4 yıl ardından tekrar! @MineVision (2014-2018)

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

4 yıl öncesine kadar Minecraft'ta imza attığımız gerçekten büyük projeler vardı,
MineVisionMC olsun, Survivalciyiz olsun.
Ve birçok isim alanında çalıştığımız büyük projeler olsun.​

Daima Minecrafttürk camiasında Sunucu, Yönetim ve Yetkili-Oyuncu ilişkisini en üst safada tutmaya çalışmıştık, her zaman en yenilikçi olmaya çalıştık yaptıkta, eski o faction klan savaşlarını yada ne bileyim o survival tadını herkes çok özler eminim ki, çünkü eskilerin factionu ve survivalı bir başka güzeldi. Bizimde amaçlarımız en güzelini ve en özleneni yaşatmak.
MineVision ekibim ve Survivalciyiz ekibim arasında MineVision için "return" adı verdiğimiz yani (dönüş) projemize "aşırı fazla istek+arzu ve benimde özlediğim üzere" tekrar imza attık.

Görüş ve önerilerinizi bu konu altından bekliyorum, hepsi benim için gerçekten çok önemli ve değerli,
özenle ve dikkatle teker teker inceleyeceğim, hepsini dikkate bizzat alacağım.

sevgiler, teşekkürler.

@RepublicanSensei

@caandalek @Merdocann @MrBrosherr @batuhanyener123 @turkomen2332 @DarkDraxill @NeveseRC @Hachiro-sama @BuildeR_HUSO

Son düzenleme:

iFerhat_LOL

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence bu kadroyla faction acarsanız hem sız kazanıp eglenırsınız,hemde bız eglenırız ve ayrıca son zamanlarda fc cok tutuluyor.
skype eklersen de sevınırım. iFerhat_LOL

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
KitPVP gibi küçük düşüncelere girmeyin, Murder, Herobrine gibi oyunlar yapın.

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@DevTR
KitPvP'ye sadece birnevi sakız diyebiliyorum.
Sunucu haritasının tamamını tek bir kişinin yaptığını ve ağaçlarını bile tek tek el ile yaptığımı düşünün. Schematic gibi küçük saçmalıklara girmeyiz, kendine özgü kaliteli sistemler ile geliriz ancak.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye de olmayan sistemleri oyunları yaparsanız daha iyi olabilir.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
@DevTR
KitPvP'ye sadece birnevi sakız diyebiliyorum.
Sunucu haritasının tamamını tek bir kişinin yaptığını ve ağaçlarını bile tek tek el ile yaptığımı düşünün. Schematic gibi küçük saçmalıklara girmeyiz, kendine özgü kaliteli sistemler ile geliriz ancak.

HUB sunucu olabilirsiniz bence

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk oynadığım faction sunucusuydu ismim KaanGB idi Usta Rehber falan olmuştum hatırlarsın belki :)
Açılırsa gelir oynarız :)

Yani faction açın bence :p
Ayrıca geçen factionu iyi yapan şey klan savaşlarıydı 10a 10 savaş falan oluyordu yine savaşa yönelik olursa daha eğlenceli olur.

Son düzenleme:

iPoros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana minecraftı ve factionu sevdiren server nickimi hiç hatırlamıyorum ama arkadaşla çok güzel oynuyorduk 7 - 8 katlı evimiz vardı sonra survivalcıyız falan açtınız pek sevmemiştim kapanan faction serveri kadar güzel değildi. hatırladığım kadarıyla nickim losaren'di

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Darkkandadr @iPoros @efekec55 @DevTR
Planlarımıza göre girişimizi faction ile yapacağız, daha sonra o 1 ay içerisinde huba doğru adımlarımızı atacağız. Sunucu eklentileri ve diğer tüm herşeyini o gerçek faction tadını vermesi için elimden gelen herşeyi yapacağım. Amacımız ve istediğimiz sizi eğlendirebilmek.
KaanGB hatırlamazmıyım o günleri, dün gibi hatırlıyorum :) istediğin 10a 10 klan savaşı sunucuda olacak not aldım. Diğer tüm istenilenlere ve önerilerinize açığım hepsini değerlendirip, kaliteli factionı sonuna kadar almanızı sağlayacağım.

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hemen hemen her şey yapıldı sayılır, tanıtım konusu çok yakında açılacak.
Beklemede kalın @MineVision!

Önerilerinizi ve görüşlerinizi konu altında bekliyorum.