8 AYDIR AÇIK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Play.Emeraldcraft.Network│OpSkyblock│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar

Yunus_MG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server cok güzel ozellikle ultra op skyblock olması cok kolay gelişiyosun ve oyunnun tadı daha cok cıkıyor

saco123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
neden sizi seçtim çünkü çok iyisiniz

Moderatör tarafından düzenlendi:

venomen_extreme

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucuyu tercih etmemin sebebi opskyblock olması dışındı farklı ve eğlenceli gelmesi

xPekeeX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Abi Server Çok Güzel girdim oynuyorum efsane yani bayıldım ismimde RoketBACI

Keke_Star

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir server op skyblock oynaması çok zevkli ve 1 tl ye bile vip olması çok iyi.

CodReX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu server'e hala gelmediyseniz .ok kötü bir şey sizin için çünkü hayatımda gördüğüm en güzel sunuculardan biri ve Ay'a gidilebiliyor en güzel yanı ise Ay'a gitmek çok kolay.
Server OpSkyblock değil bildiğiniz UltraOpSkyblock daha önce böyle bir deneyimi hiç tatmamıştım.
Herkes bu server'in tadını tatmalı bence ve diğer serverlerden ne kadar farklı ve eğlenceli bir sunucu olduğunu görmeli bence :D
Günlük aktifliği hiç düşmüyor ve ben bu kadar aktif bir chat görmedim çok eğlenceli bir chat var :D
Hadi gelin beraber oynayalım.
Nick'im : CodReX
Hadi Sizde Gelin Ne Bekliyosunuz Birlikte Oynayalım.

Son düzenleme:

Makrodilmem

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya bu sw çok güzel nedense çok sevdim kumtaşı+ vipim zaten ben

BayAliiAga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu bekledigimizdende süper vip fiyatları olsun uygun bir fiyata satılıyor bu serverde gelişememek imkansızdır editte kasılmak o kadar zorki AY da daha kolay kasılabiliyorsunuz direk edit parça 2 den nusr-et olsun gayet başarılı server gelmek isteyenler herkezi emeraldcraft serverimize bekliyoruz teşekkürler.

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Çok Başarılı Daha İlerlere Gitmeniz Dilegi İle Manyakkafalar Oyundaki Nickim

Umutcanreis2001

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server çok güzel fakat bence ay ile edit in bir farkı olmalı yani editteki kazma set vs. den daha iyi olmalı ama ginede server müthiş

shxffer_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 92682

Ekli dosyayı görüntüle 92040

Kişilik: 100 Kişilik
Toplam Ram: 20 GB Ram
İşlemci: 4 Çekirdekli Intel İşlemci
Sunucu Türü: OpSkyblock

Ekli dosyayı görüntüle 92042

Biz 2 kişilik bir ekibiz Doctor_Alican kurucu BayKusursuz ise builder. Hammaddeli bir opskyblock adında değişik bir sunucu açmak istedik fakat tutmadı. Tutmayınca opskyblock olduk ve şu an çok seviliyoruz. Sunucumuz 2 aydır açık. İsteğimiz sizlere elimizden geldiğince en kaliteli oyunu oynatmaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 92131

Sunucumuzda oynayan herkes kuralları ve satış kurallarını kabul etmiş olur.
Sunucuda küfür, argo, din, dil, ırg, siyaset gibi konuşmalar yasaktır.
Sunucumuzda hile açmak yasaktır.
Tüm kuralları görmek için sunucumuzdan /kurallar /satışkuralları komutlarını yazmanız yeterlidir.

Ekli dosyayı görüntüle 92132

Sunucumuzda değişik bir etkinliğimiz var. Kendi adanıza güzel bir yapı yapın sunucumuza ekleyelim. Tüm sunucu yapınızı görsün!

Ekli dosyayı görüntüle 92053

OpSkyblock demek kolay skyblock olduğundan size sunucumuzda çok kolay bir oyun veriyoruz. O kadar kolayki kasılmak denen bir şey yok burda! 10 demir blok spawner ile oyunun başında bile zorluk çekmez hızlıca kasılırsınız. Rütbe atlamak kolaydır ve kitleri çok iyidir. Kitlerde çok fazla iyi blok ve anahtar bulunur. Anahtarlardan kolayca vip eşyaları çıkartılabilir. Sadece blok dizerek son rütbeye ulaşabilirsiniz. VIP almak bile kolaydır 1 TL den başlayan fiyatlar ile her oyuncumuzu mutlu ediyoruz. Kolayı seviyorsanız sizin için en iyi sunucu Emeraldcraft'tır.

Ekli dosyayı görüntüle 92056

Dalga geçmiyoruz. Sunucumuzda gerçekten aya gidebilirsiniz. Oyuncularımız ayda ne var diye sordu bizde süpriz dedik. Tüm oyuncularımız sevdi sizinde seveceğinizi umuyoruz. Mutlaka Emeraldcraft'ta gelip aya yolculuğa çıkmalısınız.

Ekli dosyayı görüntüle 92050

Ekli dosyayı görüntüle 92049

Hiç Minecraft'ta Nusret'te yemek yedinmi? Bizim sunucumuzda yiyebilirsiniz. Afiyet olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 92051

Ekli dosyayı görüntüle 92052

IP: Play.Emeraldcraft.Network
mükemmel bir server açıkçası v41 kazmadan tutun her yetkinin verdiği kite kadar efsane

BatuhanKCR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu efsane çekilişler fln oluyor tavsiye ederim bende oynuyorum efsane

YigitMCTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Harika bir OPSkyblock sunucusu kesinlikle tercih ediyorum

MasterTurk

Yeni Doğmuş