6 Yıl Sonra Gelen Merhaba!

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Ben de mi 6 yıl aradan sonra hortlatsam... Hoşgeldin, eskileri görmek ne kadar güzel!

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de mi 6 yıl aradan sonra hortlatsam... Hoşgeldin, eskileri görmek ne kadar güzel!
Valla sizleri görmek daha güzel benim açımdan. Zaman çok hızlı geçti 6 yıl olduğunun bile farkında değildim gelip son etkinliğime bakana kadar. Bir zamanlar konuştuğun insanların bir anda 6 yaş atlaması garip bir duygu :D

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Tekrardan hoşgeldin,

Maalesef forum 2013-2015 dönemindeki tüm samimiliğini yitirdi. Pilavlı muhabbetlerin, hort çetelerinin yerinde yeller esiyor. Belkide sosyal medya ve Discord'un daha yaygınlaşması sonucudur, bilemiyorum.

Yararlı konular var ancak forumu forum yapan sosyalleşme 0'a indi. Belki yılda 1-2 kere muhabbet oluyor, rastlarsan kaçırma.​

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@RedIsBack Kardeş bu konuya bir baksana bu çocuk senin hesabı çalmış.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hoş geldin! Umarım eğlenceli vakit geçirirsin!

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Son günlerde yaşadığım stres, yorgunluk, düzensizlik falan sebebiyle bu geri dönüş kararını aldım."

forumun has üyelerinin bir çoğu kendilerini geleceğe hazırlamak için burayı terk ettiler. hayatlarını düzene sokmak için terk ettiler. sen ise bu eylemleri yapacağın bir dönemde geri dönme kararı aldın. hoşgeldin ama neden?

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Parti yaparsan bende etiketlenmek isterim. Hoşgeldin... ^_^

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tekrar hoş geldin :))
Hoşbulduuum :)
@RedIsBack Kardeş bu konuya bir baksana bu çocuk senin hesabı çalmış.
Hemen kendimi 2 ayrı kişiliğe bölüp ilgileniyorum :D
Hoş geldin! Umarım eğlenceli vakit geçirirsin!
Hoşbulduum, teşekkür ederim!
"Son günlerde yaşadığım stres, yorgunluk, düzensizlik falan sebebiyle bu geri dönüş kararını aldım."

forumun has üyelerinin bir çoğu kendilerini geleceğe hazırlamak için burayı terk ettiler. hayatlarını düzene sokmak için terk ettiler. sen ise bu eylemleri yapacağın bir dönemde geri dönme kararı aldın. hoşgeldin ama neden?
Bu forumun gelecekle pek bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Hani 3 günde bir buraya yarım saat uğrasam üniversite sınavında benim için çok engel olmaz :D

Onun dışında geliş amacım dediğim gibi, özlediğim kişiler ve muhabbetler vardı, muhabbet hayalleri biraz suya batsa da en azından kişileri gördüm mutluyum. (Nether’da koyun sallandıralım bi ara tekrar.)

Parti yaparsan bende etiketlenmek isterim. Hoşgeldin... ^_^
Hoşbulduuum. Etiketlemezsem ayıp ederim ^_^
Eskilerden kimse kalmamış
Aa kolerak, sende hoşgeldin. Aslında yok ya yine ana kitle burada ben daha kötü olur sanmıştım.

Son düzenleme:

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşbulduuum :)

Hemen kendimi 2 ayrı kişiliğe bölüp ilgileniyorum :D

Hoşbulduum, teşekkür ederim!

Bu forumun gelecekle pek bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Hani 3 günde bir buraya yarım saat uğrasam üniversite sınavında benim için çok engel olmaz :D

Onun dışında geliş amacım dediğim gibi, özlediğim kişiler ve muhabbetler vardı, muhabbet hayalleri biraz suya batsa da en azından kişileri gördüm mutluyum. (Nether’da koyun sallandıralım bi ara tekrar.)

Hoşbulduuum. Etiketlemezsem ayıp ederim ^_^

Aa kolerak, sende hoşgeldin. Aslında yok ya yine ana kitle burada ben daha kötü olur sanmıştım.
vallahi yapmamız lazım. onun ekran görüntüleri yoktur sende değil mi?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
vallahi yapmamız lazım. onun ekran görüntüleri yoktur sende değil mi?
Hayır! HAYIR! EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLMAZ!!
Benim çok garip, ergence mesajlarım var. Bak arşivlerden çıkmasın o mesajlar, tekrar tekrar görüp utanmak istemiyorum.