Yardım 3d minecraft oynamak istiyorum

mehmetakif304

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mincraftı 3d olarak oynamak istiyorum ama özlük gerekiyor (doğal olarak) bu gözlükleri (oyuna uyacak gözlükleri)
nereden bulabiliriiiim

anilbudak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haberturk gazetesi bazen veriyo.takip et hergun berdigi zaman al ise yariyo

mehmetakif304

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nette satılıyormuş...arkadaşımdan birtane buldum ama onunla da çok iyi görünmüyor :(

war_man333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oğlum niye 3d oynamak istiyon sonra arkana enderman gelir (sen oyunun içinde zannedersin ama aslinda o annendir.sonra bu kısmı komik cetveli elmas kilic diye annene sallarsin bilgisayar gider ) :D Not:Bir solukta yazdım.Yazım hataları olabilir.

mehmetakif304

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oğlum niye 3d oynamak istiyon sonra arkana enderman gelir (sen oyunun içinde zannedersin ama aslinda o annendir.sonra bu kısmı komik cetveli elmas kilic diye annene sallarsin bilgisayar gider ) :D Not:Bir solukta yazdım.Yazım hataları olabilir.
Allah Allaha yaa :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
3D oynamanı tavsiye etmem. Bende dergiden çıkanlar vardı denedim hiç güzel olmuyor.

flyin_spaghetti

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben denemiştim ama çok da güzel durmuyo açıkçası. bi kere gözlük haliyle renkleri bozuyo ve de düzgün çalışması için belirli bir uzaklıkta durman gerekiyo. normal oyna hayatın daha güzel olur

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O 3d gözlükler minecraftda iğrenç hiç işe yaramıyo denedim.

ymacturk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bazı kırtasiyelerde 1 tl ye oluyor.ama iyileri sinemalarda verilenler 70 tl den baslıyor :)