5 Doğaüstü Güçler Konulu Anime Önerisi

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mesela bu şekilde toplu öneri yapman büyük bi hata -_-
Evet liste yapıp önermem bir hata fakat detaya girip konuyu anlattığımda. Abi öyle bir olay varsa izlemem ben. Amaan o ne öyle oraya gitmiş bunu yapmış konu berbat izlemem ben. Aaa maymun var izlemem ben. Aaa robot var izlemem ben. Dedikleri için artık detaylara girmiyorum. İzledikten sonra gelip "Abi çok güzel animeydi bee var mı başka böyle bir şey ? Aynısı olsun konu bunun gibi olsun türler aynı olsun" diyip aynı tarzda isterler.

bana ters harem animesi onerebilir misin peki (en sevdigim turlerden biri :D) ters harem derken bi kizi seven bisuru erkek oluyo ya o tur
Dediğin tarzı hiç sevmem ama yine de öneriyim. (Tekrar liste yapıcam)

• Kamisama Hajimemashite
  • Fruit Basket
  • Akatsuki no yona
  • Uta no prince sama
  • Diabolik Lovers
  • Dance With Devils
  • Broher Conflict
Finish Him
Ekli dosyayı görüntüle 74038
2500'sayfası anime önerisidir
TRGamer'da 150den fazla kişiye onlarca bazılarına yüzlerce anime önerdim. Hala da öneriyorum. Now Finish :p

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet liste yapıp önermem bir hata fakat detaya girip konuyu anlattığımda. Abi öyle bir olay varsa izlemem ben. Amaan o ne öyle oraya gitmiş bunu yapmış konu berbat izlemem ben. Aaa maymun var izlemem ben. Aaa robot var izlemem ben. Dedikleri için artık detaylara girmiyorum. İzledikten sonra gelip "Abi çok güzel animeydi bee var mı başka böyle bir şey ? Aynısı olsun konu bunun gibi olsun türler aynı olsun" diyip aynı tarzda isterler.

Dediğin tarzı hiç sevmem ama yine de öneriyim. (Tekrar liste yapıcam)

• Kamisama Hajimemashite
  • Fruit Basket
  • Akatsuki no yona
  • Uta no prince sama
  • Diabolik Lovers
  • Dance With Devils
  • Broher Conflict
Tesekkurler :D izlemeye burdan basliycam

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
doğa üstü güçlerin olduğu animeler hep en sevdiğim animeler olmuştur. listedeki favorim one punch man.