8 Yıllık Deneyimim ile...

mertx38

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım
Mertcan B.
Yaşım
16
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
Faction,Skyblock,PvP
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Admin,Moderatör,Rehber,
Yaklasık 8 Senedir Mc oynamaktayım tabi biz bu oyuna online dan baslamadık hexxit tarzı modlar oynayarak basladık 4 senedir de serverlarda Elimden geldiğince yardımcı olabilmek adına Admin,Mod,Rehber ve Hatta Yöneticilik tarzı rollerde bulundum hatta pek beceremediğim halde builderlık yapmıslığım bile var.İstediğim roller eklerde mevcuttur.

MendeburMarul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhabalar. Seni genel rehber olarak sunucumuza alabiliriz. bana discorddan ulaşırsan açılacak olan sunucumzla ilgili genel bilgi veririm
ɄЛÐØ ⋟Marul#4587 discord adım. ulaşabilirsin.

LeozinNN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
anlamadım ? biz discord sunucusu için arıyoruz yetkili minecraft ile alakası nedir? ben discord teklif ettim bence bu sizi alakadar etmez pek
Ne demek alakadar etmez?? Arkadaş minecraft sunucularında yetkili olabileceğini söylüyor kimsenin discord sunucularında calısabilirim demiyor! Boş yapmayın :)

LeozinNN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
anlamadım ? biz discord sunucusu için arıyoruz yetkili minecraft ile alakası nedir? ben discord teklif ettim bence bu sizi alakadar etmez pek
Hem bak kendinde söylemişsin; ''minecraftla alakası nedir biz discord yetkilisi arıyoruz'' diye. E o zaman senin ne işin var minecraft forumlarında??

AyJaH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

HEY MERHABA DOSTUM :) SENİ GÖZÜME KESTİRDİM VE SENİ SUNUCUMUZA YETKİLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ!ADMİN VEYA MODERATÖR.Sana Sunucumuzu Tanıtayım.Sunucunun İçinde Factions Ve AnarşiSurvival var.Ve sunucuyu güzelleştirmek için daha fazla yetkiliye ihtiyacımız var.Eğer sunucumuzda admin veya moderatör olmak istiyorsan bana discorddan bu nickden arkadaşlık at : !łϾΞㄚㄒㄩ几卂#9386 ve sana küçük bir form atıcam onu doldurduktan sonra sana moderatör yada admin verebiliriz!

Sunucumuzun İsmi:GreenCraft İP: GreenCraftNW.tk SÜRÜM: 1.8.9 DİSCORDUM: !łϾΞㄚㄒㄩ几卂#9386

Ekli dosyalar

• GreenCraft.png
    GreenCraft.png
    7.3 KB · Görüntüleme: 64

mertx38

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HEY MERHABA DOSTUM :) SENİ GÖZÜME KESTİRDİM VE SENİ SUNUCUMUZA YETKİLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ!ADMİN VEYA MODERATÖR.Sana Sunucumuzu Tanıtayım.Sunucunun İçinde Factions Ve AnarşiSurvival var.Ve sunucuyu güzelleştirmek için daha fazla yetkiliye ihtiyacımız var.Eğer sunucumuzda admin veya moderatör olmak istiyorsan bana discorddan bu nickden arkadaşlık at : !łϾΞㄚㄒㄩ几卂#9386 ve sana küçük bir form atıcam onu doldurduktan sonra sana moderatör yada admin verebiliriz!

Sunucumuzun İsmi:GreenCraft İP: GreenCraftNW.tk SÜRÜM: 1.8.9 DİSCORDUM: !łϾΞㄚㄒㄩ几卂#9386
Geri dönüş yaptım size ama biraz geç gördüm maalesef işlerim vardı:D