolay gelsin.
Görüşleriniz için teşekkürler. Yaptığımız iş her ne olursa olsun, işimize saygılı olmamız gerekiyor. Bu görüşe sahip arkadaşlarla kaliteli bir ortam hazırlayarakta kurumsal başarı sağlayabileceğimize inanıyorum.

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu bahsettiğiniz yetki normal serverlarda hangi yetkiye daha yakın geliyor?

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • İletişim bilgileri (Cep telefonu, Mail adresi vs.) Tel :5531877247 skype: kerem44426 Mail:[email protected]
  • Sosyal medya hesaplarınız (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube vs.) face :Kırteke Kerem
  • Deneyim ve referanslarınız Daha önce küçük bir serverde yapmıştım
  • Okul durumu ve İngilizce bilginiz hakkında bilgi İngilizce Grammer %95 Kelime %85 8.sınıf 3 yıl ingilizce dil kursuna gittim

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
bu bahsettiğiniz yetki normal serverlarda hangi yetkiye daha yakın geliyor?
Kesin bir karşılığı yok ancak Admin ile çok yakın özellikleri var. Alacağımız yetkili sadece oyun içerisinde değil; sosyal medya, ses sunucusu vb. diğer bölümlerde de yetkili olacaktır.

• İletişim bilgileri (Cep telefonu, Mail adresi vs.) Tel :5531877247 skype: kerem44426 Mail:[email protected]
  • Sosyal medya hesaplarınız (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube vs.) face :Kırteke Kerem
  • Deneyim ve referanslarınız Daha önce küçük bir serverde yapmıştım
  • Okul durumu ve İngilizce bilginiz hakkında bilgi İngilizce Grammer %95 Kelime %85 8.sınıf 3 yıl ingilizce dil kursuna gittim

Konuyu tamamen okumalısınız. Başvuruları email yoluyla istiyoruz ve bu bir başvuru formu değildir. Başvurunuzda eklemeniz gereken bilgilerden bazılarıdır.

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ses sunucusu derken Ts adresleri gibimi? Ve scriptten anlamak şartmı başvuru için

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Ses sunucusu derken Ts adresleri gibimi? Ve scriptten anlamak şartmı başvuru için
Ses sunucumuz TeamSpeak 3 sunucusudur. Script'ten kasıt nedir? birçok script şekli bulunmakta yazılım dillerinde. Herhangi bir script bilmek zorunlu değildir.

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladığım kadarıyla burada ''Yönetici Asistanı'' dan kasıt Server durumuyla en iyi biçimde ilgilenecek sosyal medya ve ts üzerinden sürekli aktif olan liderlik yapmayı bilen birini arıyorsunuz heralde?

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Anladığım kadarıyla burada ''Yönetici Asistanı'' dan kasıt Server durumuyla en iyi biçimde ilgilenecek sosyal medya ve ts üzerinden sürekli aktif olan liderlik yapmayı bilen birini arıyorsunuz heralde?
Kesinlikle.

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konunu beğendim,
Acıkcası işinde iyisin demek gerekir.Ben bir Batihost calışanı olarak beğendim.Alımlara dikkat ettiğinde gozümden kacmış değil.Bundan sonraki sürecte sana başarılar dilerim.Kolay gelmesi dileğiyle...

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvurusu Reddedilenler bilgilendirelecekmi?